telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
 

Kosmetický salon

V našem kosmetickém salonu naleznete široké spektrum moderních služeb pro péči o obličej i tělo. Kosmetický salon se nachází v Praze 5 – Radotín, s bezproblémovým parkováním. V rámci kosmetických ošetření pracujeme se špičkou španělskou kosmetikou Eberlin, která je u našich klientů oblíbená pro svoje mimořádné a viditelné účinky na pleť. Můžete si vybrat z velké škály procedur kosmetických procedur. V rámci každého kosmetického ošetření Vás zdarma nalíčíme dekorativní kosmetikou Eberlin Biocosmetics.

Naše kosmetické služby pro Vás:

Šetříme Váš čas i peníze, tyto procedury můžeme udělat v rámci jiného kosmetického ošetření:

Protivrásková péče

kosmetický salon - protivrásková péče

Tato ošetření mají dlouhotrvající efekt na pleť. Jsou alternativou invazivních zákroků a slouží jako prevence předčasného stárnutí pleti. Ošetření jsou vhodná pro ženy i muže od 25 let. Eliminujte svoje vrásky pomocí efektivních kosmetických metod s prokazatelným účinkem na pleť. Tyto inovativní metody přinášejí možnost snížení tvorby vrásek moderními a hlavně neinvazivními dermo-kosmetickými metodami.. Kombinace použitých látek působících navzájem na pleť je dosaženo viditelného omlazujícího efektu. Účinná kombinace použitých látek zajišťuje a zpomaluje tvorbu vrásek spolu s efektivní hydratací pokožky.

Řešte své vrásky bez injekcí nebo jiných invazivních metod a zachovejte svoji přirozenou krásu a mladistvý vzhled. Pomocí moderních metod můžete dosáhnout překvapujícího výsledku. Chcete-li se dozvědět více o nabízených procedurách, které v kosmetickém salonu poskytujeme, přejděte na stránku protivrásková péče.

Eberlin Biocosmetics
Protivrásková péče 60 minut – FIRMEZZA2 490 Kč
Objednat

Omlazení pleti

kosmetický salon - omlazení pleti

Aktivace genů s viditelným účinkem proti stárnutí pleti. Ošetření je vhodné pro ženy i muže. Doporučený věk je od 30 let. Navraťte své pokožce mladistvý vzhled za pomoci inovativních řešení využívajících cílenou stimulaci genů. Aktivita genů pleti se s vyšším věkem snižuje. Pomocí procedur pro omlazení pleti, které obsahují aktivní přírodní látky, jí můžete dodat mladistvý vzhled. Během ošetření jsou reaktivovány geny, které jsou zapojeny do procesu stárnutí. Působením moderních kosmetických ošetření dochází kromě vylepšení vzhledu vrásek k celkovému zlepšení stavu pleti a neutralizaci volných radikálů.

Objevte nové možnosti výzkumů moderních biotechnologií, které náš kosmetický salon přináší až k Vám, aby jste své pleti dodali mladistvou svěžest. Více informací naleznete na stránce omlazení pleti.

Eberlin Biocosmetics
Omlazení pleti 60 minut – BIOLOGICAL SERUMS2 490 Kč
Objednat
Eberlin Biocosmetics
Omlazení pleti 60 minut – EBERLIN LAB2 990 Kč
Objednat

Hydratace pleti

kosmetický salon - hydratace pleti

Intenzivní hydratační ošetření s okamžitým efektem, která využívají nejnovější biotechnologické výzkumy. Ošetření jsou vhodná pro ženy i muže bez omezení věku. Špatná hydratace pleti způsobuje její poškození v podobě tvorby vrásek a celkové ztráty pružnosti. Působením vnějších vlivů také dochází k narušení přirozeného mechanismu hydratace. Abyste minimalizovali dopady špatné hydratace a opět ji obnovily, máme tu pro Vás moderní řešení v oblasti dermo-kosmetické péče. Tato řešení obsahují inovativní aktivní látky a další aktivní rostlinné extrakty pro intenzivní hydrataci a regeneraci pokožky.

Hydratujte svou pleť moderním způsobem a dopřejte si vysoce odbornou péči, kterou Vám náš kosmetický salon nabízí. Více informací naleznete na stránce hydratace pleti.

Eberlin Biocosmetics
Hydratace pleti 60 minut – EQUILIBRIUM1 790 Kč
Objednat

Chemický peeling

kosmetický salon - chemický peeling

Nová generace chemických peelingů s vícenásobným účinkem na pleť. Ošetření jsou vhodná pro ženy i muže všech věkových kategorií. Nabízíme inovativní řešení pro chemický peeling, poskytující svým složením vícenásobné řešení, pro zlepšení celkové kvality pokožky. Účinně působí na redukci pigmentací, jizev a vrásek a celkově obnovuje svěžest pokožky. Tato peelingová ošetření vynikají svým účinkem na pleť. Inovativní řešení chemického peelingu rozzáří Vaší pleť a zajistí dlouhotrvající a hloubkovou regeneraci. Při potížích jako je akné, jizvy nebo pigmentace budete jen těžko hledat lepší řešení pro Vaši pleť. Ošetření chemický peeling se neprovádí v letní sezóně.

Přesvědčte se o kvalitách nabízených chemického peelingu na bázi AHA kyselin na vlastní pleti. Výrazným obnovením stavu pleti budete překvapeni. Již nemusíte hledat alternativy, náš kosmetický salon nabízí moderní a vysoce účinná řešení. Více informací naleznete na stránce chemický peeling.

Eberlin Biocosmetics
Chemický peeling 60 minut – ACID LINE2 490 Kč
Objednat
Chemický peeling – ACID LINE ruce – samostatné ošetření1 290 Kč
Objednat
Chemický peeling – ACID LINE ruce – jako součást jiného ošetření500 Kč
Objednat

Výživa pleti

kosmetický salon - výživa pleti

Energetický koktej multivitamínů pro zajištění všech potřeb pokožky: vyhlazení vrásek, zpevnění pokožky a její projasnění. Kosmetická ošetření jsou vhodná pro muže i ženy od 25 let. Každodenní stres, únava a životní prostředí bohužel negativně ovlivňují kvalitu naší pleti. Naše pleť pak může být, stejně jako my, unavená a potřebuje pořádnou dávku péče, vitamínů a antioxidantů, které pozitivně ovlivní stav naší pokožky. Tato mimořádné vyživující a energizující kosmetická ošetření pozitivně ovlivňují kvalitu pleti a dodávají jí pořádnou dávku péče.

Pečujte o svoji pleť v příjemném prostředí našeho kosmetického salonu a dopřejte si tento elixír mládí plný vitamínů a antioxidantů. Náš tým se postará o to, aby jste se cítili dobře Vy, i Vaše pleť. Více informací naleznete na stránce výživa pleti

Eberlin Biocosmetics
Výživa pleti 60 minut – MULTIVITAMINS & ANTIOXIDANTS1 990 Kč
Objednat

Odstranění vrásek

kosmetický salon - odstranění vrásek

Prestižní péče před, v průběhu a po menopauze určená ženám nad 40 let. Řeší všechny problémy související s věkem, jako jsou vrásky, pigmentové skvrny a celkové horší kvalita pokožky. Eliminujte vrásky pomocí ošetření, která zároveň zajišťují preventivní péči o pleť. Jednoduše vyřešíte všechny problémy pokožky související s věkem, jako jsou vrásky, pigmentové skvrny, nedostatečná výživa a ochablost a celkově zlepšíte její stav. Bez invazivních metod bojujete proti vráskám pomocí pokrokových kosmetických metod, využívající celou řadu aktivních látek.

Využijte moderní a efektivní ošetření ve prospěch svojí pleti. Pokud se nechcete smířit s projevy stárnutí Vaší pokožky, dopřejte jí péči nejvyšší kvality, jak s ohledem na použité přípravky, tak i na provedení ošetření. Více informací naleznete na stránce odstranění vrásek.

Eberlin Biocosmetics
Odstranění vrásek 60 minut – EPIGENETICS2 690 Kč
Objednat

Hormonální rovnováha

kosmetický salon - hormonální rovnováha

Hormonální kosmetická ošetření pro mladistvý vzhled a ženskost. Ošetření je vhodné pouze pro ženy. Doporučený věk je od 25 roků až do menopauzy. Obnovení hormonální rovnováhy pleti je důležité pro udržení mladistvého vzhledu. Kosmetický salon Vám nyní přináší ošetření navracející pleti hormonální rovnováhu a zároveň chránící kmenové buňky. Tato preventivní péče také zajišťuje hydrataci a obnovu přirozené regenerační schopnosti pleti. Kombinací účinků aktivních složek je vyrovnána estrogenní aktivita pokožky a tím je dosaženo oddálení projevů stárnutí.

Udržte si mladistvý vzhled pomocí pokrokové kosmetické péče s vyrovnáním hormonální rovnováhy a ochranou kmenových buněk. Více informací naleznete na stránce hormonální rovnováha.

Eberlin Biocosmetics
Hormonální rovnováha 60 minut – GOLD LINE1 990 Kč
Objednat

Odstranění pigmentových skvrn – WHITE LINE

kosmetický salon - odstranění pigmentových skvrn

Odstranění pigmentových skvrn. Profesionální ošetření pro zesvětlení pigmentací. Ošetření je vhodné pro ženy i muže od 25 let. Odstraňte nedostatky pleti v podobě pigmentových skvrn pomocí inovativního ošetření, které působí nejen na vrchní vrstvu pokožky. Komplexním působením v jednotlivých vrstvách je zajištěno odstranění již viditelných pigmentových skvrn a zároveň jsou potlačeny skvrny, které nejsou dosud viditelné. Kosmetické ošetření White Line zajistí celkové zesvětlení a sjednocení barvy pokožky a tím je maximalizován dosažený výsledek.

Jak z výše uvedeného vyplývá, je ošetření vhodné nejen k odstranění viditelných pigmentových skvrn, ale také vhodné jako prevence proti jejich vzniku. Další informace o pigmentových skvrnách a dalších souvisejících službách, které jako kosmetický salon nabízíme, naleznete na stránce odstranění pigmentových skvrn.

Eberlin Biocosmetics
Odstranění pigmentových skvrn 60 minut – WHITE LINE2 490 Kč
Objednat

Akné

kosmetický salon - akné

Ošetření pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť se sklonem k akné. Ošetření jsou vhodná pro ženy i muže všech věkových kategorií. Akné není pouze estetický problém, ale odráží celkové fungování pleti. Náš kosmetický salon Vám přináší vysoce efektivní řešení pro celkové zlepšení procesů probíhajících v pleti a zaměřené hlavně na boj s akné a mastnou pletí. Silné aktivní složky zajišťují korekci činnosti mazových žláz a zároveň pleť čistí, detoxikují a matují. Již po prvním ošetření je pokožka viditelně zklidněná a matná. Poradíme Vám také s detoxikací organismu a doporučíme vhodné výživové doplňky, pro dobré fungování vnitřního prostředí.

Vychutnejte si odbornou péči při boji s akné nebo mastnou pletí. Nabízíme nejvyšší možný standard, v péči o naše klienty, pro všechna nabízená ošetření. Více informací naleznete na stránce akné.

Eberlin Biocosmetics
Akné – XEBOR obličej 60 minut1 790 Kč
Objednat
Akné – XEBOR záda 60 minut1 790 Kč
Objednat

Citlivá pleť

kosmetický salon - problematická a citlivá pleť

Inovativní kosmetická řešení pro citlivou pleť a pro pleť s kuperozou neboli rosaceou. Ošetření jsou vhodná pro ženy i muže bez omezení věku. Pro problematickou a citlivou pleť naleznete v našem kosmetickém salonu několik inovativních řešení, vhodných zmíněné problémy. Přímým účinkem na geny je předcházeno zánětlivým procesům a pleť je zklidněná. Ošetření si zvolíte po konzultaci s personálem tak, aby co nejvíce vyhovovalo Vašim potřebám a aktuálnímu stavu pleti.

Zamezte zánětlivým reakcím pleti a citlivým reakcím na vnější vlivy. Kosmetický salon je tu pro Vás připraven řešit různé kožní problémy, problematické a citlivé pleti. Více informací naleznete na stránce citlivá pleť.

Eberlin Biocosmetics
Problematická a citlivá pleť 60 minut – INFINITY2 190 Kč
Objednat
Eberlin Biocosmetics
Citlivá pleť 60 minut – CALMING1 790 Kč
Objednat

Péče o oční okolí – BIO EYES

kosmetický salon - péče o oční okolí

Ošetření jemné pokožky očního okolí. Účinek na vrásky, váčky a tmavé kruhy. Ošetření jsou vhodná pro ženy i muže bez omezení věku. Oční okolí je jedním z indikátorů na kterém se projevuje únava nebo stres. Všichni to známe, když se po probdělé noci probudíme s kruhy pod očima. Oblast očí reaguje citlivě na různé vlivy a je to částečně způsobeno tím, že je kůže v této oblasti slabší a tím jsou projevy viditelnější. Pro důkladnou péči této oblasti Vám přinášíme kosmetická řešení, která působí na vrásky v okolí očí, unavená a nateklá víčka nebo tmavé kruhy pod očima.

Navraťte svým konturám opět svěží vzhled pomocí profesionálních ošetření v kosmetickém salonu. Nenechte na sobě znát vlivy stresu nebo únavy s kvalitní péčí o oční okolí. Více informací naleznete na stránce péče o oční okolí.

Eberlin Biocosmetics
Péče o oční okolí – BIO EYES – samostatné ošetření 50 minut1 290 Kč
Objednat
Péče o oční okolí – BIO EYES – jako součást jiného ošetření500 Kč
Objednat

Personální dermokosmetika

personální dermokosmetika

Rozdílní lidé a rozdílná problematika pleti, která potřebuje různou péči. S personální dermokosmetikou Eberlin Biocosmetics a řadou Mesocell, umíme připravit Vaší pleti opravdu individuální kosmetické ošetření. Pomocí speciální řady sér z této řady dokážeme cílit na všechny problémy pokožky, ať už se jedná o dehydrataci, stárnutí pokožky nebo její červenání. Během kosmetického ošetření používáme speciální nástroj Dermoroller, díky kterému se efekt kosmetického ošetření ještě zvyšuje.

Personální dermokosmetika a její použití v kosmetických salonech, je relativně nový kosmetický obor, který respektuje individuální potřeby naší pleti a díky tomu jsou výsledky v našem kosmetickém salonu ty nejlepší možné, kterých v současné době můžete dosáhnout. Respektujte potřeby svojí pleti a dopřejte si opravdu kvalitní kosmetickou péči. Více informací naleznete na stránce personální dermokosmetika

Eberlin Biocosmetics
Mesocell – ošetření pleti 60 minut2 490 Kč
Objednat

Rovnováha pleti

rovnováha pleti

V souladu s moderními trendy představujeme novou kosmetickou řadu vysoce účinných olejů, pomocí kterých dosáhneme celkové stimulace tkání, jejich okysličení a rovnováhy mezi jin a jang. Smíchali jsme tradiční exotické a jiné inovativní oleje tak, abychom dosáhli personalizovaného přístupu k ošetření a co nejlepších výsledků.

Při práci s touto luxusní řadou olejů používáme také nástroje, jako je Gua Sha a Lifting Cup, které zlepšují pronikání účinných látek do pokožky a také ji zpevňují a okysličují.

Více informací naleznete na stránce rovnováha pleti

Eberlin Biocosmetics
Pure Oil – ošetření pleti 60 minut1 990 Kč
Objednat

PDT/LED OMEGA

PDT / LED Omega

V našem kosmetickém salonu také najdete velmi oblíbené expresní ošetření pomocí speciálních masek a účinného tzv. studeného biologického světla, které má příznivý účinek na veškerou problematiku pleti. Pokud potřebujete vyřešit akné, pigmentové skvrny, červenání pleti a vrásky, pak je pro Vás tato expresní a mimořádně účinná procedura jako stvořená. Ošetření zahrnuje odlíčení pleti, nanesení exkluzivní masky a svícení Lampou Omega, která vyzařuje studené barevné světlo. Maska se vybírá přesně podle problematiky pleti a také nastavení biologického světla je podle problematiky. Účinnost ošetření je tak mimořádná během krátkého času. Více informací naleznete na stránce PDT/LED OMEGA

PDT/LED OMEGA
PDT/LED OMEGA – 30 minut790 Kč
Objednat

Náš kosmetický salon nabízí celou řadu kosmetických služeb pro Vaši pleť. V nabídce našeho kosmetického salonu naleznete širokou paletu profesionálních procedur, které jsou prováděny pomocí kosmetických přípravků nejvyšší kvality. Nezáleží na tom, zda chcete dodat své pleti opět mladistvou svěžest nebo odstranit různé estetické nedostatky. Náš kosmetický salon je tu k dispozici pro řešení rozmanitých požadavků a k nejvyšší spokojenosti našich klientů. Najdete u nás dostatek kosmetických ošetření pro všechny typy pleti, ale také pro každý věk. Nabízíme kosmetická ošetření, která jsou vhodná pro ženy, ale i pro muže.

V našem kosmetickém salonu pro ošetření pleti používáme výhradně kosmetické přípravky španělské značky Eberlin Biocosmetics. Tato značka vyniká svou inovativností a četnými oceněními, která získala. Zároveň jsme celou řadu před uvedením do kosmetického salonu dlouhodobě a osobně testovali. Díky dosahovaným výsledkům a širokému záběru kosmetickým ošetření ji přinášíme Vám. Dopřejte si opravdovou péči o pleť, kdy v krátkém čase uvidíte skutečné výsledky. Udržte nebo obnovte svůj mladistvý vzhled bez chirurgických zákroků s kosmetikou kosmetikou Eberlin Biocosmetics v našem salonu krásy.

Aby byla zajištěna nejvyšší kvalita poskytovaných služeb, jsou všechny procedury kosmetického salonu prováděny odborně proškoleným personálem s dlouhodobou praxí. Při první návštěvě vám kosmetička provede diagnostiku pleti a společně sestavíte nejvhodnější plán péče, aby bylo dosaženo nejlepšího možného výsledku. V našem kosmetickém salonu si také můžete zakoupit kosmetické produkty používané při kosmetických procedurách i pro domácí použití. Poradíme Vám, jaké kosmetické produkty jsou pro Vaši pleť vhodné a jak je co nejlépe používat, aby jejich účinek na pleť co nejvyšší.

Kosmetický salon najdete v Praze 5 – Radotíně tak, aby byla zajištěna snadná dostupnost pro všechny způsoby dopravy. Navštivte náš kosmetický salon a přesvědčte se na vlastí kůži o kvalitě poskytovaných služeb. Dopřejte své pleti dokonalou péči a nechte o sebe pečovat od profesionálů v prostředí našeho salonu.

 

Back to Top