telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Přípravky na hubnutí

V současné době je nabídka přípravků na hubnutí velmi rozsáhlá a je poměrně těžké se v ní zorientovat. Na trhu jsou různé výživové doplňky pro spalování tuků, ale i přípravky pro redukci celulitidy, proteinové nápoje, koktejly a tyčinky. Vše je ovšem potřeba brát s rezervou a nespoléhat se na to, že přípravky na hubnutí samy o sobě vyřeší naši nadváhu nebo budou kompenzovat nezdravý životní styl a nedostatek pohybu. Jedná se opravdu jen o potravinové doplňky, které nám případně můžou pomoci k cestě za naší vysněnou postavou. Velmi často ale sáhneme po přípravcích na hubnutí na začátku naší hubnoucí cesty, protože zkrátka chceme vidět nějaký výsledek a to nás pak následně motivuje udržet se na vytyčené cestě.

V rozsáhlé nabídce přípravků na hubnutí bychom si měli vybírat pouze ty ověřené, od renomovaných značek a nevěřit reklamám, které slibují zázračné zhubnutí 10 kilogramů za týden. My Vám přinášíme nabídku přípravků na hubnutí od špičkové francouzské značky Ericson Laboratoire, které jsou v souladu s nejmodernějšími výzkumy a posledními výživovými trendy. Veškeré přípravky na hubnutí jsou k zakoupení na recepci Kliniky krásy Anděl.

Přípravek na hubnutí CELLULIT EXPRESS MOJITO COCTAIL

Cellulit Express

Jedná se o 7 denní program na hubnutí s oblíbenou příchutí Mojito, který doporučujeme pro jeho detoxikační účinky jako startovací přípravek na hubnutí zejména ženám, které se kromě nadváhy také potýkají také s celulitidou. Cellulit Express Mojito Coctail účinně spaluje a odvádí tukové zásoby a má drenážní účinek na organismus, čímž zajišťuje rychlý odvod toxinů z těla. Dále tento revoluční přípravek na hubnutí bojuje s celulitidou a ochablou pokožkou těla.

Podívejme se na základní účinné složky přípravku na hubnutí:

Zelený čaj – Silný antioxidant, který odvodňuje, zrychluje metabolismus a pomáhá spalovat tuk.
L-Kartinin – Spalovač tuků, který zrychluje metabolismus a tím pomáhá spalovat tukové zásoby.
Guarana – Reguluje pocit hladu a sytosti a v přípravcích na hubnutí také urychluje spalování.
Černý rybíz, bezinka, stonky z třešní – toto jsou účinné složky přípravku, které mají na svědomí detoxikační a diuretické, tedy odvodňující vlastnosti.

Jak užívat tento přípravek na hubnutí?

Jedná se o sedmidenní program, který zahrnuje vypití dvou koktejlů denně. Obsah jedné ampule je 15 ml a rozmíchá se ráno a večer ve sklenici vody a pijete první během snídaně a druhý během večeře. Přípravek je k zakoupení na recepci Kliniky krásy Anděl.

CELLULIT EXPRESS MOJITO COCTAIL
920 Kč

Přípravek na hubnutí CHRONOSLIM 360

Chronoslim 360

Naprostá novinka v oblasti hubnutí, 6 denní kúra, která Vám pomůže dosáhnout Vašich cílů na principu chronobiologie, tedy biologických hodin organismu. Kombinace použitých účinných látek respektuje biologickou aktivitu jednotlivých orgánů a stav metabolismu a jeho nároky na výživu nebo na odpočinek. Z tohoto hlediska je jedná o mimořádnou novinku mezi dostupnými přípravky na hubnutí. Chronobiologie a její pochopení je jedním z klíčových principů hubnutí. Učí nás, že správné množství účinných látek podané ve správný čas zlepšuje jejich vstřebávání pro dosažení optimálních výsledků hubnutí.

Přípravek na hubnutí Chronoslim 360 se skládá ze 3 druhů koktejlů různého složení:

1. Fitness stick all day – Snídaňový instantní nápoj a broskvovou příchutí, který pomáhá s odvodněním organismu a také s vyloučením toxinů z těla. Nadbytečná voda je z organismu vylučována pomocí účinných látek z jasanu, třešňového stonku, opuncie a tužebníku. Dále pomáhá odstranit nahromaděné toxiny v těle pomocí pampelišky, fenyklu a ibišku. Přípravek na hubnutí Chronoslim 360 umožňuje zvýšit energetický výdej organismu a lepší odstranění tuků pomocí kofeinu. Kyselina chlorogenová je jako výtažek z pampelišky zapojena při regulaci cukru v krvi a omezuje jeho přeměnu na tuky.

2. Fitness stick lunch – Obědový instantní nápoj s ananasovou příchutí, který má dvojí účinek jednak na metabolismus tuků, ale také na regulaci cukru v krvi, což je přesně to, co od přípravku na hubnutí očekáváme. Díky výtažku ze zelené kávy, který je znám svými schopnostmi vstřebávání glukózy ve střevech a částečně díky obsahu chromu dokáže Chronoslim 360 ovlivňovat hladinu cukru v krvi. Kofein obsažený v guaraně extraktu ze zeleného čaje podporují lipolýzu a odbourání přebytečného tuku. Dá se také říci, že zelený čaj omezuje vstřebávání tuku ve střevech. Za zmínku jistě stojí, že zelené kávové boby obsažené v instantním nápoji fitness stick lunch byly testované oproti placebu na jedincích s nadváhou a v tomto přípravku na hubnutí byla skutečně prokázána schopnost spalování tuků. Navíc je zde obsažen další spalovač tuků, a to L-Carnitine.

3. Fitness stick diner – Instantní nápoj s příchutí citrónu, který se pije před večeří. Tento přípravek na hubnutí opět reguluje hladinu cukrů v krvi a snižuje vstřebávání tuků. Vstřebávání tuků je regulováno pomocí extraktu z opuncie, který je velmi bohatý na vlákninu. Výtažek z bílých fazolí redukuje vstřebávání cukrů a navíc redukuje trávení škrobů, jejich vstřebávání a s tím spojený kalorický příjem. Obsažená skořice také v tomto přípravku na hubnutí pozitivně ovlivňuje vstřebávání tuků i cukrů.

Jak užívat tento přípravek na hubnutí?

Jedná se o 6 denní program, který obsahuje celkem 18 instantních nápojů, víše uvedeného složení. Instantní nápoje se konzumují spolu se snídaní, obědem a večeří. Přípravek je k zakoupení na recepci Kliniky krásy Anděl.

CHRONOSLIM 360
1500 Kč
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím