telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Brazilská depilace – depilace intimních partií

Brazilská depilace

Nabízíme depilaci intimních partií, která je častěji označována jako brazilská depilace. Tuto službu poskytujeme pouze v součinnosti s odborným personálem a moderním vybavením. Tato kombinace zajišťuje nejvyšší míru spokojenosti našich klientek i klientů. Brazilská depilace je prováděna s nejvyšší možnou mírou komfortu v diskrétním prostření našeho salonu v centru Prahy. Pro účely epilace / depilace si můžete vybrat z rozmanitých kombinací, které Vám poskytnou spojení různých metod a také možnosti si určit, jaké tvary při proceduře požadujete ponechat. Volba zda bude brazilská depilace provedena v celé oblasti intimních partií nebo bude ponechán konkrétní tvar zbývajících chloupků, je zcela na individuálních preferencích. Fantazii se u nás meze nekladou. Naproti tomu použitou metodu pro brazilskou depilaci / epilaci si musíte zvolit z níže uvedených možností. Všechny pokrývají široké spektrum požadavků kladených na odstranění chloupků a jejich volba záleží nejen na upřednostňovaném postupu, ale také na rozdílu v trvanlivosti jejich odstranění.  Následující odstavce a přidružené odkazy Vás podrobněji seznámí s jednotlivými postupy využívanými při brazilské depilaci.

Ceník
Objednat

Brazilská depilace voskem

Jak již název napovídá je tato depilace prováděna s využitím vosku. Nenechte se odradit, pokud jste již někdy zkoušeli depilaci voskem v domácím prostředí a použití vosku v intimních partiích Vás trochu děsí. Rozdíl není pouze v tom, že používáme kvalitní materiály a optimální postupy. Ne méně podstatný rozdíl je v tom, že náš personál ovládá potřebný “grif”, aby byla brazilská depilace voskem efektivní a minimálně bolestivá. Další obecné informace naleznete na stránce depilace voskem.

Brazilská depilace cukrovou pastou

Brazilská depilace využívající cukrovou pastu je moderní metoda pro odstranění chloupků v oblasti intimních partií. Podstatná výhoda je v jejím přírodním složením, které je antialergenní a zanechává pokožku nejen bez chloupků, ale také hladší. Té je dosaženo odstraněním odumřelých buněk pokožky a tak je druhotným efektem peeling v ošetřené oblasti. Také vyniká nižší mírou bolestivosti oproti vosku, který svými vlastnostmi začíná postupně nahrazovat. Další obecné informace naleznete na stránce depilace cukrovou pastou.

Brazilská depilace pomocí IPL

Oproti výše uvedeným procedurám je brazilská depilace pomocí IPL jediná, která poskytuje trvalé odstranění chloupků. Vosk i cukrová pasta, při opakované aplikaci, způsobují řídnutí ochlupení, ale nikoliv jejich celkovou eliminaci. Naproti tomu IPL epilace zajistí trvalé odstranění chloupku vč. kořínku. A tak je zabráněno jejich opětovnému růstu. Při aplikaci  IPL pociťujete v ošetřeném místě pouze drobné štípnutí a ve srovnání s výše uvedenými postupy, lze tuto brazilskou depilaci zařadit mezi nejkomfortnější. Další obecné informace naleznete na stránce IPL epilace.

Původ názvu Brazilská depilace

Dnes už všeobecně zažité označení pro brazilskou depilaci značí celkovou depilaci intimních partií. Za svůj název vděčí brazilská depilace slunné Brazílii, kde se krásné tanečnice vystavovaly na karnevalu v Rio de Janeiro ve svůdných kostýmech a tangách, takže pochopitelně svoje intimní partie musely mít depilované. Trend hladké pokožky se tedy nevyhnul i partiím zcela nejintimnějším a dnes už je brazilská depilace hygienický standart. Většina žen, ale i mužů pravidelně dbá o to, aby i intimní partie zůstaly zcela nebo částečně bez chloupků. Brazilská depilace / epilace je označení pro úplné odstranění ochlupení v intimních partiích, a to včetně odstranění chloupků v oblasti zadečku. Při takovéto depilaci intimních partií si některé ženy ponechávají proužek chloupků uprostřed a takovou brazilskou depilaci pak nazýváme G-String. V případě ponechání většího trojúhelníku chloupků hovoříme o brazilské depilaci Californian.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím