telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116

Nejlepší akční ceny na hubnutí a omlazení

Připravili jsme pro Vás mimořádně účinné balíčky procedur, které Vám pomohou v cestě za vytouženým vzhledem. Tyto akce jsou sestaveny na základě zkušeností našich zákazníků tak, aby byl jejich výsledek co nejlepší!  Využijte těchto mimořádných akcí a objednejte se na bezplatnou konzultaci ještě dnes.* Tyto akce není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami. Celková částka musí být uhrazena jednorázově.

Naše akční balíčky pro Vás:

OŠETŘENÍ CELÉHO TĚLA WONDER ZA 19.990 KČ!

Balíček obsahuje 8× ošetření celého těla revolučním přístrojem WONDER. V jednom kroku pálíte tuk, posilujete svaly a odstraníte celulitidu.
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 3 930 Kč!
Objednat

ZAŽIJTE ZCELA NOVÝ A REVOLUČNÍ ZPŮSOB TVAROVÁNÍ CELÉ POSTAVY POMOCÍ TECHNOLOGIE WONDER BĚHEM 25 MINUT!

Připravte se na nemožné, protože na český trh právě vstupuje prestižní evropská technologie WONDER, kterou můžete exkluzivně a poprvé vyzkoušet právě u nás na Klinice krásy Anděl.

WONDER je přístroj pro tvarování celého těla bez operace a bez bolesti. Všechny současné dostupné terapie pro modelaci těla ošetřují pouze pokožku a tuk, ale WONDER působí na skutečnou podstatu věci. Během jednoho ošetření dokážete posunout hranice fyzických možností: zhubnutí tuku, zpevnění celého těla, ztráta kilogramů, odstranění celulitidy, zvednutí hýždí, vyrýsované břicho, zpevnění pánevního dna. To vše pohodlně vleže na lehátku během 25 minut! WONDER je vhodný pro všechny typy postav a umožňuje růst svalů a spalování tuků zároveň v šesti aktivních zónách – paže, břicho, boky, hýždě a přední a zadní stehna.

Wonder - akce

BALÍČEK ODSTRANĚNÍ CELULITIDY ZA 19 990 KČ!

Balíček obsahuje: 6× rázovou vlnu na odstranění celulitidy stehna + hýždě
Rázová vlna na odstranění celulitidy stehna + hýždě 6 jednotlivých ošetření stojí 29 940 Kč
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 9 950 Kč!
Objednat

Celulitida je častým problémem, který trápí především ženy bez ohledu na věk. Na základě našich zkušeností jsme pro Vás vybrali tento nejoblíbenější balíček našich klientek, který obsahuje 6 terapií revoluční metody rázové vlny v oblasti celých stehen a hýždí. Během terapie rázovou vlnou působíme cíleně v oblastech postižených celulitidou tak, aby došlo k výraznému zlepšení stavu pokožky. Ošetření nepůsobí cíleně jen na celulitidu, ale také dochází k výraznému zpevnění problematických partií a v neposlední řadě také k úbytku centimetrů v ošetřované oblasti a celkově lepšímu vzhledu Vašich stehen a hýždí. Odstranění celulitidy rázovou vlnou je v současné době nejmodernější metoda odstraňování celulitidy. Pokud Vás tedy trápí celulitida na stehnech a hýždích neváhejte využít této speciální nabídky.

BALÍČEK ŠTÍHLÁ A BEZ CELULITIDY ZA 25 000 KČ!

Balíček obsahuje: 4× ošetření celých stehen revolučním přístrojem BTL UNISON na odstranění celulitidy a zeštíhlení
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 6 960 Kč!
Objednat

Jako první v České republice Vám přinášíme špičkové ošetření přístrojem BTL UNISON! Jedná se o naprostou revoluci v odstranění celulitidy. UNISON, jako jediný přístroj na světě, dokáže působit na všechny příčiny vzniku celulitidy. Výjimečné na tomto ošetření je sloučení dvou silných a účinných metod do jednoho ošetření, což přináší výsledky, které mnohonásobně předčí jakoukoliv jinou metodu. Ošetření UNISON je nebolestivé a neinvazivní a oproti operačním metodám přináší okamžité výsledky a nulovou zátěž pro klienty! Během ošetření cílíme společným působením radiofrekvence a rázové vlny do podkoží, kde dochází k okamžité redukci celulitidy a  tukových buněk. Výsledkem je pokožka bez celulitidy a zeštíhlení objemu stehen. Výsledky jsou viditelné hned po ošetření! Pro dlouhotrvající efekt  doporučujeme právě tento balíček 4 ošetření.

UNISON akce

BEZBOLESTNÁ LIPOSUKCE BŘICHA ZA AKČNÍ CENU 14 990 Kč!

Balíček obsahuje 5× bezbolestnou liposukci celého břicha
Běžná cena 5 ošetření lipo celého břicha  je 22 500 Kč
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 7 510 Kč!
Objednat

Balíček bezbolestné liposukce je vhodný pro všechny, které trápí nadměrné tukové zásoby uložené v oblasti břicha. Na základě našich mnohých zkušeností, Vám doporučujeme balíček 5 ošetření jako optimální, pro redukci lokalizovaných tukových zásob. Tato metoda liposukce je bezbolestná a zcela neinvazivní. Bezprostředně po ošetření se můžete věnovat všem obvyklým činnostem. Jedná se o vědecky doloženou a celosvětově nejoblíbenější metodu, pro redukci tuku. Kombinací radiofrekvence s ultrazvukem jednoduše dosáhnete skvělých výsledků za velmi krátkou dobu, a to mnohdy v partiích, které hubnutí odolávají i při dietním režimu. Neváhejte využít této skvělé nabídky, která je vhodná pro muže i ženy.

BALÍČEK ŠTÍHLÉ BŘÍŠKO ZA AKČNÍ CENU 19 990 Kč!

Balíček obsahuje 5× bezbolestnou liposukci celého břicha + 2 nasátí kryolipolýzy
Běžná cena ošetření  5× lipo celého břicha je za 22 500 Kč
Běžná cena kryolipo 2 nasátí je za 11 980 Kč
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 14 490 Kč!
Objednat

Tento balíček doporučujeme všem, které trápí nadměrné ukládání tuku v oblasti břicha. Na základě zkušeností našich a hlavně našich klientů, jsme Vám sestavili ten nejlepší balíček pro redukci tuku v této problematické oblasti. Metodou bezbolestné liposukce dosáhneme za velmi krátkou dobu skvělých výsledků v ošetřované oblasti. Bezbolestná liposukce je lékařsky uznávaná a vědecky doložená metoda. Na rozdíl od operační liposukce je to však metoda komfortní a nebolestivá, při které nedochází k žádnému poškození lymfatického systému ani ke vzniku nerovností. Napřed provedeme v oblasti celého břicha bezbolestnou lipo, takže dojde ke zmenšení a vyprázdnění tukových buněk v této problematické oblasti. Poté provedeme kryolipolýzu, takže navíc dojde i k úbytku tukových buněk a výsledný efekt bude o to lepší. Kombinací těchto dvou účinných metod dosáhneme jednoznačně nejlepších možných výsledků za velmi krátkou dobu! Pokud je tedy právě břicho Vaší problematickou partií, neváhejte a využijte tuto akční nabídku pro modelaci těla. Metoda je vhodná pro muže i ženy.

BALÍČEK ŠTÍHLÉ A PEVNÉ BŘÍŠKO ZA 19 990 KČ

Balíček obsahuje: 5× bezbolestnou liposukci celého břicha + 4× rázovou vlna břicha na zpevnění
Běžná ošetření 5× lipo celého břicha je za 22 500 Kč
Běžná cena rázové vlny břicha 4 ošetření je za 10 000 Kč
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 12 510 Kč!
Objednat

Nedaří se Vám zhubnout v oblasti pasu? Navíc už Vaše břišní partie nejsou tak pevné jako byly? Vyřešte svůj problém jednoduše s akční nabídkou bezbolestné liposukce spolu se zpevněním rázovou vlnou. Kombinací bezbolestné lipo celého břicha a zpevňující rázové vlny dosáhnete během měsíce výborných výsledků. Na základě zkušeností našich a hlavně našich klientů, jsme Vám sestavili ten nejlepší balíček pro redukci tuku a zpevnění v této problematické oblasti. Metodou bezbolestné lipo dosáhneme za velmi krátkou dobu skvělých výsledků v ošetřované oblasti. Bezbolestná lipo je lékařsky uznávaná a vědecky doložená metoda. Na rozdíl od operační liposukce je to však metoda komfortní a nebolestivá, při které nedochází k žádnému poškození lymfatického systému ani ke vzniku nerovností. Napřed provedeme v oblasti boků bezbolestnou lipo, takže dojde ke zmenšení a vyprázdnění tukových buněk v této problematické oblasti a poté provedeme ošetření rázovou vlnou pro zpevnění problematických partií. Pokud je povolené a silnější bříško Váš problém neváhejte využít této mimořádně výhodné nabídky pro modelaci těla. Metoda je vhodná pro muže i ženy.

BALÍČEK ŠTÍHLÉ BŘÍŠKO SPECIÁL ZA AKČNÍ CENU 25 990 Kč!

Balíček obsahuje 5× bezbolestnou liposukci celého břicha + 4× rázovou vlnu břicha na zpevnění + 2 nasátí kryolipolýzy
Běžná cena ošetření 4× rázová vlna břicha je za 10 000 Kč
Běžná cena ošetření 5× lipo celého břicha je za 22 500 Kč
Běžná cena kryolipo 2 nasátí je za 11 980 Kč
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 18 490 Kč!
Objednat

Tento balíček doporučujeme všem, které trápí nadměrné ukládání tuku v oblasti břicha a zároveň povolené bříško. Na základě našich zkušeností, jsme Vám sestavili mimořádný balíček pro redukci tuku a zpevnění v této problematické oblasti. Metodou bezbolestné liposukce dosáhneme za velmi krátkou dobu skvělých výsledků v ošetřované oblasti. Bezbolestná liposukce je lékařsky uznávaná a vědecky doložená metoda. Na rozdíl od operační liposukce je to však metoda komfortní a nebolestivá, při které nedochází k žádnému poškození lymfatického systému ani ke vzniku nerovností. Napřed provedeme v oblasti celého břicha bezbolestnou lipo, takže dojde ke zmenšení a vyprázdnění tukových buněk v této problematické oblasti. Poté provedeme rázovou vlnu, která oblast břicha zpevní a vylepší vzhled případné celulitidy. Nakonec provedeme kryolipolýzu, takže navíc dojde i k úbytku tukových buněk a výsledný efekt bude o to lepší. Kombinací těchto tří účinných metod dosáhneme jednoznačně nejlepších možných výsledků za velmi krátkou dobu! Pokud je tedy právě břicho Vaší problematickou partií, neváhejte a využijte tuto akční nabídku pro modelaci těla. Metoda je vhodná pro muže i ženy.

BALÍČEK MADLA LÁSKY ZA AKČNÍ CENU 19 990 Kč!

Balíček obsahuje: 5× bezbolestnou liposukci boků + 2 nasátí kryolipolýzy
Běžná cena ošetření 5× lipo boků je za 22 500 Kč
Běžná cena kryolipo 2 nasátí je za 11 980 Kč
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 14 490 Kč!
Objednat

Tento speciálně sestavený balíček doporučujeme všem, které trápí nadměrné ukládání tuku v oblasti boků nad kalhotami, nebo v případě dam v oblasti podprsenkových partií. Na základě zkušeností našich a hlavně našich klientů, jsme Vám sestavili ten nejlepší balíček pro redukci tuku v této problematické oblasti. Metodou bezbolestné liposukce dosáhneme za velmi krátkou dobu skvělých výsledků v ošetřované oblasti. Bezbolestná lipo je lékařsky uznávaná a vědecky doložená metoda. Na rozdíl od operační liposukce je to však metoda komfortní a nebolestivá, při které nedochází k žádnému poškození lymfatického systému ani ke vzniku nerovností. Napřed provedeme v oblasti boků bezbolestnou lipo, takže dojde ke zmenšení a vyprázdnění tukových buněk v této problematické oblasti. Poté provedeme kryolipolýzu, takže navíc dojde i k úbytku tukových buněk a výsledný efekt bude o to lepší. Kombinací  těchto dvou metod dosáhneme jednoznačně nejlepších možných výsledků za velmi krátkou dobu! Pokud jsou tedy právě boční špíčky Vaší problematickou partií, neváhejte a využijte tuto akční nabídku pro modelaci těla. Metoda je vhodná pro muže i ženy.

BALÍČEK KRYOLIPOLÝZY ZA AKČNÍ CENU 10 000 Kč!

Balíček obsahuje: 4× nasátí kryolipolýzou v libovolné partii
Běžná cena kryolipo 1× nasátí je za 5 990 Kč
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 13 960 Kč!
Objednat

Nedaří se Vám zhubnout v oblasti břicha nebo stehen? Nebo Vás snad trápí boční špíčky nad kalhotami? Vyřešte svůj problém jednoduše s akční nabídkou balíčku kryolipo. Kryolipolýza je moderní, lékařsky ověřená metoda, kterou dosáhnete v problematických partiích výrazný úbytek tuku až 25%. Navíc s akčním balíčkem si můžete sami nakombinovat, které partie chcete touto moderní a nebolestivou metodou ošetřit. Nejčastěji ošetřované partie jsou břicho, boky a stehna. Tuto metodu pro modelaci těla doporučujeme především lidem s lokálním ukládáním tuku. Tukové buňky takto odstraněné již nemohou dále ukládat tuk. Metoda je vhodná pro muže i ženy. Pokud řešíte nějakou problematickou partii, neváhejte a využijte tohoto akčního balíčku pro modelaci těla a objednejte se na bezplatnou konzultaci, zda je pro Vás metoda odstranění tuku zmražením vhodná.

FACELIFTING BEZ OPERACE ZA CENU 14 990 KČ

Balíček obsahuje 5× facelifting
Běžná cena 5× facelifting obličeje je 17 500 Kč
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 2 510 Kč!
Objednat

Toužíte po omlazení pleti, ale právem se obáváte operačních nebo invazivních metod? Přesně pro Vás zde máme moderní metodu omlazení pleti pomocí neinvazivního faceliftingu. Kombinace dvojí technologie ultrazvuku a radiofrekvence dokáže výrazně zvýšit produkci kolagenu v pokožce, tím dojde k eliminaci vrásek a také k vypnutí ochablých kontur pleti. Vaše pleť bude působit celkově mladistvým dojmem. Jedná se o moderní, bezpečnou a nebolestivou metodu, jejíž efekt je dlouhodobý. Pokud tedy chcete omládnout, nebo si chcete svoje mládí udržet, vyzkoušejte tuto velmi oblíbenou metodu pro omlazení. Neinvazivní facelifting je vhodný i na výrazné vrásky, ale je také vhodný jako prevence vzniku vrásek nových. Toto omlazení pleti je vhodné pro muže i ženy od 30 let věku.

Abychom Vám vyšli vstříc ve všech ohledech, připravujeme pro Vás pravidelné akce. Všichni naši klienti, stávající i budoucí, mohou využít níže uvedených mimořádných akčních nabídek, aby si dopřáli profesionální péči pro své tělo. Akční nabídky připravujeme tak, aby pro Vás byly co možná nejvýhodnější, a zároveň tak vybíráme procedury, které jsou v daném období nejžádanější. Speciální nabídky jsou vždy sestaveny tak, aby řešily co nejvíce konkrétní problém v určité tělesné partii. Vychutnejte si dvojitou radost a navštivte naši Kliniku krásy Anděl, kde se na Váš těší celý tým zkušených a odborně proškolených pracovníků.

Back to Top