telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Lázeňská manikúra

Lázeňská manikúra

Vychutnejte si komplexní péči o Vaše ruce a nehty v našem  kosmetickém salonu. Lázeňská manikúra není pouze samotná péče o nehty, ale poskytuje rukám dodatečnou péči, která jim zajistí potřebné ošetření a zrelaxování. Naše ruce nejsou pouze pracovní nástroj, který by nepotřeboval žádnou péči. Je to právě naopak a jejich vystavením rozličným vlivům prostředí i ony vyžadují dostatečnou péči, kterou získáte s lázeňskou manikúrou. V našem salonu krásy nabízíme pouze plně profesionální služby prováděné odborným personálem a pouze s kvalitním vybavením a prostředky. Přesvědčte se o skutečné hodnotě poskytované péče na vlastních rukou. U nás naleznete pouze péči bez kompromisů a zároveň místo, kam se budete rádi vracet.

Výhody lázeňské manikůry

Podstatnou výhodou, kterou lázeňská manikúra poskytuje, je její komplexnost. Ta je dána tím, že je poskytovaná péče soustředěna nejen na nehty samotné, ale také na pokožku rukou, kde je pomocí peelingu dosaženo jejího omlazení a samozřejmě také na nehtová lůžka. Tím si můžete dopřát manikúru s notnou dávkou luxusu, který Vám rádi poskytneme v centru Prahy s ideální dostupností všemi dopravními prostředky.  

Lázeňská manikúra – komplexní péče o ruce

Jak již bylo naznačeno výše, lázeňská manikúra poskytuje celkovou péči o ruce. V první fázi jsou ruce uvolněny v aromatizované lázní, které jsou díky ni zrelaxovány a zároveň změkčeny. Tím jsou připravený na následný peeling odstraňující odumřelé nebo zrohovatělé části pokožky. Pokožce je tak umožněna lepší regenerace a působí tak svěžejším dojmem. Po následném ošetření okolí nehtů a jejich lůžek jsou upraveny samotné nehty do požadovaného tvaru a jejich lakování vybraným odstínem barvy. Na samotný závěr Vám manikérka ještě provede masáž rukou a tím je tato luxusní péče zakončena. Celková doba ošetření je 45 minut.

Manikúra lázeňská
450 Kč
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím