telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Manikúra Praha

Náš salon krásy nabízí komplexní služby pro péči o Vaše tělo a zevnějšek. Jednou z nabízených služeb je i manikúra, kterou můžete navštívit v krásném prostředí v centru Prahy a dopřát svým nehtům a také rukám profesionální péči. Pro manikúru nabízíme celou řadu služeb, které pokrývají nejen péči o samotné nehty a jejich lůžka, ale i komplexní ošetření, které dopřeje Vašim rukám  opravdovou úlevu. Manikúra je u nás prováděna pouze odborně proškoleným personálem poskytujícím precizní a individuální péči s ohledem na potřeby každého zákazníka. Pokud si nejste jisti, která z nabízených druhů manikúr je pro vaše nehty nejvhodnější, naše manikérky při první návštěvě zhodnotí stav vašich nehtů a doporučí nejvhodnější možné řešení. Nechte se hýčkat i na manikúře v Praze a dopřejte si vysoce kvalitní a odborně provedené služby.

Shellac CND

Shellac CND

Manikúra moderní technikou Shellac CND je určena pro všechny, kteří hledají trvalejší řešení manikúry, než je klasické lakování a srovnatelné s umělými nehty, aniž by byl nehet zeslabován broušením. Tento druh manikúry vyniká přirozeným vzhledem nehtů a poskytuje nehtu ochranu díky laku, který je vytvrzený pod UV lampou. Neplní tak pouze dekorativní funkci, ale také ochrannou. Tím je tato manikúra vhodná i pro zeslabené a třepivé nehty, kterým tak poskytuje dodatečnou ochranu. Další podstatnou výhodou je, že je možné Shellac doplňovat bez jeho odstranění a tím je sníženo celkové namáhání nehtů při jeho obnově.

Dopřejte si krásu této moderní techniky a oslňte své okolí.  Budete mít krásné nehty, s trvanlivým lakováním, které vyniká svým leskem. To vše v našem salonu krásy, kde na Vás čekají naše profesionální manikérky, odvádějící precizní práci. Další informace naleznete na stránce Shellac CND.

Shellac CND
600 Kč
Objednat

Lázeňská manikúra

Lázeňská manikúra

Pokud hledáte komplexní péči o své ruce, je lázeňská manikúra určena právě pro Vás. Toto luxusní ošetření poskytne Vašim rukám opravdovou úlevu a navodí pocit relaxace. Při lázeňské manikůře jsou nejdříve ruce uvolněny v aromatizované vodní lázni, tím dojde ke zrelaxovaní nejen rukou, ale navodí celkově příjemný pocit. Tím jsou ruce připraveny na následné peelingové ošetření, které odstraní zrohovatělé a odumřelé buňky a tím je umožněna snadnější regenerace pokožky. Následně již dochází k samotné úpravě nehtů a ošetření jejich lůžek. Aby bylo dosaženo dokonalého efektu, je na samý závěr provedena masáž rukou.

Dopřejte si luxus v podobě lázeňské manikúry, pro komplexní ošetření rukou, nehtů a jejich lůžek. To vše v komfortu profesionálního salonu krásy v Praze, kde naleznete širokou nabídku služeb, nejen pro manikúru. Další informace naleznete na stránce lázeňská manikúra.

Manikúra lázeňská
450 Kč
Objednat

Manikúra P-Shine

Manikúra P-Shine

Tradiční japonská manikúra určená pro ošetření nehtů bez barevného lakování. Je určena pro všechny, kteří chtějí zajistit svým nehtům dostatečnou péči a jejich vyživení, pomocí přírodních látek, jako je včelí vosk a křemičitá hlinka. Díky těmto složkám jsou nehty vyživovány a dochází k obnově jejich pevnosti a pružnosti. Takto ošetřené, působí přirozeným dojmem a spíše vyleštěně než nalakovaně. P-Shine se také účinně využívá pro obnovení zničených a zeslabených nehtů po neodborně provedených manikůrách nebo po aplikacích nehtů gelových. Svou nenápadností je určena pro všechny, kteří nemohou nebo nechtějí využít manikúru s barevným lakováním. Tím je předurčena také jako pánská manikúra.

Dodejte svým nehtům opět přirozenou pevnost a pružnost s využitím přírodních látek. V salonu krásy získáte odborně provedené ošetření na které se budete rádi vracet. Další informace naleznete na stránce manikúra P-Shine.

Manikúra P-Shine
450 Kč
Objednat

Proč je dobré využít odborné manikůry

Ruce, z větší části nehty a jejich okolí jsou naší vizitkou. Podle nich je na první pohled vidět, jakou činností se převážně zabýváme. Zda se jedná o manuální práci nebo nikoliv a hlavně také, zda o sebe pečujeme a záleží nám na tom, jak působíme na okolí. Ruce a nehty jsou namáhány celou řadou vlivů jako je mechanické namáhání nebo působení různých chemických prostředků a je zapotřebí se o ně adekvátně starat. Domácí péče mnohdy nezajistí potřebné ošetření a v žádném případě nenahradí péči zkušených profesionálů, kteří na první pohled vidí, co je pro ošetření nehtů zapotřebí. Zkušené manikérky Vám zajistí nejen odborné ošetření, ale také doporučí vhodné lakování s ohledem na celkový estetický dojem. Námi prováděná manikúra Vám zajistí všechny výše uvedené výhody a je pouze na Vás, jakou péči využijete nebo jaká ošetření si necháte doporučit i pro případnou domácí péči.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím