telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Protivrásková péče – SKINJEXION

protivrásková péče

Protivrásková péče s dlouhotrvajícím efektem. Alternativa injekčních zákroků: botox, kyselina hyaluronová a mezoterapie. Ošetření je vhodné pro ženy i muže od 25 let.

Revoluční protivráskové ošetření Skinjexion vyvinuly Eriscon Laboratoire jako skutečnou alternativu inazivních ošetření jako jsou injekční aplikace botulotoxinu, kyseliny hyaluronové a mezoterapie. Na rozdíl od těchto injekčních aplikací, je však toto ošetření naprosto bez rizik vedlejších účinků. Díky vysokému obsahu aktivních omlazujících látek, tak protivrásková péče Skinjexion poskytuje okamžitý efekt a hlavně dlouhodobé trvání výsledků. Ošetření efektivně omlazuje a oddaluje stárnutí pokožky.

Jak funguje injekční aplikace botoxu a jaká jsou s tím spojená rizika?

Injekce botoxu nabízejí dočasné řešení péče o vrásky. Účinky injekcí botulotoxinu trvají 5 až ž měsíců a je nutno je pravidelně opakovat, aby se omlazující efekt zachoval. S oblibou jsou injekce botoxu aplikovány do vrásek na čele, kolem očí a kolem úst. Po použití botoxu získává obličej mladší vzhled a vrásky jsou vyhlazenější. Aplikace botulotoxinových injekcí je spojena s jistými riziky jako je bolest hlavy, otok obličeje a modřina, asymetrie obličeje nebo pokles víček nebo obočí.

V neinvazivním ošetření Skinjexion získáte výhodu botoxu, ale bez všech rizik, které toto ošetření provází! Mimořádně účinné látky, které jsou obsaženy v tomto intenzivním omlazujícím ošetření, Vám skutečně prodlouží mládí a přinesou výrazný omlazující efekt. Hlavní účinné látky tohoto ošetření jsou:

  • Imudilin: Tento přírodní peptid funguje jako antiageinová vakcína, posiluje buněčnou imunitu a brzdí tvorbu vrásek.
  • SNAP-8: Biotechnologicky vyvinutá složka kombinující 8 aminokyselin, které způsobují svalovou relaxaci a s tím spojené vyhlazení hlubokých vrásek. Bez vedlejších účinků, je tato účinná látka opravdovou alternativou botulotoxinových injekcí.
  • Kyselina hyaluronová: Kyselina hyaluronová o vysoké molekulové hmotnosti vyplňuje vrásky a efektivně vyhlazuje pokožku. Kyselina hyaluronová funguje v pleti jako houba a dokáže zadržet vodu v množství odpovídajícímu 1000násobku své hmotnosti.

Protivrásková péče Skinjexion je vhodná pro všechny, kteří hledají účinnou prevenci vzniku vrásek a také řešení vrásek již vzniklých. Skutečná alternativa injekčních aplikací botulotoxinu zcela bez rizika!

Délka procedury protivráskové péče je 90 minut.

Protivrásková péče - SKINJEXION intenzivní kúra
2690 Kč
Objednat

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím