telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

CIRCUL – REMODELACE TĚLA, CELULITIDA

990 

21 pitných ampulí s obsahem přírodních látek, které aktivně bojují proti nadměrnému zadržování vody v těle a jsou výborným pomocníkem zejména při potížích s celulitidou.

Poštovné zdarma k nákupu nad 2.000 Kč

Popis

21 pitných ampulí s obsahem přírodních látek, které aktivně bojují proti nadměrnému zadržování vody v těle a jsou výborným pomocníkem zejména při potížích s celulitidou, ale také při potížích s kuperózou a červenáním pleti.

Pokud máte ze svého těla pocit, že je oteklé, natékají Vám nohy a zadržujete tekutiny, doporučujeme Vám vyzkoušet tyto pitné ampule. Svým přírodním složením s vysokým obsahem aktivních látek, jako jsou polyfenoly a antioxidanty, podporují správnou mikrocirkulaci, eliminují zadržovanou vodu a v důsledku toho také remodelují nohy.

Složení

Listnatec, kaštan, červená réva, ginkgo biloba, vilín

Použití

Pitné ampule. Před upotřebením protřepejte. Užijte 1 ampuli denně před některým z hlavních jídel. Obsah vypijte samostatně a zapijte nebo smíchejte s vodou nebo s džusem. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku 2 ampule.

Indikace

Zadržování tekutin, unavené a nateklé nohy, obezita, nafouklé břicho, kuperóza

Balení

21 pitných ampulí po 10 ml maloobchodní balení / EB01580

Cena

990 Kč

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím