telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Facelifting

V určitém věku jsou vrásky krásné. Pokud si myslíte, že ještě nepřišel ten správný čas, zbavte se jich! S metodou neinvazivního faceliftingu a jejím efektem omládnete viditelně již po první aplikaci. Nabízíme Vám účinné řešení. Neoperační facelifting přístrojem EXILIS od firmy BTL. Tento radiofrekvenční přístroj získal nejvyšší ocenění na prestižním americkém summitu THE Aesthetic Show v Las Vegas právě pro svou neinvazivní technologii a skvělé výsledky.

Proč zvolit facelifting Exilis?

Exilis představuje revoluční neinvazivní metodu omlazení pokožky. Dochází ke stimulaci a novotvorbě kolagenových vláken v pokožce. Jedná se o komfortní neoperační zákrok, během něhož společným působením radiofrekvence a ultrazvuku efektivně redukujeme vrásky. Touto metodou faceliftingu můžeme ošetřit v podstatě celé tělo. Takže pokud Vás trápí povadlá pokožka i na pažích, břiše či stehnech, je facelifting ta správná volba!

Jak facelifting probíhá?

Ošetření je pohodlné, probíhá vleže na lehátku. Během ošetření je liftingová hlavice Exilisu vedena po pokožce a cítíte pouze teplo v ošetřované oblasti. Metoda je vysoce komfortní, neinvazivní a bezbolestná. Po proceduře může být pokožka cca 30 minut lehce narůžovělá. Není třeba žádná rekonvalescence a bezprostředně po proceduře můžete jít třeba do práce nebo do společnosti. Po ošetření nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky.

Počet opakování faceliftingu

Pro maximální efekt doporučujeme 4 až 6 opakování, vždy po týdnu.

Je pro mě facelifting vhodný?

Facelifting můžeme doporučit všem klientům ve věku 30+. Metoda představuje zlepšení vzhledu bez chirurgického zásahu. Jako každé přístrojové ošetření, i toto má své kontraindikace. Mezi hlavní patří těhotenství a kovové implantáty v místě ošetření. Využijte naší bezplatné konzultace a zjistěte, zda je metoda vhodná i pro Vás.

Podívejte se do galerie na výsledky faceliftigu.

Před faceliftingem

Po faceliftingu

Ceník
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím