Ericson Day 24.5.2017.

Vážené klientky, srdečně Vás zveme na Ericson Day dne 24. 5. 2017 v čase od 9 do 18 hodin.

V tento den, u nás proběhne představení francouzské kosmetické značky Ericson Laboratoire, jejíž historie sahá až do roku 1962. Tuto kosmetiku jsme pro Vás vybrali po osobním testování a jsme jí natolik nadšené, že jsme se rozhodly ji od května zavést do našeho kosmetického salonu. V rámci Ericson Day s každou objednanou zákaznicí provede specialistka firmy Ericson podrobnou diagnostiku stavu pleti a doporučí vhodnou péči přesně pro Vás. Dále pro naše zákaznice budou připraveny dárečky od firmy Ericson Laboratoire, vzorky kosmetiky pro vyzkoušení produktů domácí péče, sleva na první nákup této kosmetiky a pochopitelně občerstvení, květiny a sekt a příjemný personál, tak jako jste na našich akcích zvyklé. Neváhejte tedy s rezervací termínu.

Proč právě Ericson Laboratoire?

Exkluzivní francouzská kosmetika doporučená pařížskou elitou.

Tato mnohokrát oceněná prestižní a inovativní značka nás nadchla pro její vynikající účinky na pleť a pro její široký záběr kosmetických ošetření, která cílí přímo na konkrétní problémy a stavy pleti. Veškerá kosmetická ošetření se výborně propojit s domácí péčí, a vy tak v krátké době uvidíte opravdové výsledky! Toto kosmetickou péči můžeme doporučit všem, kdo hledají opravdovou péči o pleť a chtějí si tak co nejdéle udržet mladistvý vzhled bez chirurgických zákroků.  Široká nabídka kosmetických procedur Ericson Laboratoire uspokojí opravdu i ty nejnáročnější zákazníky, ať už hledáte řešení pro citlivou, problematickou nebo zralou pleť.

Jaké novinky Vás v našem salonu od května čekají?

Při první návštěvě našeho kosmetického salonu s Vámi kosmetička udělá podrobnou diagnostiku pleti a společně sestavíte plán osobní péče o Vaši pleť, který povede k výraznému zlepšení stavu pleti. Veškerá kosmetická ošetření Ericson Laboratoire v našem kosmetickém salonu také zahrnují komplexní péči o Vaši pleť, a to včetně úpravy obočí. Další novinkou je, že pokud z našeho kosmetického salonu pokračujete do práce nebo na schůzku, také Vás v rámci ošetření zdarma nalíčíme. Těšíme se na Vás!

za kolektiv Kliniky krásy Anděl, majitelka Alena Jírů