telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Mezoterapie – MESO-VIT

mezoterapie

Plnohodnotná alternativa mezoterapie, bez použití injekcí. Zklidňující a hojivé účinky. Efekt vitamínové bomby. Ošetření je vhodné pro ženy i muže od 25 let.

Dermokosmetické ošetření Meso-Vit, je vhodné pro všechny řešící problémy s nedostatečnou tonizací pleti, vráskami, pigmentovými skvrnami a přecitlivělostí pokožky. Na základě inspirace nejnovějšími vědeckými objevy vytvořila společnost Ericson Laboratoire specializované ošetření Meso-Vit, které je navrženo v duchu neinvazivní estetické medicíny tak, aby se co nejvíce přiblížilo lékařskému ošetření mezoterapie.

Zároveň je také toto ošetření vhodné jako doplněk ke klasické mezoterapii pro okamžité zklidnění pleti a působí na pleť hned trojím účinkem:

  • Meso-like: Pomocí speciálních mikrojehličkových nástrojků je napodoben princip mikroinjekcí, který umožňuje hloubkově působit na absorbci aktivních složek. Na základě klinických studií je prokázáno, že vstřebávání sér při použití těchto nástrojků je 1000 krát silnější. Mikrojehličky stimulují syntézu kolagenu a elastinu během ošetření a také několik hodin po ošetření!
  • Meso-Care: Nově použité nanočástice mají zklidňující, zjemňující a hojivé účinky na pokožku
  • Vitamínová bomba: Použitím vitamínů mládí A, C a E ve stabilizovaném stavu dosáhneme opravdu excelentních výsledků při regeneraci, ochraně a výživě pokožky.

Ošetření Meso-Vit je opravdovou a plnohodnotnou neinvazivní náhradou mezoterapie. Doporučujeme pro výrazný efekt revitalizace a výživy pokožky. Toto ošetření dodá Vaší pleti skutečnou energii!

Délka procedury je 90 minut.

Mezoterapie – MESO-VIT
2290 Kč
Objednat

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím