telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Shellac CND

Shellac CND

Nabízíme manikúru s trvalým lakováním pomocí Shellac CND. Jedná se o moderní techniku poskytující nejen krásné lakování, ale je také naprosto šetrná k nehtům, které zároveň zpevňuje. Využijte profesionálních služeb v našem salonu krásy a dopřejte si krásné lakování, které vydrží 2 týdny bez nutnosti obnovení. Našim zákazníkům poskytujeme služby s nejvyšší možnou jakostí, která je zajištěna nejen odborným a plně proškoleným personálem, ale také použitím pouze originálních materiálu pro Shellac CND. Díky tomu jsme certifikovaný VIP Shellac salon. Odborné služby se vyplatí a pokud chcete pro sebe a své nehty získat to nejlepší, využijte služeb, které naše manikúra poskytuje.

Výhody Shellac CND

Moderní metoda Shellac CND není určena pouze pro zkrášlení nehtů, ale poskytuje celou řadu dalších, ne méně podstatných, benefitů při péči o nehty. Z estetického hlediska, oproti lakování pomocí laku nebo gelu, vyniká svým leskem a zároveň jednolitostí dosaženého povrchu. Tato manikúra je naprosto šetrná k nehtům jak při jejím provádění, tak při jejím odstraňování. Nedochází k broušení nehtů a tím k jejich zeslabování a díky své pevné struktuře naopak nehet zesiluje. Tím je Shellac CND vhodný pro zeslabené nebo třepící se nehty.  Vytvrzením v UV lampě je dosaženo rychlého vytvrzení naneseného laku a není tedy nutné čekat na jeho zaschnutí. To zajišťuje možnost se okamžitě vrátit k běžně prováděným činnostem bez možnosti poškození laku.

Průběh manikúry pomocí Shellac CND

V první fázi si vyberete požadovaný odstín barvy, který se bude pro Shellac CND nanášet. Vybírat můžete z nepřeberného množství odstínů a tím dosáhnout dokonalého slazení s oděvem, náladou, událostí nebo jednoduše využít oblíbenou barvu. Po ošetření okolí nehtu a nehtu samotného Vám manikérka nanese základní podkladovou vrstvu, která je vytvrzena v UV lampě po dobu 30 sekund. Následně probíhá samotné lakování zvoleným odstínem barvy. To je následně vytvrzeno pod UV lampou po dobu 120 sekund.

Shellac CND
600 Kč
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím