telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Odstranění celulitidy Praha

odstranění celulitidy

Pro odstranění celulitidy existuje celá řada postupů a metod, některé jsou více účinné a jiné zase méně. V našem salonu krásy nabízíme vysoce účinnou a zcela komfortní metodu odstranění celulitidy rázovou vlnou. Neutrácejte své finanční prostředky za málo nebo dokonce zcela neúčinné postupy odstranění celulitidy a dopřejte si a nejen sobě, moderní  přístrojové ošetření. V našem salonu požíváme nejmodernější přístroje pro neinvazivní ošetření, které zajišťují výborné výsledky, v kombinaci s odborným personálem a moderním prostředím si užije opravdový komfort. Svěřte se do rukou profesionálů na Klinice krásy Anděl, kterou naleznete v centru Prahy a výsledky budete příjemně překvapeni.

Ošetření nepůsobí pouze na odstranění celulitidy, ale zlepšuje celkový stav pokožky. Pokud Vás již omrzely babské rady a chcete si dopřát skutečně profesionální proceduru pro odstranění celulitidy  s viditelným výsledkem, neváhejte nás kontaktovat.

RÁZOVÁ VLNA
Služba 1 ošetření 6 ošetření 10 ošetření
Stehna a zadeček 4 990 Kč 19 990 Kč 29 990 Kč
Stehna 4 000 Kč 18 000 Kč 23 000 Kč
Zadeček vč. boků 3 500 Kč 15 000 Kč 21 000 Kč
Břicho 2 500 Kč 10 000 Kč 15 000 Kč
Paže 2 500 Kč 10 000 Kč 15 000 Kč
Boky 2 500 Kč 10 000 Kč 15 000 Kč
Zadeček 2 500 Kč 10 000 Kč 15 000 Kč
BTL UNISON
Služba 1 ošetření 4 ošetření
Zadní stehna 5 900 Kč 19 990 Kč
Celá stehna 7 990 Kč 25 000 Kč
Zadní stehna + zadeček 7 990 Kč 25 000 Kč
Vnitřní stehna 4 990 Kč 17 990 Kč
Břicho 4 990 Kč 17 990 Kč
Paže 4 990 Kč 17 990 Kč
Boky 4 990 Kč 17 990 Kč
Zadeček 5 990 Kč 19 990 Kč
Objednat

Nezapomeňte se také podívat na nabídku akčních balíčků

Odstranění celulitidy rázovou vlnou

Jak již bylo uvedeno výše, pro odstranění celulitidy používáme metodu rázové vlny. Rázová vlna, využívaná pro odstranění celulitidy, je kombinací akustických pulzů s pulzy elektrickými. Díky moderní technice, kterou využíváme je možné akustický pulz řídit tak, aby pronikal do správné hloubky pokožky a v kombinaci se slabými elektrickými pulzy bylo zajištěno efektivní a vysoce účinné působení na odstranění celulitidy. Masážní aplikátor přenáší elektrické vlnění do tkáně a impulzy tak přímo stimulují nervové i svalové buňky v ošetřované oblasti. K odstranění celulitidy rázovou vlnou tak dochází okamžitým ovlivněním lokálního metabolismu, prokrvením a zrychlením oběhu lymfatického systému. Rázová vlna navíc zpevňuje podkoží a svaly stejně jako u fyzického cvičení.

Ověřená komplexnost ošetření nejen pro odstranění celulitidy

Rázová vlna nepůsobí pouze na odstranění celulitidy, ale vyniká také svým komplexním působením pro zlepšení celkového stavu pokožky. Díky jejímu působení je stimulována nejen samotná vrstva pokožky, kde dochází k jejímu zpevnění díky novotvorbě kolagenu, ale působí také na lymfatický a cévní systém. Působením na cévní systém je zlepšena cirkulace krve a celkové zásobení kyslíkem, který je potřebný pro mladistvý vzhled pleti. Mechanickým působením na lymfatický systém dochází k rozpohybování lymfy, která odvádí odpadní látky z těla a tím je zajištěno obnovení správných metabolických pochodů v ošetřené oblasti.

Ošetřením pro odstranění celulitidy rázovou vlnou tedy dochází také k redukci objemu, zpevnění pokožky resp. její pojivové tkáně a tím také k obnovení její elasticity a jejímu celkovému omlazení. Mezi další neméně významné výhody, z estetického hlediska, patří také vylepšení vzhledu jizev nebo strií v ošetřené oblasti.

Komplexnost působení rázové vlny, nejen pro odstranění celulitidy, dokládá i její letité využívání v klasické medicíně a fyzioterapii. Zde se využívá např. pro odstranění bolesti svalů, zánětech šlach, urychlení hojení zlomenin, bolesti kloubů nebo rozbíjení ledvinových kamenů atd.

Odstranění celulitidy nejen pro ženy

Celulitida je často skloňována pouze s ohledem na výskyt u žen. Ano, ženy trpí celulitidou častěji než muži, což je dáno slabší pokožkou, která je na její výskyt náchylnější. Není to tak, že by se u mužů celulitida nevyskytovala vůbec, ale díky silnější pokožce je její výskyt menši a také není často řešen s ohledem na estetické dopady. Odstranění celulitidy rázovou vlnou je vhodné nejen pro ženy, ale také samozřejmě i pro muže, kteří chtějí tento estetický nedostatek odstranit.

Moderní certifikovaný přístroj pro odstranění celulitidy

Pro odstranění celulitidy používáme certifikovaný přístroj X-WAVE od firmy BTL. Díky pokrokovému řešení a možnostem mají  naši pracovníci možnost přístroj nastavit tak, aby byly splněny individuální potřeby pro dané ošetření. Tím je zajištěno efektivní cílení energie do potřebné hloubky tkáně.

Takto cílenou energií jsou zajištěny výborné výsledky nejen při odstranění celulitidy, ale také pro další pozitivní vlivy na stav pokožky, jak bylo uvedeno výše.

Moderní služby

Moderní doba vyžaduje moderní řešení a to naleznete právě u nás. Využijte široké palety služeb pro odstranění estetických nedostatků a celkového zlepšení vzhledu, které jsou prováděny v nejvyšší kvalitě a v moderním prostředí v centru Prahy. U všech nabízených ošetření, jsou používány moderní přístroje, kosmetické přípravky a postupy, které zajistí ten nejlepší možný efekt. Navštivte náš salon a uvidíte, že ošetření pro odstranění celulitidy bude pouze začátek. Nechte se hýčkat, dopřejte si to nejlepší, a budete s k nám rádi vracet jako bezpočet klientů před Vámi. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Je pro mě ošetření pro odstranění celulitidy vodné?

Tak jako každé přístrojové ošetření, má i rázová vlna své kontraindikace. Patří mezi ně například těhotenství a poruchy srážlivosti krve. Objednejte se na bezplatnou konzultaci, zda je pro Vás toto ošetření vhodné.

Kolik ošetření pro odstranění celulitidy je nutno podstoupit?

Pro maximální efekt doporučujeme 6 až 10 opakování 2× týdně. Záleží na celkovém stavu pokožky a stupni celulitidy. Výsledek ale většinou pocítíte již po jednom ošetření. Doporučujeme zvýšit pitný režim a na ošetření chodit dostatečně hydratován. Pitný režim je potřeba zvýšit již dva dny před ošetřením a dodržet ho týden po ošetření.

Prohlédněte si  galerii s reálnými výsledky odstranění celulitidy:
Před
Po
Jaké výsledky očekávat

První a zcela jistě motivační výsledky jsou znatelné po prvních dvou ošetřeních. Vizuální efekt se dostaví zpravidla po čtvrtém ošetření. Pro kompletní ošetření celulitidy je pro maximální efekt vhodné opakovat proceduru 6 – 10x. Aby se celulitida nedostala časem do původního nežádoucího stavu, je dobré absolvovat udržovací ošetření 1x za měsíc. Jako podpůrné metody nebo naopak udržovací ošetření je také možnost využít vysoce sofistikované masáže a zábaly lékařské kosmetiky Ericson Laboratoire, a to například ošetření Insulinol nebo Slim &Lift.

Názor lékaře

„Rázová vlna je osvědčená metoda, která má na pacientech skvělé účinky. Ačkoliv nemá zjištěny závažnější vedlejší účinky, provádět ji, samozřejmě, nelze v těhotenství a při poruchách srážlivosti krve.“ doporučuje MUDr. Martina Tomášková.

Back to Top