telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

IPL epilace

IPL epilace

Už Vás nebaví pořád dokola odstraňovat chloupky klasickými metodami? Nebo Vás trápí estetický problém ochlupení kdekoliv na těle? IPL epilace je určena právě pro Vás. Jedná se o nejmodernější epilaci intenzivním pulzním světlem. U nás používáme výhradně špičkové přístroje BTL EXILITE, které dosahují té nejvyšší kvality, a to je pro zákazníky záruka spokojenosti.

Ceník
Služba 1 ošetření
Třísla 1 500 Kč
Celý intim 1 990 Kč
Podpaží 1 500 Kč
Předloktí 1 500 Kč
Nadloktí 1 500 Kč
Předloktí + nadloktí 3 000 Kč
Břicho 3 000 Kč
Hrudník 3 000 Kč
Břicho + hrudník 6 000 Kč
Lýtka 2 500 Kč
Stehna 2 500 Kč
Lýtka + stehna 5 000 Kč
Ramena 2 000 Kč
Záda 6 000 Kč
Polovina zad 3 000 Kč
Obličej 1 500 Kč
Obličej + krk 1 800 Kč
Horní ret 500 Kč
Brada a ret s krkem 1 700 Kč
Brada a ret 1 300 Kč
Mezi obočím 500 Kč
Jednotlivý pulz 300 Kč
Objednat

Doporučení před a po IPL epilaci

Zhruba 4 týdny před IPL epilací doporučujeme chloupky nevytrhávat epilátorem a nepoužívat epilační krémy, pouze chloupky holit žiletkou. Na to, abychom chloupek efektivně zasáhli, potřebujeme, aby byl ve správném růstovém cyklu. Tedy ve folikulu a zároveň na povrchu pokožky. Proto je nutné se 2 až 3 dny před samotnou IPL epilací oholit žiletkou. Chloupky by měly být zhruba 0,5 mm dlouhé (přejedete rukou a cítíte strniště). Před a po IPL epilaci je nutné se alespoň 14 dnů vyhnout přímému slunci a soláriu a případně chránit pokožku vysokým faktorem.

Jak IPL epilace probíhá?

IPL epilace je pro klienta pohodlná, probíhá vleže na lehátku. Oči jsou chráněny neprůhlednými brýlemi. Epilovaná pokožka se napřed očistí a pak se přistoupí k IPL epilaci. Samotné jednotlivé pulzy IPL epilace mohou být vnímány jako lehké štípnutí. Rozhodně však nejde o bolest. Je to naopak známka toho, že se nám podařilo chloupek dobře zasáhnout ve folikulu. Intenzivní světelný pulz je absorbován barvivem v chloupku – melaninem, případně krevním barvivem hemoglobinem v kořenu chloupku. Chloupek pak vypadne a už nenaroste. U citlivějších osob může dojít k lehkému začervenání pokožky, takže doporučujeme se v den ošetření vyhnout některým aktivitám, jako je sauna či plavání.

Počet opakování a výsledek IPL epilace

Při jednom ošetření IPL epilace se nikdy nepodaří odstranit všechny chloupky. Je to tím, že chloupky mají různá růstová stadia. Pro maximální efekt doporučujeme zpravidla 6 – 10 opakování, vždy po 4 – 5 týdnech. Počet opakování je u každého klienta individuální a nelze ho nijak ovlivnit. Ani při maximálním počtu opakování IPL epilace nelze garantovat výsledek absolutně hladké pokožky. Někteří klienti přicházejí 1× za rok na udržovací ošetření.

Pro koho ošetření není vhodné?

Jako každé přístrojové ošetření, i IPL epilace má své kontraidikace, jako je těhotenství, epilepsie, kardiostimulátor, oční onemocnění, užívání antibiotik či kortikoidů a podobně. Rovněž není IPL epilace vhodná pro osoby s poruchou štítné žlázy, či osoby s hormonálními poruchami. Rádi Vám poradíme, zda je pro Vás IPL vhodné. Kontaktujte nás a domluvte si bezplatnou konzultaci.

Jaké partie můžeme IPL epilací ošetřit?

Vzhledem k šetrnosti metody, můžeme IPL epilací odstranit ochlupení na jakékoliv části těla. Ženy vítají odstranění chloupků v obličeji nad horním rtem nebo mezi obočím. Muži se zase rádi zbaví ochlupení na ramenou a zádech. Nejčastěji klienti požadují epilaci podpaží, intimních partií a dámy epilaci lýtek.

Třísla nebo celý intim?

To je častá otázka zákazníků. Epilace třísel znamená odstranění všech chloupků, které by mohly koukat z plavek. Například na vnitřních stehnech, kolem plavkové linie a nebo pod pupíkem. Oproti tomu epilace celého intimu je epilace intimních partií všude tam, kde si budete přát. Náš personál je diskrétní, takže se neváhejte zeptat.

Před

Po

Back to Top