Info v souvislosti s uzavřením salonu 3 – zima

Vážené klientky, Vážení klienti, 

Z důvodů absurdních vládních opatření máme opět až do odvolání zavřeno, a to i přes to, že v našem salonu dodržujeme nadstandartní hygienická opatření, jako je například kompletní pravidelná dezinfekce prostor ozonovými generátory a používání lékařské germicidní lampy po dobu kosmetického ošetření. O rouškách a dezinfekcích se zde nezmiňuji, všichni víte, že toto byl u nás u kosmetiky standart dávno před vládními nařízeními. A to, že je u nás v jedné velké místnosti pouze jeden člen personálu a jeden klient také všichni víme…No nic, je třeba bojovat a přizpůsobit se nové situaci.

Takže zde je pár důležitých provozních informací:

! Všechny termíny rezervované od 4. 1. 2021 dále, bohužel propadly a budou Vám nabídnuty termíny nové.

! Pro informace jsme Vám k dispozici na telefonu 608006116 a mailu info@klinikakrasyandel.cz od pondělí do pátku v obvyklé pracovní době.

! Všem dříve zakoupeným a platným voucherům a balíčkům  bude o příslušnou dobu prodloužena platnost. Upozorňuji, že vouchery můžete uplatnit také na zboží.

Novinky pro Vás:

Kosmetika – již po dobu první jarní uzavírky jsme zprovoznili na těchto stránkách přímo zde: e-shop, na kterém můžete své oblíbené produkty domácí péče zakoupit online. V každé objednávce navíc obdržíte od nás pěkný dárek. Pokud na e-shopu nenajdete svoje oblíbené produkty, nebo si přejete platbu převodem, kontaktujte nás. Nově je také nastavena možnost dobírky.

Prodej voucherů – dárkové vouchery u nás můžete zakoupit on-line přímo zde: prodej dárkových voucherů a novinkou je, že vouchery budou mít platnost jak na služby, tak na zboží. Pokud tedy nějaké vouchery máte a chcete je uplatnit na zboží, kontaktujte nás.

Prodej služeb – všechny balíčky služeb můžete zakoupit již teď. Platba balíčků probíhá převodem na účet. Nicméně Vám nejsme schopni s ohledem na situaci slíbit, kdy můžete balíček začít čerpat.

Těšíme se na Vás a s napětím očekáváme, až nám vrchnost dovolí otevřít salon!

Pečujeme o Vás s láskou.

Za kolektiv Kliniky krásy Anděl, Alena Jírů