telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Sezónní ošetření Sothys Paris pro jaro a léto

sezónní ošetření Sothys Paris

Na sezónu jaro a léto jsme si pro Vás připravili zážitkové ošetření od francouzské kosmetiky Sothys Paris. Toto šetření funguje na bázi chronobiologie a respektuje přirozené rytmy organismu a Vaší pleti. Na jaře je pleť unavená a potřebuje regeneraci a revitalizaci. V létě je pleť poškozena slunečními paprsky a potřebuje účinnou ochranu před slunečními paprsky. Sezonní ošetření Sothys Paris, které v sobě snoubí ochranu i péči o pokožku je prosyceno vůněmi melounu a limety a bude pro Vaše smysly opravdovým zážitkem. Ošetření je vhodné pro muže i ženy a není nijak omezeno věkem. Doporučujeme tuto limitovanou a mimořádnou nabídku vyzkoušet na vlastní kůži.

Pro koho je sezonní ošetření Sothys Paris určeno?

Ošetření je pro své pozitivní účinky vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pleť s nedostatkem jasu, mdlou a unavenou. Hlavním efektem sezonního ošetření Sothys Paris je intenzivní okysličení pleti, dodání potřebných vitamínů a minerálních látek, což vede k rozjasnění a posílení pleti.

Účinné látky v sezonním ošetření Sothys Paris:

Toto komplexní vitamínové ošetření v sobě ukrývá množství aktivních látek, které jsou důležité pro kvalitu a jas pleti:

  • Výtažek z vodního melounu – je důležitý pro své hydratační a antioxidační vlastnosti
  • Výtažek z limety – rozjasňuje pleť a rovněž obsahuje cenné antioxidační látky
  • Galaktomany – rostlinná obdoba kyseliny hyaluronové, pro okamžitou a dlouhotrvající hydrataci
  • Koktejl vitamínů – zejména vitamín C, PP a B5

Přijďte na vlastní kůži zažít toto vitamínové sezonní ošetření Sothys Paris se svěží vůní melounu a limety. Nabídka ošetření je limitovaná neopakovatelná.

Délka ošetření je 60 minut

Sezónní ošetření Sothys Paris
1790 Kč
Objednat

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím