telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Epilace a depilace

Nabízíme pestrou nabídku služeb pro odstranění chloupků – epilace / depilace. Vybírat můžete z epilačních zákroků odstraňujících chloupky i s kořínky. Oproti depilaci, kdy je odstraněna pouze viditelná část chloupku, je při epilaci chloupek odstraněn celý včetně kořínku. Díky tomu je zajištěn dlouhodobější efekt v podobě hladké pokožky. Součástí nabídky je i IPL epilace pro trvalé odstranění ochlupení pomocí intenzivního pulzního světla, která umožňuje zcela odbourat nutnost opětovných zákroků. Vyberte si epilaci přesně podle Vašich potřeb, preferencí a pro rozmanité části těla.

Všechny epilace / depilace provádí vysoce profesionální personál, který Vám zákaznicím a zákazníkům, doporučí nejvhodnější ošetření a zároveň ho provede tak, abyste byli opravdu spokojeni. Dopřejte své pokožce tu nejvyšší kvalitu provedení epilace. Nabízené zákroky naleznete i v dalších salonech, ale u nás klademe důraz i na další hodnoty, jako je odbornost provedení, použité materiály nebo přístroje a v neposlední řadě komfortní a krásné prostředí.

Vzhledem k tomu, že jsou termíny epilace a depilace obecně zaměňovány, jsou i v  následujícím textu používány  obecně známé názvy jednotlivých ošetření, ač nejsou mnohdy fakticky správné. Není to naše neznalost nebo opominutí, ale rozhodli jsme se pro volbu názvů, které jsou u zákazníků obecně ustálené a tím pro ně nejsou matoucí. Všechna nabízená ošetření jsou epilacemi – odstraňují chloupky včetně kořínků, přestože jsou nazývány jako depilace. Děkujeme za pochopení.

Trvalá IPL epilace

IPL epilace

Pokud Vás již nebaví stále dokola provádět různé metody epilace nebo depilace, pro udržení hladké pokožky, je trvalá IPL epilace určena právě pro Vás. Tento druh epilace využívá intenzivní pulzní světlo je zajištěno trvalého odstranění chloupků včetně kořínků. Pro dosažení perfektních výsledků, IPL epilace, využíváme pouze špičkové přístroje a profesionální personál. Touto vyrovnanou kombinací dosáhneme perfektních výsledků a uděláte radost nejen sobě.

Netrapte se s holením nebo jinými druhy epilace nebo depilace. Účinné řešení máte na dosah ruky v podobě trvalé IPL epilace. Podrobnější informace naleznete na stránce trvalá IPL epilace.

Ceník
Objednat

Depilace voskem

depilace voskem

Depilace voskem je tradiční metoda pro odstranění chloupků i s kořínky. Abychom Vám nabídli nejlepší možné služby, používáme pouze vysoce kvalitní materiály a odborný personál zajišťující perfektní provedení služby. I na samotném provedení záleží a v našich rukách se budete cítit jako v bavlnce i při tomto, ne úplně komfortním, zákroku. Odborné provedení nic nenahradí a to by mohla potvrdit celá řada klientek a klientů, kteří tuto depilaci zkoušeli provést svépomocí v domácích podmínkách. Poznejte ten rozdíl na vlastní kůži.

Svěřte se do našich rukou a užívejte si hladkou pokožku po provedené epilaci / depilaci. Depilace voskem je vhodná pro všechny partie těla a její neopominutelnou výhodou je řídnutí chloupků při jejím opakování. Podrobnější informace naleznete na stránce depilace voskem.

Ceník
Objednat

Depilace cukrovou pastou

depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou je moderní metoda pro odstranění chloupků. Modernost je dána nikoliv jejím objevením, ale spíše jejím znovuobjevením v současné době a také použitými postupy resp. přípravky. Metoda samotná je prověřena celými staletími a zajišťuje dvojí efekt pro hladkost Vaší pokožky. Touto epilací / depilací získáte nejen pokožku bez chloupků, ale také dosáhnete vyšší jemnosti a hladkosti díky odstranění odumřelých buněk. To vše za pomoci zcela přírodní cukrové pasty bez jakýchkoliv přídavků chemických aditiv.

Dopřejte si a nejen sobě, jemnou pokožku bez chloupků. Tento dvojí efekt Vám zajistí odborně provedená depilace cukrovou pastou v našem salonu krásy. Podrobnější informace naleznete na stránce depilace cukrovou pastou.

Ceník
Objednat

Brazilská depilace

brazilská depilace

Pro Brazilskou depilaci nabízíme celou řadu postupů. Všechny výše uvedené epilace / depilace využíváme také pro ošetření intimních partií. Je pouze na Vás, zda pro Brazilskou depilaci budete chtít využít vosk, cukrovou pastu nebo chloupky trvale odstranit pomocí intenzivního pulzního světla (IPL). Také si sami zvolte, zda budete chtít odstranit chloupky z celého intimu nebo např. ponechat proužek uprostřed nebo trojúhelník. Vše záleží pouze na Vás.

Již se nemusíte trápit s odstraňováním chloupků v oblasti intimních partií. Využijte odborné služby s dokonalým výsledkem, kde jsou naši pracovníci připraveni Vám splnit individuální požadavky. Brazilská depilace Vám poskytne dokonalý komfort a její výhody s ohledem na hygienu jsou také zcela nepopiratelné. Podrobnější informace naleznete na stránce brazilska depilace.

Ceník
Objednat

Trocha historie epilace a depilace

Historie odstraňování ochlupení pomocí metod epilace a depilace je stará jako lidstvo samo. Již ve starověkém Egyptě se ženy i muži zbavovali ochlupení zejména v intimních partiích. Naopak v USA a v moderní Evropě je odstraňování chloupků trendem až posledního století. Módu úpravy podpaží začala propagovat společnost Wilkinson Sword v roce 1915 svou kampaní za lepší osobní hygienu. Nyní je pokožka bez ochlupení kulturním standartem.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím