Předvánoční Beauty Day 29.11.2017.

Vážené klientky, Vážení klienti, srdečně Vás zveme na předvánoční Beauty Day, který u nás proběhne dne 29. 11. 2017 v čase od 9 do 18 hodin.

V tento den budeme mít pro Vás připraveno mnoho předvánočních překvapení! V našem salonu na Vás již dýchne vánoční atmosféra a bude pro Vás jako již tradičně připraveno malé občerstvení.

Co speciálního Vám v tento den nabídneme? 

  • V čase od 9 do 17 hodin se můžete objednávat na individuální diagnostiku pleti a kosmetické poradenství. Novinkou je, že Vám poradíme nejenom jak správně pečovat o svoji pleť, ale také jak co nejlépe pečovat o pokožku svého těla. V našem salonu pracujeme s kosmetikou Ericson Laboratoire, a tak i Vy máte možnost odhalit tajemství krásné pleti Francouzek! Rezervace časů na individuální poradenství je nutná a kapacita salonu je omezena. Proto s rezervací opravdu neváhejte.
  • V čase od 17 do 18 hodin Vám představíme jedinečné omlazující ošetření SLIM FACE LIFT od Ericson Laboratoire, které je vhodné pro všechny ženy i muže nad 30 let. Jedná se o ošetření s výrazným liftingovým efektem a zároveň je to ošetření, které udrží naše kontury pleti pod kontrolou a zredukuje podbradek.
  • Během celého dne budete mít možnost vyzkoušet si kouzelné ruce maséra Kolji, který Vám zdarma provede masáž šíje. Kolja je specialista na léčivé masáže a tak je téměř jisté, že se během masáže dozvíte také něco osobního pro Vaši duši.
  • Během celého dne budete mít možnost zakoupit si výhodné vánoční balíčky kosmetiky Ericson Laboratoire a navíc ke každému nákupu obdržíte také krásný dárek.
  • V tento den také budeme mít pro Vás připravenou mimořádnou akční nabídku našich služeb!

Je nám ctí, že jste si zvolili pro osobní péči právě náš kosmetický salon. Pečujeme o Vás s radostí.

 

Za kolektiv Kliniky krásy Anděl, majitelka Alena Jírů