telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Depilace cukrovou pastou

depilace cukrovou pastou

Máloco se vyrovná pocitu hladké pokožky. Jste již otrávená z neustálého holení a porozhlížíte se po jiných možnostech, jak se zbavit chloupků na svém těle? Možná vás osloví stovkami let prověřená metoda z Blízkého východu. Depilace cukrovou pasou je spolu s voskem nejstarší metodou depilace na světě. Touto metodou se depilovalo již ve starověkém Egyptě, Mezopotámii a Řecku. Dodnes je tento způsob zbavování chloupků nejpopulárnější mezi ženami z orientu.

Ceník
Objednat

Čistá příroda

Cukrová pasta je vyrobena z přírodních látek bez jakýchkoli chemických přídavků, jako jsou barviva nebo konzervantů. Obvykle se skládá z cukru, vody a citronové šťávy, které se společně zahřívají až dokud zkaramelizují. Neobsahuje alergeny, a proto je tento druh depilace vhodný pro každý typ pokožky. Cukrová pasta není pro kůži tak invazivní jako například depilační vosk, a proto se nemusíte bát poškození pokožky na depilovaných místech.

Pasta nejen spolehlivě a šetrně odstraní chloupky, ale také odumřelé buňky z povrchu pokožky, čímž jí zanechá hladší, čistší a jemnější.

Depilace cukrovou pastou je vhodná i pro osoby trpící ekzémy či lupénkou.

Minimální bolest při depilaci cukrovou pastou

Cukrová pasta se nejprve ohřeje ve vodní lázni na teplotu blízkou teplotě těla. Nemusíte se tedy bát, že by vás pasta při kontaktu s pokožkou pálila. Kosmetička poté nanese cukrovou pastu na depilované místo. Nanášení probíhá vždy proti směru růstu chloupků, aby pasta přilnula dokonale na všechny chloupky. Následná depilace však již probíhá po směru růstu chloupků. Tím je zajištěno, že se chloupky nepřetrhnou a také, že pokožka není mechanicky poškozena. Samotná depilace cukrovou pastou díky tomuto postupu není tak bolestivá, jako například vosk. Díky tomu lze relativně bezbolestně odstraňovat chloupky i z citlivých míst jako je například obličej nebo intimní partie. Koneckonců, cukrová brazilská depilace pomalu vytlačuje tu klasickou voskovou.

Hebká pokožka jako bonus

Částečky cukru odstraňují odumřelé buňky na povrchu pokožky, takže ji zanechávají hladkou a výsledek je tak dva v jednom – depilace i peeling. Vysoký obsah cukru má přirozené antibakteriální účinky, díky tomu je riziko podráždění, infekce a zarůstání chloupků sníženo na naprosté minimum.

Poctivá příprava

Stejně jako u depilace voskem je pro nejlepší výsledky potřeba, aby chloupky byly dlouhé zhruba 5 milimetrů. Do takovéto délky chloupky obyčejně dorostou za necelé dva týdny od posledního holení. Pár dní před depilací také doporučujeme provést peeling a masáž případných zarostlých chloupků. Pokožku promažte, aby byla vláčná a hydratovaná.

Výsledek, který stojí za to

Depilace cukrovou pastou vás zbaví chloupků na 6-8 týdnů, samozřejmě je to velmi individuální. Pokožka je zanechána hladká a bez podráždění. Chloupky při opakování procedury postupně slábnou a nezarůstají. Opakovaným depilováním mohou chloupky po čase zmizet úplně.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím