telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Epilace a depilace

Nabízíme pestrou nabídku služeb pro odstranění chloupků – epilace / depilace. Vybírat můžete z epilačních zákroků odstraňujících chloupky i s kořínky. Oproti depilaci, kdy je odstraněna pouze viditelná část chloupku, je při epilaci chloupek odstraněn celý včetně kořínku. Díky tomu je zajištěn dlouhodobější efekt v podobě hladké pokožky. Součástí nabídky je i IPL epilace pro trvalé odstranění ochlupení pomocí intenzivního pulzního světla, která umožňuje zcela odbourat nutnost opětovných zákroků. Vyberte si epilaci přesně podle Vašich potřeb, preferencí a pro rozmanité části těla.

Všechny epilace / depilace provádí vysoce profesionální personál, který Vám zákaznicím a zákazníkům, doporučí nejvhodnější ošetření a zároveň ho provede tak, abyste byli opravdu spokojeni. Dopřejte své pokožce tu nejvyšší kvalitu provedení epilace. Nabízené zákroky naleznete i v dalších salonech, ale u nás klademe důraz i na další hodnoty, jako je odbornost provedení, použité materiály nebo přístroje a v neposlední řadě komfortní a krásné prostředí.

Vzhledem k tomu, že jsou termíny epilace a depilace obecně zaměňovány, jsou i v  následujícím textu používány  obecně známé názvy jednotlivých ošetření, ač nejsou mnohdy fakticky správné. Není to naše neznalost nebo opominutí, ale rozhodli jsme se pro volbu názvů, které jsou u zákazníků obecně ustálené a tím pro ně nejsou matoucí. Všechna nabízená ošetření jsou epilacemi – odstraňují chloupky včetně kořínků, přestože jsou nazývány jako depilace. Děkujeme za pochopení.

IPL epilace

IPL epilace

Pokud Vás již nebaví stále dokola provádět různé metody epilace nebo depilace, pro udržení hladké pokožky, je IPL epilace určena právě pro Vás. Tento druh epilace využívá intenzivní pulzní světlo a je dosaženo dlouhodobé a v mnoha případech i trvalé odstranění chloupků. Pro dosažení perfektních výsledků IPL epilace, využíváme špičkové přístroje BTL EXILITE.

Netrapte se s holením nebo jinými druhy epilace nebo depilace. Účinné řešení máte na dosah ruky v podobě dlouhodobé IPL epilace. Podrobnější informace naleznete na stránce trvalá IPL epilace.

Ceník
Objednat

Trocha historie epilace a depilace

Historie odstraňování ochlupení pomocí metod epilace a depilace je stará jako lidstvo samo. Již ve starověkém Egyptě se ženy i muži zbavovali ochlupení zejména v intimních partiích. Naopak v USA a v moderní Evropě je odstraňování chloupků trendem až posledního století. Módu úpravy podpaží začala propagovat společnost Wilkinson Sword v roce 1915 svou kampaní za lepší osobní hygienu. Nyní je pokožka bez ochlupení kulturním standartem.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím