telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Lifting – omlazení těla

V určitém věku jsou vrásky krásné. Pokud si myslíte, že ještě nepřišel ten správný čas, zbavte se jich! S metodou neinvazivního liftingu a jejím efektem omládnete viditelně již po první aplikaci. Nabízíme Vám účinné řešení. Neoperační lifting přístrojem EXILIS od firmy BTL. Tento radiofrekvenční přístroj získal nejvyšší ocenění na prestižním americkém summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas právě pro svou neinvazivní technologii a skvělé výsledky.

Proč zvolit lifting Exilis?

Exilis představuje revoluční neinvazivní metodu omlazení pokožky.Dochází ke stimulaci a novotvorbě kolagenových vláken v pokožce. Jedná se o komfortní neoperační zákrok, během něhož společným působením radiofrekvence a ultrazvuku efektivně redukujeme vrásky. Touto metodou můžeme ošetřit v podstatě celé tělo. Takže pokud Vás trápí povadlá pokožka na pažích, břiše či stehnech, je lifting ta správná volba!

Jak lifting probíhá?

Ošetření je pohodlné, probíhá vleže na lehátku. Během ošetření je liftingová hlavice Exilisu vedena po pokožce a cítíte pouze teplo v ošetřované oblasti. Metoda je vysoce komfortní, neinvazivní a bezbolestná. Po proceduře může být pokožka cca 30 minut lehce narůžovělá. Není třeba žádné rekonvalescence a bezprostředně po proceduře můžete jít třeba do práce nebo do společnosti. Po liftingovém ošetření nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky.

Počet opakování liftingu

Pro maximální efekt doporučujeme 4 až 6 opakování liftingu, vždy po týdnu.

Je pro mě lifting vhodný?

Lifting můžeme doporučit všem klientům ve věku 30+. Metoda zaručuje zlepšení vzhledu bez chirurgického zásahu. Jako každé přístrojové ošetření, i toto má své kontraindikace. Mezi hlavní patří těhotenství a kovové implantáty v místě ošetření. Využijte naší bezplatné konzultace a zjistěte, zda je metoda vhodná i pro Vás.

Podívejte se do galerie na výsledky liftingu.

Před liftingem

Po liftingu

Ceník
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím