telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Estetika – estetická klinika Praha

Nabízíme profesionální služby estetické kliniky v Praze pro odstranění široké palety estetických nedostatků pokožky. Každý z nás chce na své okolí působit dobrým dojmem a péče o sebe a svůj zevnějšek je určitým etalonem, jak budeme působit na ostatní, nejen na první pohled. V průběhu dne dochází u většiny z nás k sociálním interakcím, kdy nás okolí, i to nejbližší, hodnotí. Jakékoliv estetické nedostatky nejsou často okolím příliš dobře přijímány a tím mohou mít také vliv na naše sebevědomí.

Netrapte se již s nedostatky pleti a využijte pro jejich korekci nebo celkové odstranění odborných služeb na klinice v Praze. Naše estetika Vám pomůže obnovit svou přirozenou krásu. Stejně jako každý člověk vyžaduje individuální přístup, tak to samé platí i pro Vaši pokožku. Ne pro každou pleť se dají využít unifikované postupy a řešení. Naše odborně proškolené estetičky jsou schopné Vám doporučit nejvhodnější ošetření, aby byl efekt pro Vaši pleť co nejvýraznější. Svěřte se do našich rukou a užijte si individuální a plně profesionální péči.

Estetika je poměrně široký pojem, který nalezneme v celé řadě oborů. V případě obecného pojmu se jedná o to, jaký máme cit pro krásu. Každý krásu vnímá jinak a celkově se jedná o subjektivní vnímání. Co může esteticky působit na jednoho, již stejně nemusí působit na druhého.

Naším oborem je kosmetická estetika, která pomáhá odstranit nedostatky pleti, které jsou způsobené např. věkem, hormonální nerovnováhou, vrozenou predispozicí nebo neoptimální péčí o pleť. U kosmetické estetiky již výše uvedená obecná definice a subjektivita do určité míry postrádá smysl. Kosmetický nedostatek je stále nedostatkem a díky moderním a odborným službám v našem estetickém salonu Vám je pomůžeme odstranit. V naši nabídce naleznete služby, které jsou zaměřené na kosmetické metody, více o nich naleznete na stránce kosmetický salon a služby využívající moderní přístroje, které naleznete níže.

Odstranění strií

Strie, odstranění strií

Pro odstranění strií používáme moderní metodu rázové vlny, která v sobě kombinuje výhody akustických a elektrických pulsů. Aplikací dochází ke zpevnění svrchní vrstvy pokožky i podkoží a tím k redukci strií, což jsou prasklinky kůže. Tyto prasklinky se zpravidla vyskytují při váhových výkyvech nebo po těhotenství, kdy již elasticita pokožky nedostačuje ke kompenzaci výkyvů objemu. Tento estetický nedostatek je charakteristický tím, že prasklinky mají načervenalou resp. nafialovělou barvu a tím působí poměrně výrazným dojmem.

Odstraňte strie pomocí moderní a efektivní metody na Klinice krásy v Praze. Dopřejte si a nejen sobě, opět pokožku bez strií. Ošetření vyniká svou komfortností a bezbolestností. Naše estetika je připravena Vám pomoci odstranit nedokonalosti pokožky. Další informace naleznete na stránce odstranění strií.

Ceník
Služba 1 ošetření 4 + 2 zdarma 6 + 4 zdarma
Stehna 1 750 Kč 7 000 Kč 10 500 Kč
Stehna a zadeček 2 100 Kč 8 400 Kč 12 600 Kč
Zadeček včetně boků 1 500 Kč 6 000 Kč 9 000 Kč
Břicho 1 250 Kč 5 000 Kč 7 500 Kč
Paže 1 250 Kč 5 000 Kč 7 500 Kč
Boky 1 250 Kč 5 000 Kč 7 500 Kč
Objednat

Kuperóza

Odstranění žilek

Kuperóza je způsobeno rozšířením cévních kapilár, které z estetického hlediska způsobují červenání pleti. Naše estetika používá pro boj s ní metodu intenzivního pulzního světla podporující obnovení elasticity kapilár a tím její redukci. Toto ošetření nezpůsobuje podráždění pokožky a po jeho provedení je možné ihned pokračovat ve Vašem běžném denním režimu. Pokud se u Vás začíná tento estetický nedostatek objevovat, neváhejte a začněte s řešením včas. Kuperóza s časem postupuje a její estetické projevy jsou s časem výraznější.

Využijte moderní metodu v boji s kuperózou na naší estetické klinice v centru Prahy. Naše estetika poskytuje vysoce odborné služby za pomoci moderních přístrojů. Výsledkem budete překvapeni a pokud si nejste jisti, zda je ošetření vhodné přesně pro Vás, využijte bezplatné a nezávazné konzultace. Další informace naleznete na stránce kuperóza.

Ceník
Služba 1 ošetření
Obličej 1 990 Kč
Obličej + krk 2 500 Kč
Krk 1 000 Kč
Dekolt 1 800 Kč
Obličej + krk + dekolt 3 000 Kč
Objednat

Odstranění červených žilek

Odstranění červených žilek

Odstranění červených žilek je v dnešní době moderních technologií snadnou záležitostí. Pomocí působení intenzivního pulzního světla a jeho přeměny na tepelnou energii v pokožce je žilka jednoduše odstraněna. Ošetření na naší estetice je nebolestivé a po jeho absolvování se můžete rovnou vrátit do běžného denního režimu. Vzhledem k tomu, že je žilka odstraněna, nemůže již docházet k jejímu zarudnutí a tím Vás tato metoda zbaví tohoto problému natrvalo.

Dodejte své pokožce opět mladistvý a svěží vzhled a odstraňte estetické nedostatky v podobě červených žilek. Již nemusíte nesprávný odstín pleti a zarudnuté žilky překrývat různými pudry nebo jinou dekorativní kosmetikou. Estetika na Klinice krásy Anděl Vás zbaví toho problému natrvalo. Další informace naleznete na stránce odstranění červených žilek.

Ceník
Služba 1 ošetření
Obličej 1 990 Kč
Obličej+ krk 2 500 Kč
Krk 1 000 Kč
Dekolt 1 800 Kč
Obličej+krk+dekolt 3 000 Kč
1 pulz 300 Kč
Objednat

Odstranění pigmentových skvrn

Odstranění pigmentových skvrn

Pigmentové skvrny na estetice v Praze odstraňujeme komfortní metodou pulzního světla. Jedná se o bezbolestné a komfortní ošetření, které způsobí rozpad pigmentu v ošetřené oblasti a tím vyblednutí skvrny.

Pigmentové skvrny jsou častým estetickým problémem, který z velké části odráží stav pokožky. Pigmentové skvrny se zpravidla začínají objevovat v souvislosti se stárnutím pokožky, které způsobují rozličné faktory, které nemusí být přímo spojeny s věkem. Stárnutí pokožky způsobuje také sluneční záření, kouření, hormonální disbalance nebo nedostatečná hydratace pleti atd. Tyto rozličné faktory se podepisují na celkovém stavu pokožky a také způsobují změnu pigmentace, která se projevuje jako pigmentové skvrny.

Dopřejte si opět pleť bez nežádoucích skvrn. Naše estetika Vám zajistí profesionální ošetření pro získání svěží pleti bez kosmetických nedostatků. Další informace naleznete na stránce odstranění pigmentových skvrn.

Ceník
Služba 1 ošetření
Obličej 1 990 Kč
Obličej+ krk 2 500 Kč
Krk 1 000 Kč
Dekolt 1 800 Kč
Obličej+krk+dekolt 3 000 Kč
Hřbety rukou 1 800 Kč
1 pulz 300 Kč
Objednat

Léčba akné

Akné, odstranění akné

Léčba akné se často složitá zdlouhavá záležitost, ale v případě využití moderní metody v podobě intenzivního pulzního světla (IPL) je výsledků dosahováno již po pár ošetřeních. Tato metoda je bezbolestná a jejím působením na pokožku dochází k redukci produkce kožního mazu a působí také antibakteriálně. Tím jsou na pokožce redukovány hlavní příčiny vzniku akné. Toto estetické ošetření je vhodné pro všechny formy akné a nejen vzniklého v průběhu dospívání, ale také při akné v dospělosti.

Nemaskujte akné pomocí estetické kosmetiky nebo podobných přípravků, ale přijďte na odborné ošetření, které Vám zajistí jeho skutečnou redukci. Jako další pozitivní efekt získáte estetické vylepšení v podobě vyhlazení jizev a skvrn po akné. Naše estetika nabízí plně profesionální služby a pro odstranění akné můžete využít nejen přístrojové ošetření, ale také pouze plně kosmetické ošetření akné. Další informace o přístrojovém ošetření naleznete na stránce léčba akné.

Ceník
Služba 1 ošetření
Obličej 1 990 Kč
Obličej+krk 2 500 Kč
Krk 1 000 Kč
Dekolt 1 800 Kč
Obličej+krk+dekolt 3 000 Kč
Ramena 2 000 Kč
Záda 6 000 Kč
Polovina zad 3 000 Kč
Objednat
Back to Top