telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Citlivá pleť – FRESH CAVIAR

citlivá pleť

Ošetření Citlivá pleť – FRESH CAVIAR bojuje proti předčasnému stárnutí pleti. Intenzivní zpevnění, hydratace a výživa. Ošetření je vhodné pro ženy i muže od 25 let.

Profesionální kůra Fresh Caviar je intenzivní a regenerační kůra speciálně určená pro zralou a oslabenou pokožku, které schází energie. Toto speciální kosmetické ošetření díky svým vyživujícím schopnostem pomáhá stimulovat metabolismus pokožky uvnitř buněk a dodává tak pleti živiny, které jsou nezbytné pro mladistvý a svěží vzhled pleti.

Výzkumné laboratoře Ericson Laboratoire vyvinuly toto kosmetické ošetření naprosto bez chemických konzervantů, pro maximální snášenlivost pleti. Tato prestižní kosmetická procedura pro citlivou pleť obsahuje pravý jeseteří kaviár, bohatý zdroj Vitelinů. Viteliny jsou látky, u kterých byla prokázána účinnost při podpoře syntéze kolagenu. Kolagenová vlákna zaručují pevnost a soudržnost pleti. Kůra z čerstvých výtažků z kaviárových buněk tak bojuje proti stárnutí pleti a navrací pleti mládí a svěžest.

Každá žena, která touží po tom nejlepším, by toto ošetření rozhodně měla přidat ke svému balíčku procedur proti stárnutí a udržení krásy a svěžesti.

Délka procedury pro citlivou pleť – FRESH CAVIAR je 90 minut.

Citlivá pleť - FRESH CAVIAR
2690 Kč
Objednat

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím