telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Permanentní make-up

Nejste spokojena se svým vzhledem a máte pocit, že potřebujete zvýraznit svůj obličej? Je Vaše obočí příliš světlé, nebo slabé a už Vás nebaví každodenní líčení a rozmazané tužky? Doporučujeme Vám vyzkoušet moderní metodu permanentního make-upu, a to mikropigmentaci. Dokonale stylizované obočí dokáže náležitě upoutat a zaujmout na první pohled. Je velmi důležitou součástí sofistikovaného a upraveného vzhledu, omlazuje tvář a dodává oku jiskru a svěží vzhled. Permanentní make-up je moderní metoda, která Vám pomůže být za každých okolností upravená.

Jakou metodou permanentního make-upu pracujeme a co můžete očekávat?

Provádíme nejmodernější metodu v této oblasti, a to profesionální permanentní make-up pomocí mikropigmentace perovou technologií pomocí které dosáhneme 3D efektu. Výkon se provádí kvalitními, hypoalergenními, atestovanými pigmenty s celou škálou barev pro jakýkoliv typ pleti. Během aplikace se používá anestetická mast, díky které je zákrok takřka bezbolestný.

Obočí: Jedná se o nejmodernější metodu permanentního make-upu, která jako jediná zaručuje možnost tak precizní a jemné kresby, že chloupek vypadá jako skutečný. Díky tomu dokážeme doplnit chybějící část a upravit krásně nesouměrnost celého obočí.

Linky: Dobře provedené oční linky zvýrazňují oči a jejich tvar. Pro přirozený vzhled se aplikují přímo do linie řas.

Rty: Získají plnost díky precizní kontuře a vystínování, a také potlačíme případné asymetrie a nedostatky.

Doporučení před a po aplikaci permanentního make-upu:

Doporučujeme Vám 24 hodin před aplikací mikropigmentace nepít kávu a alkohol. V den aplikace přijďte prosím nenalíčená a najezená. Po aplikaci je nutno dodržet následující postup: nelíčit se a nenamáčet pleť v okolí aplikace, nestrhávat ani neloupat stroupky, snažit se spát na zádech po dobu vylupování stroupků. Po dobu 4 týdnů bez solária a přímého slunečního svitu.

Ceník
Objednat
Objednávejte se přímo u paní Kamily Butašové tel: 730807903

Reference instagram: instagra0 icona

Reference facebook: facebook icona

Konzultace zdarma. Platba je možná pouze v hotovosti.

Pravidelným zákaznicím poskytujeme slevu na oživení permanentu se slevou 50% z ceny po roce a po 2 letech se slevou 30% z ceny.

Před a Po

Před a Po

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím