telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Hubnutí

Nabízíme profesionální služby v oblasti podpory hubnutí a také řešení kosmetických nedostatků vznikajících nejen hubnutím samotným. U nás naleznete širokou paletu služeb, ze které si určitě vyberete tu pravou, pokud řešíte redukci hmotnosti, estetické nedokonalosti vzniklé úbytkem hmotnosti popř. jejím kolísáním. V našem salonu krásy nenarazíte na žádné babské rady pro hubnutí a univerzální řešení, které by se daly aplikovat plošně na libovolný typ problému nebo postavy. Všechny problémy a požadavky se snažíme řešit individuálně a pokud potřebujete poradit s vhodností jakékoliv procedury, jsou naši odborně vyškolení zaměstnanci, připraveni Vám poradit a vyjít vstříc ve všech ohledech.

V naši nabídce naleznete pouze ověřená ošetření, která jsou prováděna jak moderními přístroji, tak také pomocí aktivních látek, které vzešly z nejnovějších vědeckých výzkumů.  Všechna jsou neinvazivní a tím je zajištěna jejich maximálně možná přirozenost a snášenlivost pro tělo. Hubnutí není většinou snadné a proto jsme tu my, připravení Vám pomoci s redukcí tuku. Pokud si nejste jisti o vhodnosti Vámi vybraného ošetření resp. s jejich kombinací pro konkrétní druh problému nebo tělesné partie, neváhejte se objednat na nezávaznou konzultaci, kterou poskytujeme zcela zdarma.

Hubnutí pomocí bezbolestné liposukce

bezbolestná liposukce

Bezbolestná liposukce je efektivní metoda hubnutí za pomoci neinvazivní metody využívající kombinaci radiofrekvence a ultrazvuku. Touto kombinací dochází k  odbourání podkožního tuku v ošetřené oblasti, také k odstranění celulitidy a celkovému zvýšení elasticity pokožky. Ošetření je naprosto komfortní a nevyžaduje žádnou dobu rekonvalescence, jako je tomu u klasické liposukce.  Jedná se ideální volbu, pokud se Vám nedaří zhubnout nebo potřebujete pomoci s modelací některé problematické partie nebo partií.

Dopřejte si luxusu moderního salonu, při tom odbourejte nadbytečný tuk a neestetickou celulitidu. Hubnutí nemusí být pouze o odříkání, ale pomocí přístrojového ošetření, s naší laskavou péčí, si ho užijete. Více informací naleznete na stránce bezbolestná liposukce

Ceník
Služba 1 ošetření 5 ošetření
Břicho celé 4 500 Kč 14 990 Kč
Záda, partie 2 špíčků 4 500 Kč 14 990 Kč
Vnitřní stehna 4 500 Kč 14 990 Kč
Vnější stehna 4 500 Kč 14 990 Kč
Kolena 4 500 Kč 14 990 Kč
Stehna celá + kolena 6 900 Kč 19 900 Kč
Lýtka 4 500 Kč 14 990 Kč
Modelace zadečku 4 500 Kč 14 990 Kč
Paže 4 500 Kč 14 990 Kč
Redukce podbradku 1 500 Kč 4 500 Kč
Objednat

Nezapomeňte se také podívat na nabídku akčních balíčků

Kryolipolýza – hubnutí zmražením tukových buněk

Kryolipolýza

Další efektivní možností hubnutí je kryolipolýza nebo-li liposukce zmražením. Obdobně jako  výše uvedená procedura je i tato bez invazivního zásahu do těla, který je nutný při klasické liposukci. Odbourání tuku je zde zajištěno řízeným zmražením tukových buněk, které způsobí jejich rozpad. Takto jsou zasaženy pouze tukové buňky, které jsou následně přirozenými biologickými pochody organismu odstraněny.

Hubnutí pomocí kryolipolýzy je ideální pro odstranění lokálně uloženého tuku. Předchozí se může zdát jako zdánlivá nevýhoda, ale opak je pravdou. Takto docílíte snadné redukce objemu v partiích, kde není pro Vás hubnutí snadné. Více informací naleznete na stránce kryolipolýza.

Ceník
Služba 1 nasátí 4 nasátí
Hubnutí kryolipolýzou 5 990 Kč 15 000 Kč
Objednat

Nezapomeňte se také podívat na nabídku akčních balíčků

Odstranění celulitidy

Odstranění celulitidy

S ohledem na komplexnost námi nabízených služeb jsme zahrnuli do sekce hubnutí i odstranění celulitidy. K našim klientům přistupujeme zcela individuálně a z praxe víme, že ne vždy je ideální použít ošetření výhradně určené na odstranění tuku. Pokud potřebujete vyřešit mírnou redukci objemu v problematické oblasti, kde se zároveň potýkáte s výskytem celulitidy, je toto ošetření vhodné právě pro Vás. Provádíme ho pomocí moderní přístrojové metody rázové vlny, která má  příznivý vliv i na celkový stav pokožky.

Estetické nedostatky lze řešit komplexně a pro tyto případy jsme připraveni naslouchat našim klientům a doporučit jim nejvhodnější řešení. Pokud není hubnutí v dané oblasti nejvýznamnějším problémem a spíše Vás trápí výskyt celulitidy, neváhejte nás kontaktovat. Více informací naleznete na stránce odstranění celulitidy

Ceník
Služba 1 ošetření 6 ošetření 10 ošetření
Stehna a zadeček 4 990 Kč 19 990 Kč 29 990 Kč
Stehna 4 000 Kč 18 000 Kč 23 000 Kč
Zadeček vč. boků 3 500 Kč 15 000 Kč 21 000 Kč
Břicho 2 500 Kč 10 000 Kč 15 000 Kč
Paže 2 500 Kč 10 000 Kč 15 000 Kč
Boky 2 500 Kč 10 000 Kč 15 000 Kč
Zadeček 2 500 Kč 10 000 Kč 15 000 Kč
Objednat

Nezapomeňte se také podívat na nabídku akčních balíčků

Odstranění strií

Odstranění strií

Odstranění strií je s hubnutím spojeno také, ač se to na první pohled nemusí zdát. Strie se vyskytují při výraznějších změnách objemu, které není schopna kůže kompenzovat bez svého viditelného poškození. Tak se v kůži začnou vyskytovat drobné prasklinky, které nepůsobí, z estetického pohledu, dobře. Ověřenou metodou rázové vlny je odstranění strií efektivní a nezáleží na tom, zda jsou strie způsobeny výkyvy hmotnosti při hubnutí nebo např. těhotenstvím.

Hubnutí samo o sobě není snadné, a pokud se při něm začnou vyskytovat i strie, může to být demotivující. Nenechte se odradit a využijte moderní, zcela komfortní a bezbolestní metody jejich odstranění v našem salonu. Více informací naleznete na stránce odstranění strií.

Ceník
Služba 1 ošetření 4 + 2 zdarma 6 + 4 zdarma
Stehna 1 750 Kč 7 000 Kč 10 500 Kč
Stehna a zadeček 2 100 Kč 8 400 Kč 12 600 Kč
Zadeček včetně boků 1 500 Kč 6 000 Kč 9 000 Kč
Břicho 1 250 Kč 5 000 Kč 7 500 Kč
Paže 1 250 Kč 5 000 Kč 7 500 Kč
Boky 1 250 Kč 5 000 Kč 7 500 Kč
Objednat

Proč je těžké zhubnout

Hubnutí nepatří k nejsnadnějším činnostem a tím spíše ne, pokud se s ním potýkáme dlouhodoběji. Každý jsme jiný a proto je zapotřebí hubnutí nechápat jako izolovaný proces, který zajišťuje jasně definované výsledky pro všechny a za všech okolností. Je zapotřebí se na něj dívat jako na soubor vzájemně souvisejících činností a opatření, které vedou k jednomu jasnému cíli – odstranit nadbytečné kilogramy, abychom se opět cítili dobře a zdravě.  Z toho vyplývají určitá úskalí, na která můžeme často narážet.

V první řadě je zapotřebí vědět, zda jsme zdraví a netrpíme nějakou chorobou způsobující nárůst hmotnosti. Pokud se jedná o změny hmotnosti v důsledku např. špatné funkce štítné žlázy, hormonální nerovnováhy, cukrovky, psychická onemocnění atd., je zapotřebí nejdříve vyhledat odbornou lékařskou pomoc, aby se minimalizovaly nejen negativní dopady způsobující přibírání,  ale celkově zhoršený zdravotní stav.

Jsme-li stoprocentně zdraví a jediným naším problémem je hubnutí jako takové, často se stačí zamyslet a odpovědět si na otázku, kde je ten zlomový okamžik, kdy začalo přibírání jako takové. Nárůst hmotnosti nejčastěji souvisí s následujícími faktory, které jsou snadno pozorovatelné, jako je  snížení metabolismu v souvislosti s věkem, změna denních činností mezi které patří např. sedavé zaměstnání, nedostatek času na pohyb, změna stravovacích návyků, vyšší psychická zátěž a nedostatek spánku. Pokud jsme schopni identifikovat příčinu, již se dostáváme na správnou cestu, abychom mohli, námi pozorovaný, nepříznivý vývoj zvrátit.

Proč chceme zhubnout

Malá, ale podstatná vsuvka, která je při hubnutí neméně podstatná. Abychom dosáhli dobrých výsledků, je zapotřebí si nejdříve srovnat, proč ho chceme dosáhnout. Děláme to proto, abychom se vešli do určité škatulky BMI, protože si někdo myslí, že bychom měli zhubnout, atd? Ne! Pokud chceme dosáhnout opravdu dobrých výsledků, musíme si uvědomit, že to děláme sami pro sebe. Chceme-li se opět cítit zdravě a dosahovat fyzických výsledku, jako před lety nebo ještě lepších, je to ideální motivace, která nás na spletité cestě, kterou hubnutí bezesporu je, udrží.

Říká se, že mysl je silná léčitelka a stejný vliv má i při hubnutí. Uvědomění si, že to dělám pro sebe, abychom se cítili nebo vypadali lépe je opravdu důležité. A také mít na mysli to, zda to opravdu potřebujeme řešit.

Nesnažme se zapadnout do předem definovaných škatulek, které někdo vytvořil na základě průměrných hodnot populace. A panika kvůli drobnému špíčku, který je sotva zřetelný, je opravdu zbytečná. Tím se snažíme naznačit, že hubnutí kolikrát řeší i lidé, kteří to podle našeho názoru nepotřebují a je naprosto dostačující posílení svalstva v dané partii.

Univerzální recept na hubnutí

Jak Vás již určitě z výše uvedeného napadlo, žádné univerzální recepty nejsou. Každý jsme naprosto individuální a také podle toho potřebujeme přistupovat. Jistě není třeba opakovat, že přísun kalorií musí být při hubnutí nižší než jejich výdej. Jedním z důležitých faktorů je také celkový stav mysli, který nás při hubnutí bude buď podporovat, nebo nám naše snažení bude znesnadňovat. Hlavní je zůstat v klidu a nezneklidňovat se, pokud se výsledky našeho snažení nedostavují ihned. To ani není možné. Jen to, že jsme se rozhodli, že pro sebe uděláme něco prospěšného, nás na té správné cestě udrží.

Okamžité výsledky při hubnutí

Většina změn v celém vesmíru probíhá postupně a s hubnutím to není jiné. Málo co probíhá skokově a tak je nutné nahlížet i na hubnutí. Upravením přisunu kalorií a změnou pohybového režimu to pouze začíná. Pokud budeme neustále sledovat ručičku nebo v dnešní době spíše číslice na naší domácí digitální váze, ničemu nepomůžeme. Soustřeďte se na pohyb, jak si na něj tělo zvyká. Stejně tak na nové chuťové vjemy, které nám nově objevené zdravé potraviny poskytují. A co je hlavní, radujte se i z drobných úspěchů a ty větší rovnou oslavujte.

Pokud uděláte vše, co je ve Vašich silách a výsledky se stále nedostavují, nepropadejte panice. Často je zapotřebí mít při hubnutí odbornou pomoc, která nás vyvede ze slepých uliček a poskytne nám určitou míru zpětné vazby.

Objednejte se na nezávaznou konzultaci

Pro tyto účely jsme tu také my a náš odborný personál, který je schopen a ochoten s Vámi konzultovat vhodná opatření a doporučit Vám ty nejvhodnější procedury. Nemusí se jednat pouze o odbourání tuku na problematických partiích, kde zůstává stále uložený podkožní tuk i v případech výrazné redukce hmotnosti, ale také estetické nedostatky, způsobené výkyvem hmotnosti. Všem přejeme, aby zmíněný výkyv byl pouze směrem dolů, ale i v opačném případě jsme tu připraveni s Vámi bezplatně konzultovat Vaše požadavky a také očekávání, které máte. Stačí se pouze objednat na nezávaznou konzultaci, kterou poskytujeme zdarma.

Hubnutí není pouze o zdravé stravě

Čistě teoreticky si stačí při hubnutí hlídat, že přijmeme stravou méně energie, než jí vydáme. Tak si naše tělo vykompenzuje deficit příjmu spalováním zásob, které máme uloženy v tukových buňkách. Není to ale zas tak jednoduché. I když opomineme situace, kdy je zvýšená hmotnost způsobena nadměrným ukládáním vody nebo kdy je již naše tělo, z držení rozličných diet na rozpacích, zda i minimální příjem potravy raději uloží v podobě tuku.

Zdravá strava je nedílnou součástí hubnutí a je nutné si zajistit vyvážený příjem vitaminů a dalších prvků pro správný chod těla. Tím si zajistíme správnou obnovu metabolických pochodů  a odplavení škodlivých látek z těla a tím jeho detoxikaci, která je při hubnutí také důležitá. Na druhou stranu i při změně stravovacích návyků musíme dbát na to správný poměr příjmu a výdeje energie, bez kterého by nebylo hubnutí úspěšné.

Tím jsme chtěli naznačit, že i při zdravém stravování může hrozit, že se nám bude tuk dále ukládat a znemožňovat hubnutí. Nahrazení nebo začlenění vyvážené stravy do jídelníčku je opravdu důležité, ale zároveň je nutné si hlídat i její celkový příjem.

Jak se říká, každá mince má dvě strany. A jednou je příjem hodnotné a vyvážené stravy pro naše tělo a tou druhou je dodržování správného poměru příjmu a výdeje energie i v souvislosti s aktuální zátěží.

Kontrola stravovacích návyků není jednoduchá a nejen to. Také pokušení, kterým musíme odolávat, jsou rozmanitá a přirozenou vlastností není to, že automaticky sáhneme po potravině tělu prospěšné a také v optimální energetické vydatnosti.

Přejeme všem hodně úspěchů při hubnutí a těšíme se na Vaši návštěvu v našem salonu krásy, kde jsme připraveni Vám naslouchat a plnit Vaše přání.

Upozornění za závěr

Předchozí odstavce, zaměřující se na hubnutí, vyjadřují pouze názor autora a neslouží jako náhrada odborné péče v podobě konzultace nebo vyšetření, které je vhodné podstoupit. V textu poskytuje pouze určitý pohled na tuto problematiku, která je často neodborným posouzením uchopena chybně. Máte-li jakékoliv pochybnosti o správnosti Vašeho postupu při hubnutí nebo ho chcete podpořit, libovolnou námi nabízenou, procedurou, neváhejte se objednat na bezplatnou konzultaci.

Back to Top