telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Přístroje na naší klinice

logo BTL

Dříve, než se na Klinice krásy Anděl rozhodneme pro nějaký nový přístroj, nejprve ho testujeme sami na sobě. V případě, že jsme přístrojem a jeho účinky zcela nadšeni a jeho efekt je nesporný, teprve poté pro Vás přístroj zakoupíme. Trh je přímo zaplaven mnoha různými technologiemi pro omlazení a hubnutí, které slibují věčnou krásu a štíhlost. Některé fungují více, jiné méně a některé nefungují vůbec. Přístroje, které se svým mimořádným efektem zcela vymykají průměru, jsou špičkové přístroje firmy BTL.

Klinika krásy Anděl je vybavena špičkovými přístroji firmy BTL zdravotnická technika a.s.

Česká společnost BTL je zastoupena v 55 zemích světa a na 5 kontinentech a stala se tak tím, kdo udává trendy ve světové estetické medicíně, fyzioterapii, kardiologii, urologii a gynekologii. Přístroje BTL jsou vyráběny v souladu s normou ISO 9001 a mají CE a FDA certifikáty. Jejich použití je tak nejen zcela bezpečné, ale jejich výsledky jsou ověřeny testy a mnohokrát v praxi prokázány. Každý den se v praxi setkáváme s jejich skvělými a mimořádnými výsledky a účinky, což je ten důvod, proč jsme jimi nadšeni a proč je doporučujeme vyzkoušet i Vám.

BYLI JSME TO PRÁVĚ MY, KDO POPRVÉ V ČESKÉ REPUBLICE PŘEDSTAVIL ZCELA NOVÝ PŘÍSTROJ, KTERÝ V SOBĚ KOMBINUJE 2 ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE PRO ODSTRANĚNÍ CELULITIDY A REDUKCI TUKU!

BTL UNISON

BTL UNISON

Jako první v České republice jsme představili světovou novinku UNISON, který − jako jediný přístroj na světě − dokáže působit na všechny příčiny a typy celulitidy! UNISON, jako první přístroj na světě, v sobě kombinuje dvě ověřené technologie, a to silnou radiofrekvenci pro výraznou redukci tuku a cílenou akustickou energii rázové vlny pro efektní řešení celulitidy. UNISON tedy dokáže výrazně redukovat celulitidu i tukové zásoby v ošetřované oblasti a efekt je patrný v řádu měsíců po ošetření. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření!

Zjistěte vše o nové technologii UNISON.

Ceník
Objednat

BTL X-WAVE 5000
ESTETICKÁ RÁZOVÁ VLNA PRO LEPŠÍ VZHLED VAŠÍ POKOŽKY

BTL X-WAVE 5000

Estetická rázová vlna BTL X-WAVE představuje revoluci v neinvazivním ošetření celulitidy a zároveň zpevnění pokožky. Přístroj pracuje pomocí cílených akustických rázů, které působí na hlavní příčiny vzniku celulitidy v podkoží. S estetickou rázovou vlnou dovedeme nejen ošetřit všechny typy celulitidy, ale také významně redukovat strie a jizvy na pokožce. Díky redukci celulitidy a následnému odstranění nadbytečné tkáňové tekutiny dochází také k vítanému zeštíhlení ošetřované oblasti.

Zjistěte vše o technologii BTL X-WAVE 5000.

Ceník
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím