telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Odstranění červených žilek

Odstranění červených žilek

Lidé se světlejší a slabší pokožkou častěji řeší odstranění červených žilek – vaskulárních lézí. Jejich odstranění je poměrně snadné, ale pouze v časných stádiích. Tyto nežádoucí červené žilky se mohou objevovat jednotlivě, nebo ve formě metliček na různých částech těla. Nejméně oblíbenou oblastí, kde se červené žilky vyskytují, je obličej. Pokud červeným žilkám v obličeji a jejich odstranění nevěnujeme náležitou pozornost, mohou se postupem času překlopit do kožního problému zvaného KUPERÓZA. Pak už jejich odstranění nebývá tak snadné. Citlivé pleti se sklonem k červeným žilkám také věnujeme náležitou pozornost a používáme vždy výhradně kosmetiku vhodnou pro citlivou pleť SENSITIVE PRO, která dokáže takovou pokožku téměř okamžitě zklidnit, působí preventivně a můžeme se tak pozdějšímu odstranění červených žilek mnohdy zcela vyhnout.

Ceník
Služba 1 ošetření
Obličej 1 990 Kč
Obličej+ krk 2 500 Kč
Krk 1 000 Kč
Dekolt 1 800 Kč
Obličej+krk+dekolt 3 000 Kč
1 pulz 300 Kč
Objednat

Co můžu udělat pro odstranění červených žilek?

Všeobecná doporučení pro prevenci a odstranění červených žilek zahrnují vyhýbat se sauně, soláriu a pobytu na přímém slunci. Rovněž se osobám se sklonem k tvorbě červených žilek nedoporučují příliš kořeněná jídla, která způsobují roztažení drobných žilek v obličeji. Totéž platí i o alkoholu a kouření. Tato všeobecná doporučení také platí, i pokud jste již někdy odstranění červených žilek podstoupili. Jsou zde také jisté genetické dispozice, a pokud se podíváte na své rodiče a vidíte, že jejich problém jsou právě červené žilky, doporučujeme Vám s prevencí a péčí začít co nejdříve. Co ale dělat pokud už se u Vás červené žilky objevily a jak takovéto nevzhledné červené žilky odstranit? Velice efektní a nenáročnou metodou je odstranění červených žilek pomocí IPL.

Jak probíhá odstranění červených žilek pomocí IPL?

IPL je zkratka pro intenzivní pulzní světlo. Na Klinice krásy Anděl používáme přístroj EXILITE II, který je velmi výkonný a dosahuje skvělých výsledků při odstraňování červených žilek. Po vstupní konzultaci, která je zdarma, se stanoví rozsah ošetření. Pokud se jedná o jednotlivou žilku, které se vyskytují zpravidla na obličeji kolem nosu, nebo tvářích, zpravidla stačí pro odstranění červených žilek ošetřit pokožku jednotlivými pulzy. Pokud je rozsah červenání pleti větší, vyplatí se ošetřit celý obličej.

IPL vysokou dávkou světelné energie, která se ve tkáni přeměňuje na tepelnou, se přímo Váže na krevní barvivo hemoglobin, a to způsobí odstranění červených žilek. Před samotným ošetřením IPL je na Vaši pleť nanesen chladivý ochranný gel a Vaše oči jsou chráněny brýlemi. Poté společně nastavíme intenzitu, která je pro Vás snesitelné. Během samotného IPL ošetření cítíte pouze lehké štípnutí. Po ošetření může být Vaše pleť začervenalá. Pro rychlejší zklidnění pleti použijeme světlo BTL POSTLIGHT, které přispívá k rychlejší regeneraci a zklidnění pokožky.

Je nutno odstranění červených žilek opakovat?

Zpravidla jsou potřeba 2 až 4 ošetření s odstupem 3 až 4 týdny.

Pro koho není odstranění červených žilek vhodné?

Kontraindikace k odstranění červených žilek IPL EXILITE II jsou tyto: těhotenství, onemocnění očí, rakovina, užívání antibiotik, poruchy srážlivosti krve a některá další onemocnění. Využijte naší bezplatné konzultace a informujte se, zda je pro Vás tato metoda vhodná.

Jaká jsou doporučení před a po odstranění červených žilek IPL?

Odstranění červených žilek se neprovádí v létě. Doporučujeme Vám se před odstraněním žilek alespoň 14 dní vyhnout soláriu a pobytu na přímém slunci. Bezprostředně po ošetření a během celé kúry používejte ochranný faktor alespoň 30. Omezte vše, co zvyšuje prokrvení (sauna, horké koupele, kofein, alkohol, nikotin, léky na ředění krve).

Back to Top