telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Odstranění strií

Strie, odstranění strií

Poskytujeme odborné odstranění strií pomocí rázové vlny.  Ošetřením dochází k výraznému zpevnění pokožky a podkoží. Tato metoda poskytuje neinvazivní odstranění strií působením na novotvorbu kolagenu a elastinu, který umožňuje jizévky zacelit. Ošetření je prováděno v našem moderním kosmetickém salonu, který naleznete v centru Prahy. Zároveň je prováděno odborně proškoleným personálem a moderním přístrojem, aby pro Vás byla zajištěna ta nejkvalitnější možná péče. Již se nemusíte trápit tímto estetickým nedostatkem, odstranění strií je u nás bezbolestné a neinvazivní.

Ceník
Objednat

Je nutné odstranění strií, pokud se objeví?

Určitě je lepší se snažit striím předcházet než pak s nimi bojovat. Jako dobrá prevence, se například v období těhotenství osvědčily různé masážní oleje. Dá se říct, že je asi jedno, jakým přípravkem mažete, hlavně když mažete. Důležitější než samotný masážní prostředek je zde lehká masáž, která zvyšuje mikrocirkulaci ve tkáních a zvyšuje tak jejich prokrvení. Když už se  objeví, platí zde zlaté pravidlo: čím dříve, tím lépe. Pokud jste s odstraněním strií váhali dlouhou řadu let, již je těžko svépomocí odstraníte. Metodou, která se velmi osvědčila v odstraňování strií, je moderní metoda rázové vlny, která si dovede poradit nejen s čerstvými striemi, ale také se staršími, či jizvami.

Jak strie vznikají

Jedná se o drobné prasklinky v kůži a objevují se u žen i u mužů, a to zejména při váhových výkyvech směrem nahoru i dolů. Lidská kůže se skládá z několika vrstev a je pružná, nicméně při extrémní zátěži pokožku můžou vzniknout nevzhledné pajizévky – strie. Nejčastějším obdobím kdy vznikají, je období puberty, kdy za jejich vznikem stojí zrychlený růst a zvýšené nároky na elasticitu pokožky. Ve zvýšené míře postihují ženy, a to zejména v období těhotenství, kdy se váha ženy rychle zvyšuje v krátkém časovém období a v kritických částech těla se pokožka enormně napíná. Mnohdy se objeví až po porodu, kdy se pokožka znovu stáhne zpět. Mohou se objevit na břiše a na prsou, na hýždích a bocích, na stehnech ale i na pažích. Často se s problémem strií potýkají i muži, kteří začali nabírat svalovou hmotu, ti je mají často na pažích, ale i v oblasti prsou a na zádech.  Vznikají také vlivem stárnutí pokožky, kdy se snižuje její elasticita.

Jak funguje odstranění strií pomocí rázové vlny?

Rázová vlna je moderní metoda pro odstranění strií, která výrazně zpevní pokožku a podkoží. Během ošetření jsou efektivně kombinovány akustické rázové pulzy s pulzy elektrickými. Tato kombinace pulzů podporuje produkci fibroblastů a tento proces vede k významné tvorbě nových zesílených vláken kolagenu a elastinu. Růst nových kapilár a zároveň zlepšení mikrocirkulace krve vede ke zvýšenému přísunu kyslíků do tkání a ke zrychlení metabolismu v ošetřované oblasti. Na Klinice krásy Anděl pracujeme se špičkovou rázovou vlnou X-Wave BTL.

Pro jaké partie je odstranění strií rázovou vlnou vhodné?

Tato metoda se nejčastěji používá pro odstranění strií a zpevnění pokožky na břiše. Dále můžeme touto metodou odstranit strie na hýždích, stehnech, bocích a na pažích.

Kolikrát je nutné odstranění strií podstoupit?

Pro dobrý efekt doporučujeme minimálně 6 až 10 opakování 2x týdně. Vždy však záleží na konkrétním stavu pokožky a také na stáří a velikosti strií. Platí zde pravidlo, že čím dříme se na odstranění strií dostavíte, tím lepších výsledků se nám podaří dosáhnout.

Je pro mě ošetření vhodné?

Odstranění strií metodou W-Wave se neprovádí v období těhotenství a kojení a dále například při poruchách srážlivosti krve. Objednejte se na bezplatnou konzultaci.

Prohlédněte si reálné výsledky po aplikaci rázové vlny:

Před

Po

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím