Něco končí a něco nového začíná

Vážené klientky, Vážení klienti,

Je nám ctí, že Vám již několik let můžeme poskytovat naše služby, a zároveň Vám tímto děkujeme, že  nám zachováváte přízeň a opakovaně se k nám vracíte.

Svět se již více než rok potýká s pandemií koronaviru a sektor služeb byl velmi tvrdě zasažen. Potýkáme se s vládními restrikcemi, které nám v roce 2020 téměř znemožnily poskytovat Vám naše služby, a stejná situace je i počátkem tohoto roku. To vše se samozřejmě velmi významně promítlo i do finančních výsledků Kliniky krásy Anděl.

Život nám přináší různé situace a občas je potřeba se k nim postavit čelem a rozhodnout se. Vzhledem k tomu, že jsme doposud měli prostory dva, jeden na Smíchově a druhý v Radotíně, rozhodli jsme se po pečlivém uvážení současné situace a s výhledem na naši další budoucnost Smíchov opustit a salon přestěhovat do Radotína.

Od 15. 2. 2021 se na Vás těšíme v našich prostorách na Praze 5 –  Radotíně, Vrážská ulice 73/10. Objednávat se stále můžete na obvyklém telefonním čísle 608006116 nebo přes mail info@klinikakrasyandel.cz

Protože nám velice záleží na Vašem komfortu, čeká Vás zde vyhrazený parking přímo přede dveřmi salonu. Zároveň jsou nové prostory v přízemí, takže nepopulární výstup do 3. patra odpadá. Samozřejmostí pro nás zůstává nadstandardní servis, tak jak jste u nás zvyklí.

Pečujeme o Vás s láskou a budeme rádi, když nám zachováte přízeň

Za kolektiv Kliniky krásy Anděl

Alena Jírů