telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Celulitida

Provádíme bezbolestné a komfortní odstranění celulitidy pomocí moderních přístrojů firmy BTL. Celulitida není pouze estetický problém, ale částečně odráží i vnitřní fungování organismu. Díky použití moderních metody v boji proti celulitidě, jsou zároveň obnoveny správné metabolické pochody, zpevněna a obnovena pružnost pokožky v místě provedeného ošetření. Celulitida nemusí být problém, máme na ni moderní a efektivní řešení. Odstraňte ji a přitom si užijte dokonalý zážitek v salonu krásy nabízející celou řadu odborných a kosmetických služeb. Svěřte se do rukou odborného týmu a uvidíte, jak Vám celulitida bude mizet před očima.

Odstranění celulitidy

Odstranění celulitidy pomocí rázové vlny je jednoznačně nejefektivnější metoda současnosti. Již po první aplikaci pocítíte změnu, a to díky unikátní technologii, která kombinuje extrémně účinné akustické rázové pulsy s pulsy elektrickými. Rázová vlna se již více než 30 let s úspěchem používá také v klasické medicíně např. pro rozbíjení ledvinových kamenů nebo léčbě pohybového aparátu.

Rázová vlna pro odstranění celulitidy Vám také zajistí redukci objemu a zpevnění pojivové tkáně. Díky této kombinaci vlivů jsou splněny předpoklady pro úspěšný boj proti „pomerančové kůži“. Připravte se do plavek, udělejte radost sobě a svému protějšku s využitím moderní metody v boji proti celulititě. Číst více na stránce odstranění celulitidy

RÁZOVÁ VLNA
BTL UNISON
Objednat

Nezapomeňte se také podívat na nabídku akčních balíčků

Co je celulitida

Při celulitidě dochází ke zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány k povrchu kůže a vytváří na ní nevzhledné dolíčky, připomínající strukturu pomerančové kůry. V místě je značně omezen průtok krve a lymfy. Toto hromadění tukových buněk a jejich usazování způsobuje ztrátu pevnosti, jemnosti a elasticity pokožky a objevuje se nejčastěji na hýždích a stehnech. Tento stav nazýváme celulitidou.

Celulitidou je postiženo až 80% žen, oproti tomu muži jí netrpí téměř vůbec. Je to způsobeno jednak tím, že ženy mají v postihovaných oblastech tenčí kůži a více se jim v těchto partiích ukládají tuky. Druhým důvodem jsou hormony. Hormonální antikoncepce obsahuje estrogen v relativně vysokém množství, a proto není vhodná pro ženy, které se celulitidě chtějí vyhnout. Na vznik celulitidy má určitý vliv i věk a nadváha, přesto však není výjimečná u mladé a štíhlé ženy.

Proč mám celulitidu?

Příčinami vzniku „pomerančové kůže“ bývá zpravidla nesprávná životospráva, nedostatek pohybu, stres, nedostatečný pitný režim, kouření, dlouhé stání, nebo naopak sezení a také dědičnost a hormonální změny.

Stupně celulitidy

Dle míry postižení se celulitida dělí do čtyř stupňů:
1. stupeň – celulitida je patrná pouze při stlačení pokožky (tzv. štípacím testu)
2. stupeň – celulitida je viditelná zejména vsedě a ve stoje mizí
3. stupeň – hrbolky na kůži jsou viditelné ve stoje i vleže, nerovnosti jsou hlubší, kůže je chladná a při stisku může být bolestivá
4. stupeň – kůže je zbytnělá, tuhá a hrbolky jsou výrazné v jakékoliv poloze, tento stupeň celulitidy je považován za onemocnění a je třeba jej řešit

Prevence celulitidy

Nejúčinnější prevencí je vyvážený životní styl, dostatečný příjem tekutin a častá pohybová aktivita. Doporučuje se zejména chůze a plavání. Prokrvení pokožky a rozproudění lymfy také pomáhá otužování a saunování.

Odstranění celulitidy

Když už „babské rady“ a domácí ošetření nepomáhá, je nasnadě jedno z odborných řešení tohoto problému, kterých je celá řada.

Ruční lymfatická masáž

Tato masáž slouží zejména k podpoře lymfatického oběhu. Masér jemně posouvá lymfatickou tekutinu k lymfatickým uzlinám, kde je dále zpracována. Lymfatická masáž tohoto typu je vhodná spíše pro první stupeň celulitidy, nebo jako doplňková procedura k jiným způsobům odstranění celulitidy, ale především jako prevence.

Strojová lymfatická masáž

Princip vytlačování lymfatické tekutiny k uzlinám je stejný, je však prováděn pomocí přístroje. Tento přístroj využívá střídání přetlaku a uvolnění tlaku na danou oblast a stimuluje tak cirkulaci lymfy. Strojová lymfatická masáž samostatně problém celulitidy obvykle nevyřeší, je však vhodným doplňkem efektivnějších procedur.

Rázová vlna

Tato metoda ošetření je známá již více než 30 let zejména ve zdravotnictví, kde je využívána k léčbě pohybového aparátu, nebo rozbíjení ledvinových kamenů. Léčba spočívá v kombinaci akustických rázových a elektrických pulsů, které způsobují narušení tukové tkáně a zároveň podporují novou činnost lymfatického oběhu, podporuje také tvorbu kolagenu, takže kůži navrací její pružnost.

Rázová vlna se k léčbě celulitidy využívá poměrně krátce, přesto se však stala jednou z nejoblíbenějších metod zejména díky viditelným výsledkům již po první aplikaci. Kromě „pomerančové kůže“ dokáže odstranit jizvy a strie.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím