telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

BTL UNISON PRO REDUKCI CELULITIDY A TUKU

BTL UNISON

Představujeme zcela novou technologii BTL UNISON pro redukci tuku a celulitidy v problematických partiích. Nový přístroj v sobě kombinuje dvě mimořádně účinné technologie, a to radiofrekvenci pro redukci tuku a akustickou rázovou vlnu pro redukci celulitidy. Spojením těchto dvou moderních metod do jednoho přístroje je dosaženo maximálního a dlouhodobého efektu pro zlepšení vzhledu a stavu pokožky bez celulitidy.

Jak technologie UNISON funguje?

UNISON, jako jediný přístroj na světě, dokáže působit na všech 5 příčin vzniku celulitidy, což jsou: zvětšené tukové buňky, poškozená kolagenová vlákna, ztráta elasticity pokožky, nedostatečné cévní zásobení a nahromadění odpadních látek. Během jednoho ošetření společným působením radiofrekvence a rázové vlny cílíme do podkoží, kde působíme na zmenšení tukových buněk a remodelaci kolagenu. V důsledku působení UNISONU ve spodních vrstvách pokožky dochází také k zlepšení krevního oběhu a zkvalitnění funkce lymfatického systému. Výsledkem je vyhlazená pokožka bez celulitidy.


funkce UNISONU

Jak ošetření UNISON probíhá?

Ošetření UNISON je zcela neinvazivní a nebolestivé a není potřeba žádná rekonvalescence. Pocity při ošetření jsou spíše příjemné. Jedná se o působení tepla a stimulaci lehkou poklepovou masáží. Po absolvování ošetření se můžete vrátit k běžným aktivitám. Doporučujeme zvýšit pitný režim a na ošetření chodit dostatečně hydratován. Pitný režim je potřeba zvýšit již dva dny před ošetřením a dodržet ho týden po ošetření. Délka ošetření je zhruba 20 minut, v závislosti na ošetřované partii.

Jaký efekt můžu po ošetření očekávat a kolik ošetření UNISON je potřeba?

Během první návštěvy a konzultace Vám navrhneme individuální plán ošetření. Většině klientů doporučujeme 4 ošetření v rozestupu 1 týden. Klienti pozorují výsledky již po prvním ošetření. Typické pro terapii UNISON je to, že po ošetření se vzhled a kvalita pokožky ještě dále zlepšuje a výsledky přetrvávají v řádu měsíců. Během absolvování plánovaných procedur nejsou potřeba žádná dietní omezení. Samotné ošetření má dostatečný efekt.

Jaké partie jsou technologií UNISON nejčastěji ošetřované?

Bohužel je faktem, že ženy jsou postiženy celulitidou častěji než muži. Odhaduje se, že nějakou formou celulitidy trpí až 90 % žen. Přístrojem UNISON tedy zpravidla ošetřujeme nejčastější problematické partie u žen, a to jsou stehna a zadeček. Další tělesné partie, na které je možno přístroj použít, jsou břicho a paže. Přístroj je vhodný nejen pro ženy, ale také pro muže, u nichž je vlivem životního stylu celulitida také na vzestupu.

Vhodné partie pro ošetření UNISON

Pro koho je ošetření UNISON vhodné?

Vhodným kandidátem je každý, kdo touží po lepším vzhledu bez celulitidy a zároveň požaduje redukci tuku v ošetřované oblasti. Spodní věková hranice pro ošetření je 18 let. Horní hranice není věkem omezena. Limitem je pouze zdravotní stav. Jedná se o přístrojové ošetření, které je zcela neinvazivní, ale přesto jej nelze v některých případech provést. Mezi hlavní kontraindikace patří: těhotenství, kojení, poruchy srážlivosti krve, kovové implantáty v místě ošetření a některé další. Doporučujeme se objednat na bezplatnou konzultaci.

Ceník
Objednat
Prohlédněte si galerii s reálnými výsledky ošetření pomocí BTL UNISON:
Před
BTL UNISON - před

Po 4 ošetřeních
BTL UNISON - po 4 ošetřeních

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím