telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

KOSMETIKA ERICSON LABORATOIRE

Vážení klienti, v našem kosmetickém salonu pracujeme se špičkovou francouzskou značkou kosmetiky Ericson Laboratoire. Tuto luxusní a prestižní kosmetickou značku jsme si vybrali po dlouhém testování kosmetických produktů a 100% si stojíme za tím, že tato značka je to nejlepší co Vám můžeme na našem trhu nabídnout. Podívejte se na naši pestrou nabídku kosmetických ošetření Ericson Laboratoire pro Vaši tvář a nezapomeňte si prohlédnout nabídku luxusních tělových procedur této značky. Koncept kosmetiky Ericson Laboratoire je dnes distribuován v 70 zemích světa.

Kosmetika Ericson Laboratoire je bezesporu světovým lídrem v oblasti kosmetické péče a to hned z několika důvodů:

  • Klienti, kteří vyzkoušeli ošetření a produkty kosmetiky Ericson Laboratoire jsou nadšení a zpravidla již zůstávají u této kosmetické značky, jelikož opravdu pociťují významné zlepšení stavu svojí pleti.
  • Kosmetika Ericson Laboratoire je nejinovativnější kosmetická značka, která nabízí řešení pro každý typ, stav i věk pleti a drží se na špičce výzkumů v oboru kosmetické péče.
  • Tato kosmetika má řešení pro všechny kosmetické problémy, ať už se jedná o řešení pro problematickou, citlivou nebo zralou pleť a nabízí cílená ošetření jak pro ženy, tak pro muže.
  • Ošetření a produkty, které Vám prostřednictvím kosmetiky Ericson Laboratoire přinášíme, jsou vždy zcela bezpečné a přírodní.
  • Ošetření kosmetikou Ericson Laboratoire je pro Vás vždy zážitkem pro všechny smysly.
  • S kosmetikou Ericson Laboratoire máte na výběr z obsáhlé řady péče a produktů jak pro obličej, tak pro celé tělo. Navíc Vám přinášíme i celou řadu potravinových produktů této inovativní a prestižní světové kosmetické značky.

Historie kosmetiky Ericson Laboratoire

Udělejte si spolu s námi krátký výlet do minulosti a podívejme se, co stálo za vznikem kosmetiky Ericson Laboratoire. Zakladatelem značky je profesor Ericson, který se v 50. Letech přestěhoval do Francie. Tento významný švédský chirurg a biolog byl žákem Alexise Carrela, držitele Nobelovy ceny za lékařství z roku 1912. Profesor Eriscon zasvětil svůj život medicíně a výzkumu a byl uznávaným specialistou na léčbu popálenin. Ve své ženě pak potkal uznávanou kosmetičku, která byla naprosto ohromena jeho výsledky a požádala ho o spolupráci při léčbě kosmetických neduhů svých klientů. A věhlasná značka kosmetiky Ericson Laboratoire tak spatřila světlo světa. V roce 1962 manželský pár slavnostně otevřel první luxusní kosmetické centrum, které se brzy stalo vyhledávaným místem odborné péče pro pařížskou elitu. S kosmetikou Ericson Laboratoire tak manželé dali vzniknout ošetřením a produktům, které jsou vyhledávané právě pro svoji mimořádnou účinnost a pozitivní efekt na pleť.

Lékařský přístup Ericson Laboratoire

V souladu s lékařským přístupem ke kosmetické péči, tak máte možnost využít ve svojí osobní péči značku zcela inovativní, která ke kosmetice přistupuje vědecky a s lékařskou pečlivostí. Veškeré používané aktivní složky kosmetiky Eriscon Laboratoire vykazují značný stupeň vyspělé péče: nanočástice, lipozomny třetí generace, mražené buněčné extrakty, enzymy, fytohormony atd. Všechny látky se ověřují jako farmaka a obsahují nové transportní látky, které jsou schopny pronikat do hlubších vrstev pokožky a jsou tak schopny regulovat aktivitu buněk. Kosmetika Ericson Laboratoire tak dokáže přímo působit například na geny zodpovědné za stárnutí pleti a opravdu Vám dovede prodloužit mládí a svěžest Vaší pleti. Podívejte se na naši pestrou nabídku kosmetických ošetření Ericson Laboratoire pro Vaši tvář a nezapomeňte si prohlédnout nabídku luxusních tělových procedur této značky.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím