telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Celulitida

Provádíme bezbolestné a komfortní odstranění celulitidy pomocí moderních přístrojů firmy BTL. Celulitida není pouze estetický problém, ale částečně odráží i vnitřní fungování organismu. Díky použití moderních metody v boji proti celulitidě, jsou zároveň obnoveny správné metabolické pochody, zpevněna a obnovena pružnost pokožky v místě provedeného ošetření. Celulitida nemusí být problém, máme na ni moderní a efektivní řešení. Odstraňte ji a přitom si užijte dokonalý zážitek v salonu krásy nabízející celou řadu odborných a kosmetických služeb. Svěřte se do rukou odborného týmu a uvidíte, jak Vám celulitida bude mizet před očima.

Odstranění celulitidy

Odstranění celulitidy pomocí rázové vlny je jednoznačně nejefektivnější metoda současnosti. Již po první aplikaci pocítíte změnu, a to díky unikátní technologii, která kombinuje extrémně účinné akustické rázové pulsy s pulsy elektrickými. Rázová vlna se již více než 30 let s úspěchem používá také v klasické medicíně např. pro rozbíjení ledvinových kamenů nebo léčbě pohybového aparátu.

Rázová vlna pro odstranění celulitidy Vám také zajistí redukci objemu a zpevnění pojivové tkáně. Díky této kombinaci vlivů jsou splněny předpoklady pro úspěšný boj proti „pomerančové kůži“. Připravte se do plavek, udělejte radost sobě a svému protějšku s využitím moderní metody v boji proti celulititě. Číst více na stránce odstranění celulitidy

RÁZOVÁ VLNA
Služba 1 ošetření 6 ošetření 10 ošetření
Stehna a zadeček 4 990 Kč 19 990 Kč 29 990 Kč
Stehna 4 000 Kč 18 000 Kč 23 000 Kč
Zadeček vč. boků 3 500 Kč 15 000 Kč 21 000 Kč
Břicho 2 500 Kč 10 000 Kč 15 000 Kč
Paže 2 500 Kč 10 000 Kč 15 000 Kč
Boky 2 500 Kč 10 000 Kč 15 000 Kč
Zadeček 2 500 Kč 10 000 Kč 15 000 Kč
BTL UNISON
Služba 1 ošetření 4 ošetření
Zadní stehna 5 900 Kč 19 990 Kč
Celá stehna 7 990 Kč 25 000 Kč
Zadní stehna + zadeček 7 990 Kč 25 000 Kč
Vnitřní stehna 4 990 Kč 17 990 Kč
Břicho 4 990 Kč 17 990 Kč
Paže 4 990 Kč 17 990 Kč
Boky 4 990 Kč 17 990 Kč
Zadeček 5 990 Kč 19 990 Kč
Objednat

Nezapomeňte se také podívat na nabídku akčních balíčků

BTL UNISON PRO REDUKCI CELULITIDY A TUKU

BTL UNISON

Představujeme zcela novou technologii BTL UNISON pro redukci tuku a celulitidy v problematických partiích. Nový přístroj v sobě kombinuje dvě mimořádně účinné technologie, a to radiofrekvenci pro redukci tuku a akustickou rázovou vlnu pro redukci celulitidy. Spojením těchto dvou moderních metod do jednoho přístroje je dosaženo maximálního a dlouhodobého efektu pro zlepšení vzhledu a stavu pokožky bez celulitidy.

Jak technologie UNISON funguje?

UNISON, jako jediný přístroj na světě, dokáže působit na všech 5 příčin vzniku celulitidy, což jsou: zvětšené tukové buňky, poškozená kolagenová vlákna, ztráta elasticity pokožky, nedostatečné cévní zásobení a nahromadění odpadních látek. Během jednoho ošetření společným působením radiofrekvence a rázové vlny cílíme do podkoží, kde působíme na zmenšení tukových buněk a remodelaci kolagenu. V důsledku působení UNISONU ve spodních vrstvách pokožky dochází také k zlepšení krevního oběhu a zkvalitnění funkce lymfatického systému. Výsledkem je vyhlazená pokožka bez celulitidy.


funkce UNISONU

Jak ošetření UNISON probíhá?

Ošetření UNISON je zcela neinvazivní a nebolestivé a není potřeba žádná rekonvalescence. Pocity při ošetření jsou spíše příjemné. Jedná se o působení tepla a stimulaci lehkou poklepovou masáží. Po absolvování ošetření se můžete vrátit k běžným aktivitám. Doporučujeme zvýšit pitný režim a na ošetření chodit dostatečně hydratován. Pitný režim je potřeba zvýšit již dva dny před ošetřením a dodržet ho týden po ošetření. Délka ošetření je zhruba 20 minut, v závislosti na ošetřované partii.

Jaký efekt můžu po ošetření očekávat a kolik ošetření UNISON je potřeba?

Během první návštěvy a konzultace Vám navrhneme individuální plán ošetření. Většině klientů doporučujeme 4 ošetření v rozestupu 1 týden. Klienti pozorují výsledky již po prvním ošetření. Typické pro terapii UNISON je to, že po ošetření se vzhled a kvalita pokožky ještě dále zlepšuje a výsledky přetrvávají v řádu měsíců. Během absolvování plánovaných procedur nejsou potřeba žádná dietní omezení. Samotné ošetření má dostatečný efekt.

Jaké partie jsou technologií UNISON nejčastěji ošetřované?

Bohužel je faktem, že ženy jsou postiženy celulitidou častěji než muži. Odhaduje se, že nějakou formou celulitidy trpí až 90 % žen. Přístrojem UNISON tedy zpravidla ošetřujeme nejčastější problematické partie u žen, a to jsou stehna a zadeček. Další tělesné partie, na které je možno přístroj použít, jsou břicho a paže. Přístroj je vhodný nejen pro ženy, ale také pro muže, u nichž je vlivem životního stylu celulitida také na vzestupu.

Vhodné partie pro ošetření UNISON

Pro koho je ošetření UNISON vhodné?

Vhodným kandidátem je každý, kdo touží po lepším vzhledu bez celulitidy a zároveň požaduje redukci tuku v ošetřované oblasti. Spodní věková hranice pro ošetření je 18 let. Horní hranice není věkem omezena. Limitem je pouze zdravotní stav. Jedná se o přístrojové ošetření, které je zcela neinvazivní, ale přesto jej nelze v některých případech provést. Mezi hlavní kontraindikace patří: těhotenství, kojení, poruchy srážlivosti krve, kovové implantáty v místě ošetření a některé další. Doporučujeme se objednat na bezplatnou konzultaci.

BTL X-WAVE 5000 PRO ODSTRANĚNÍ CELULITIDY

BTL X-WAVE 5000

Technologie estetické rázové vlny mnohokrát úspěšně prokázala vysoký efekt při odstranění celulitidy všech typů a rovněž při redukci strií a jizev. Přístroj v sobě kombinuje dvě technologie, a to mechanické vibrace a elektrické pulzy, čímž dochází ke stimulaci tkání a k jejich výraznému prokrvení, ke zrychlení metabolismu tkání a rovněž ke zlepšení funkce lymfatického systému. To vše má okamžitý pozitivní efekt na vzhled a kvalitu pokožky. Nahromaděné odpadní látky jsou lymfatickým systémem odplaveny pryč, dochází také ke zlepšení průtoku krve a ke zvýšené produkci kolagenu, který je tolik žádoucí pro udržení pružnosti pokožky. To vše vede k zlepšení vzhledu pokožky a k odstranění nevzhledné pomerančové pokožky.


BTL X-WAVE 5000 PRO - funkce na tkáně

Jak ošetření X-WAVE estetickou rázovou vlnou probíhá?

Při tomto neinvazivním ošetření není pociťována bolest. Jedná se o působení lehké poklepové masáže v kombinaci s účinnými elektrickými pulzy. Bezprostředně po ošetření se můžete vrátit k běžným aktivitám. Doporučujeme zvýšit pitný režim a na ošetření chodit dostatečně hydratován. Pitný režim je potřeba zvýšit již dva dny před ošetřením a dodržet ho týden po ošetření. Délka ošetření se různí podle ošetřované partie. Celá stehna trvají zhruba 1 hodinu.

Jaký je efekt a kolik ošetření estetickou rázovou vlnou X-WAVE je potřeba?

Vzhledem k tomu, že se celulitida nějakou dobu vyvíjela, nebývá zpravidla možné ji odstranit během 1 ošetření. Je ale pravda, že po 1 ošetření je již efekt patrný. Pro radikální změnu stavu pokožky doporučujeme balíček 6 až 10 ošetření. Ošetření je možné absolvovat 2× za týden. Zjistěte vše o odstranění celulitidy.

Odstranění strií pomocí X-WAVE

Díky působení estetické rázové vlny na produkci kolagenu můžeme také podstatným způsobem vylepšit vzhled strií, což jsou vlastně malé jizvičky v pokožce. Často kladená otázka je, zda se dají strie zcela odstranit. Pravda je taková, že opravdu záleží na stáří strií. Platí, že čím dříve přijdete, tím je efekt lepší. Zjistěte vše o odstranění strií.

Co je celulitida

Při celulitidě dochází ke zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány k povrchu kůže a vytváří na ní nevzhledné dolíčky, připomínající strukturu pomerančové kůry. V místě je značně omezen průtok krve a lymfy. Toto hromadění tukových buněk a jejich usazování způsobuje ztrátu pevnosti, jemnosti a elasticity pokožky a objevuje se nejčastěji na hýždích a stehnech. Tento stav nazýváme celulitidou.

Celulitidou je postiženo až 80% žen, oproti tomu muži jí netrpí téměř vůbec. Je to způsobeno jednak tím, že ženy mají v postihovaných oblastech tenčí kůži a více se jim v těchto partiích ukládají tuky. Druhým důvodem jsou hormony. Hormonální antikoncepce obsahuje estrogen v relativně vysokém množství, a proto není vhodná pro ženy, které se celulitidě chtějí vyhnout. Na vznik celulitidy má určitý vliv i věk a nadváha, přesto však není výjimečná u mladé a štíhlé ženy.

Proč mám celulitidu?

Příčinami vzniku „pomerančové kůže“ bývá zpravidla nesprávná životospráva, nedostatek pohybu, stres, nedostatečný pitný režim, kouření, dlouhé stání, nebo naopak sezení a také dědičnost a hormonální změny.

Stupně celulitidy

Dle míry postižení se celulitida dělí do čtyř stupňů:
1. stupeň – celulitida je patrná pouze při stlačení pokožky (tzv. štípacím testu)
2. stupeň – celulitida je viditelná zejména vsedě a ve stoje mizí
3. stupeň – hrbolky na kůži jsou viditelné ve stoje i vleže, nerovnosti jsou hlubší, kůže je chladná a při stisku může být bolestivá
4. stupeň – kůže je zbytnělá, tuhá a hrbolky jsou výrazné v jakékoliv poloze, tento stupeň celulitidy je považován za onemocnění a je třeba jej řešit

Prevence celulitidy

Nejúčinnější prevencí je vyvážený životní styl, dostatečný příjem tekutin a častá pohybová aktivita. Doporučuje se zejména chůze a plavání. Prokrvení pokožky a rozproudění lymfy také pomáhá otužování a saunování.

Odstranění celulitidy

Když už „babské rady“ a domácí ošetření nepomáhá, je nasnadě jedno z odborných řešení tohoto problému, kterých je celá řada.

Ruční lymfatická masáž

Tato masáž slouží zejména k podpoře lymfatického oběhu. Masér jemně posouvá lymfatickou tekutinu k lymfatickým uzlinám, kde je dále zpracována. Lymfatická masáž tohoto typu je vhodná spíše pro první stupeň celulitidy, nebo jako doplňková procedura k jiným způsobům odstranění celulitidy, ale především jako prevence.

Strojová lymfatická masáž

Princip vytlačování lymfatické tekutiny k uzlinám je stejný, je však prováděn pomocí přístroje. Tento přístroj využívá střídání přetlaku a uvolnění tlaku na danou oblast a stimuluje tak cirkulaci lymfy. Strojová lymfatická masáž samostatně problém celulitidy obvykle nevyřeší, je však vhodným doplňkem efektivnějších procedur.

Rázová vlna

Tato metoda ošetření je známá již více než 30 let zejména ve zdravotnictví, kde je využívána k léčbě pohybového aparátu, nebo rozbíjení ledvinových kamenů. Léčba spočívá v kombinaci akustických rázových a elektrických pulsů, které způsobují narušení tukové tkáně a zároveň podporují novou činnost lymfatického oběhu, podporuje také tvorbu kolagenu, takže kůži navrací její pružnost.

Rázová vlna se k léčbě celulitidy využívá poměrně krátce, přesto se však stala jednou z nejoblíbenějších metod zejména díky viditelným výsledkům již po první aplikaci. Kromě „pomerančové kůže“ dokáže odstranit jizvy a strie.

Back to Top