VIPky se chystají do plavek!

Teď nebo nikdy! Jak se české VIPky chystají do plavek?

České celebrity vyrazily na Kliniku krásy Anděl, aby zahájily boj s pomerančovou kůží a nadbytečnými špíčky.Žádné operace se zde naštěstí nekonaly. Na Klinice krásy Anděl se aplikují pouze neinvazivní procedury pro modelaci a zpevnění těla, a tak nejvíce v obležení byla rázová vlna na odstranění celulitidy a bezbolestná liposukce.

Miss Lucie Hadašová Bednářová s celulitidou na přehlídku plavek?

Jak nám Lucie Hadašová Bednářová prozradila, chystá se právě na přehlídku plavek. Začala tedy intenzivně pracovat na svojí postavě. Udržet se v dobré kondici a mít takovou skvělou postavu není jednoduché a dvojnásobné mamince v tom pomáhá hlavně každodenní shon kolem dvou dětí. Lucie Hadašová se rozhodla na Klinice krásy Anděl podstoupit rázovou vlnu na odstranění celulitidy a zpevnění břicha, protože ji po dvou dětech trápí hlavně tato tělesná partie.

Modelka Romana Pavelková řeší také svou celulitidu

S tím naopak nemá problém rok a půl po porodu modelka Romana Pavelková, která nejen, že je zpět na své původní váze, ale ještě touží po pořádném pekáči buchet. „Moje kamarádka má o rok starší dítě, a přesto se jí pod trikem rýsuje naprosto skvostný „sixpack“. Tohle mě vyhecovalo a chci ho mít do léta taky. Dnes jsem podstoupila zmrazení tuku pomocí kryolipolýzy, jinak ale pravidelně chodím na rázovou vlnu, která funguje na celulitidu jako nic jiného na světě,“ pochvaluje si Romana, která na Klinice krásy Anděl podstoupila již mnoho neinvazivních procedur pro vylepšení vzhledu a postavy. Nejoblíbenější zákrok modelky Romany Pavelkové je právě odstranění celulitidy rázovou vlnou na stehnech a zadečku a také právě bezbolestná liposukce.

Eva Decastelo podlehla prasárničkám a řeší nádváhu

Moderátorka Eva Decastelo přikyvuje: „Já po dětech přibrala vážně moc. Zvlášť po tom druhém, kdy jsem si dopřávala svoje oblíbené prasárničky k jídlu nonstop. Problém je, že bez nich se neobejdu ani teď, a tak v zájmu zachování psychické pohody mojí a mého okolí radši investuji do sebe a pravidelně chodím na neinvazivní liposukci, kryolipolýzu a další procedury. Na Klinice krásy Anděl už si skoro se všemi tykám,“ směje se moderátorka. Investice se zřejmě vyplácí, protože díky faceliftingu by jí 38 let tipoval málokdo. Není také tajemnství, že krásná Eva Decastelo si udržuje svoji pevnou postavu bez celulitidy právě díky revoluční metodě rázové vlny.

I modelky potřebují zkrášlení obličeje, jak potvrzuje Barbora Vida Kolářová

Na zkrášlení obličeje dorazila také modelka Barbora Vida Kolářová, která od porodu začíná pomalu nabíhat zpět na svou zkrášlovací rutinu. Dušuje se však, že s příchodem jara se do toho opře naplno: „Chci být zatím hlavně s Elisabeth, takže pořád čekám, až vysvitne sluníčko, vytáhnu běžecké boty a vyběhnu kolem domu. Pak to půjde určitě samo.“

Vše je jednou poprvé, jak potvrzuje liposukce Ireny Máchové

Herečka Irena Máchová sice z porodnice vycházela štíhlejší než před prvním těhotenstvím, přesto si dopřála bezbolestnou liposukci: „Přijdu si, že jsem asi trochu zaspala, protože tohle je poprvé, co takovou proceduru podstupuji. Nevěděla jsem co čekat, ale vážně jsem nic necítila,“ svěřila se s počátečními obavami seriálová potvora. Možná, že další zákrok, který u nás podstoupí bude právě odstranění celulitidy stejně jako její kamarádky a kolegyně.

I herečka Barbora Mottlová řeší celulitidu

Na otázku, jak se připravuje na léto měla jasnou odpověď i vysmátá herečka Barbora Mottlová: „Já mám léto pořád! Hodně cestuji a při mé profesi se musím udržovat stále svěží a krásná. Cvičím jógu, piju hodně vody a když je čas, ráda zajdu na masáž. Kamarádka Eva Decastelo mi doporučila právě Kliniku krásy Anděl, protože je spokojená s fungováním rázové vlny na celulitidu, takže už se na to také těším.“

Jak to vidí majitelka solonu krásy Anděl

Majitelka Kliniky krásy Anděl Alena Jírů se všem slavným klientkám věnovala s velkou péčí, na které si zakládá. „Známé osobnosti jsou velkou součástí naší klientely. Nejoblíbenější procedurou bývá právě rázová vlna na odstranění celulitidy, která dokáže nejen odstranit pomerančovou kůži na stehnech a zadečku, ale klientky ji také s oblibou využívají pro zpevnění paží a zpevnění břicha,“ prozradila Alena přísně střežená tajemství krásy českých celebrit. Zjistěte si více o této revoluční metodě zde: odstranění celulitidy rázovou vlnou

Více se dozvíte zde:
Praha Dnes.cz Bulvár 24.cz iHot.cz Prásk.cz Blesk.czAplausIn.cz Prásk.cz Prásk.cz TrendMagazin.cz FirstStyle.cz iHot.cz