Info v souvislosti s uzavřením salonu – podzim

Vážené klientky, Vážení klienti, znovu otevíráme ve čtvrtek 3.12.2020

Zde pár faktů k chodu salonu:

V provozu máme každý den „výdejové okénko“ na prodej voucherů a kosmetiky od 14 do 18 hod.

! Termíny rezervované od 22. 10. 2020 do 2. 12. 2020 bohužel propadly a budou Vám nabídnuty termíny nové. Uděláme pro Vás maximum, abychom Vám mohli po uzavírce nabídnout vhodné termíny. Klientům, kteří jsou objednaní od 3. 12. 2020 dále, zůstávají termíny v platnosti beze změn.

! Pro nové termíny jsme Vám k dispozici na telefonu 608006116 a mailu info@klinikakrasyandel.cz od pondělí do pátku v obvyklé pracovní době.

! Všem dříve zakoupeným a platným voucherům a balíčkům  bude o příslušnou dobu prodloužena platnost.

Novinky pro Vás:

Kosmetika – již po dobu jarní uzavírky jsme zprovoznili na těchto stránkách přímo zde: e-shop, na kterém můžete své oblíbené produkty domácí péče zakoupit online. V každé objednávce navíc obdržíte od nás pěkný dárek. Pokud na e-shopu nenajdete svoje oblíbené produkty, nebo si přejete platbu převodem, kontaktujte nás.

Prodej voucherů – Dárkové vouchery u nás můžete zakoupit on-line přímo zde: prodej dárkových voucherů a novinkou je, že vouchery budou mít platnost jak na služby, tak na zboží.

Prodej služeb – všechny balíčky služeb můžete zakoupit již teď a rezervovat si tak včas svoje termíny oblíbených procedur. Platba balíčků probíhá převodem na účet.

Těšíme se na Vás a s radostí připravujeme otevření salonu!

Pečujeme o Vás s láskou.

Za kolektiv Kliniky krásy Anděl, Alena Jírů