Mimořádné akce v souvislosti s uzavřením salonu

Vážené klientky, Vážení klienti, OTEVÍRÁME V PONDĚLÍ 11. 5. 2020 v 8 hodin!!! (v souladu s nařízením vlády ze dne 23. 4. 2020).

Zde pár faktů k chodu salonu:

! Termíny rezervované od 16. 3. 2020 do 8. 5. 2020 bohužel propadly a budou Vám nabídnuty termíny nové. Uděláme pro Vás maximum, abychom Vám mohli po uzavírce nabídnout vhodné termíny. Klientům, kteří jsou objednaní od 11. 5. 2020 dále, zůstávají termíny v platnosti beze změn.

! Pro nové termíny jsme Vám k dispozici na telefonu 608006116 a mailu info@klinikakrasyandel.cz od pondělí do pátku v obvyklé pracovní době.

! Všem dříve zakoupeným a platným voucherům a balíčkům  prodlužujeme  platnost  o 2 měsíce.

Novinky pro Vás:

Kosmetika – zdárně jsme pro Vás po dobu uzavírky zprovoznili na těchto stránkách e-shop, na kterém můžete své oblíbené produkty domácí péče zakoupit online s dopravou prostřednictvím PPL zdarma. V každé objednávce navíc obdržíte od nás pěkný dárek. Pokud na e-shopu nenajdete svoje oblíbené produkty, nebo si přejete platbu převodem, kontaktujte nás.

 

Prodej služeb – všechny balíčky služeb můžete zakoupit již teď a rezervovat si tak včas svoje termíny oblíbených procedur. Platba balíčků probíhá převodem na účet.

Těšíme se na Vás a s radostí připravujeme otevření salonu!

Pečujeme o Vás s láskou.

Za kolektiv Kliniky krásy Anděl, Alena Jírů