telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Lifting obličeje– ENERGY LIFT

lifting obličeje

Nechirurgický lifting obličeje. Liftingové vyplnění vrásek a zároveň redukce tuku na podbradku a krku. Ošetření je vhodné pro ženy i muže od 35 let.

Vědecky bylo potvrzeno, že naše kůže začíná stárnout již kolem věku 25 let. Ztráta elasticity kůže je hlavní příčinou vzniku jemných linek a vrásek. V pokožce také probíhá hodně změn, postupem věku ztrácí až 20% své tloušťky a začíná se projevovat ochablost kůže a degenerace kožní tkáně. Stárnutí tkání je výsledkem degenerace vláken kolagenu a elastinu. Ericson Laboratoire začaly používat patentovanou inovaci Linefaktor, který má prokazatelně ohromující účinky v boji se stárnutím pokožky. Tato aktivní složka liftingovým efektem napravuje ztrátu pružnosti, významně redukuje vrásky a zlepšuje strukturu kůže. Výsledný efekt je velmi výrazný, zejména u starších jedinců. Během testů bylo u osob ve věkové kategorii 40 až 60 let prokázáno zlepšení stavu pokožky odpovídajícímu věku mladšímu o 10 let a to pouze za 42 dnů!

Kosmetické ošetření Energy Lift má ohromující výsledky na lifting obličeje a obnovení pevných kontur obličeje.

Překvapivé působení liftingu obličeje – ENERGY LIFT je hned dvojí:

  • Lifting: Toto silné nechirurgické ošetření, jediné svého druhu, působí na odstranění vrásek a zpevnění kontur obličeje a vyplňuje vrásky
  • Konturování: Zeštíhlující maska působí proti ukládání lokalizovaného tuku v podbradku a na krku a ve spodní části čelisti, čímž tvaruje spodní těžkopádné oblasti. Navíc okamžitě aktivuje tvorbu kolagenu a viditelně zpevňuje problematické partie.

Tento revoluční lifting obličeje můžeme doporučit všem nad 35 let a to zejména pro výrazný lifting horních partií obličeje a zároveň zpevnění ve spodních problematických partiích.

Délka procedury lifting obličeje je 90 minut.

Lifting obličeje – ENERGY LIFT
2390 Kč
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím