telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Čištění pleti – BIOPURE

čištění pleti

Kyslíková terapie pleti nejen pro čištění pleti. Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií.

Toto osvěžující ošetření je vhodné pro pleť unavenou městským stresem a vnějšími vlivy životního prostředí. Pokrokové aktivní látky zajišťují tu pravou terapii kyslíkem a přispívají tak k rychlé regeneraci a správnému fungování pleti. Unikátní péče zlepšením buněčného transportu kyslíku podporuje produkci kolagenu a elastinu v pokožce, hojení ranek a jizev a také buněčnou regeneraci. Při tomto kosmetickém ošetření dochází k neutralizaci toxinů a je tak zabráněno dalšímu poškozování kožních buněk, dehydrataci a rychlému stárnutí pleti. Efektivně omlazuje, vyhlazuje vrásky a pomáhá pleti získat zpět její zdravé a rovnoměrné zbarvení.

Purisoft – Aktivní látka, která obsahuje ve vysoké koncentraci vitamín A a C, komplex vitamínů B a mnoho minerálních látek, v tomto kosmetickém ošetření působí jako skutečný magnet pro znečišťující látky a toxiny, která zachycuje a zároveň je neutralizuje.

Chcete-li svoji pleť uchránit před škodlivými vlivy městského prostředí a zároveň ji efektivně detoxikovat a předejít tak předčasnému stárnutí a únavě pleti, pak je kosmetické ošetření Biopure určeno právě pro Vás.

Délka procedury čištění pleti – BIOPURE je 90 minut.

Čištění pleti – BIOPURE
1990 Kč
Objednat

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím