telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

BTL X-WAVE 5000 PRO ODSTRANĚNÍ CELULITIDY

BTL X-WAVE 5000

Technologie estetické rázové vlny mnohokrát úspěšně prokázala vysoký efekt při odstranění celulitidy všech typů a rovněž při redukci strií a jizev. Přístroj v sobě kombinuje dvě technologie, a to mechanické vibrace a elektrické pulzy, čímž dochází ke stimulaci tkání a k jejich výraznému prokrvení, ke zrychlení metabolismu tkání a rovněž ke zlepšení funkce lymfatického systému. To vše má okamžitý pozitivní efekt na vzhled a kvalitu pokožky. Nahromaděné odpadní látky jsou lymfatickým systémem odplaveny pryč, dochází také ke zlepšení průtoku krve a ke zvýšené produkci kolagenu, který je tolik žádoucí pro udržení pružnosti pokožky. To vše vede k zlepšení vzhledu pokožky a k odstranění nevzhledné pomerančové pokožky.


BTL X-WAVE 5000 PRO - funkce na tkáně

Jak ošetření X-WAVE estetickou rázovou vlnou probíhá?

Při tomto neinvazivním ošetření není pociťována bolest. Jedná se o působení lehké poklepové masáže v kombinaci s účinnými elektrickými pulzy. Bezprostředně po ošetření se můžete vrátit k běžným aktivitám. Doporučujeme zvýšit pitný režim a na ošetření chodit dostatečně hydratován. Pitný režim je potřeba zvýšit již dva dny před ošetřením a dodržet ho týden po ošetření. Délka ošetření se různí podle ošetřované partie. Celá stehna trvají zhruba 1 hodinu.

Jaký je efekt a kolik ošetření estetickou rázovou vlnou X-WAVE je potřeba?

Vzhledem k tomu, že se celulitida nějakou dobu vyvíjela, nebývá zpravidla možné ji odstranit během 1 ošetření. Je ale pravda, že po 1 ošetření je již efekt patrný. Pro radikální změnu stavu pokožky doporučujeme balíček 6 až 10 ošetření. Ošetření je možné absolvovat 2× za týden. Zjistěte vše o odstranění celulitidy.

Odstranění strií pomocí X-WAVE

Díky působení estetické rázové vlny na produkci kolagenu můžeme také podstatným způsobem vylepšit vzhled strií, což jsou vlastně malé jizvičky v pokožce. Často kladená otázka je, zda se dají strie zcela odstranit. Pravda je taková, že opravdu záleží na stáří strií. Platí, že čím dříve přijdete, tím je efekt lepší. Zjistěte vše o odstranění strií.

Ceník
Objednat
Prohlédněte si galerii s reálnými výsledky ošetření pomocí BTL X-WAVE 5000 PRO:
Před
BTL X-WAVE - před

Po 4 ošetřeních
BTL X-WAVE - po 4 ošetřeních

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím