telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Chemický peeling – ENZYMACID

chemický peeling

Nová generace chemického peelingu s vícenásobným účinkem na pleť. Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií.

Dnešní vývoj moderní dermo kosmetiky je ve znamení úzkého propojování kosmetologie a dermatologie, přičemž ošetření se čím dál tím častěji nechávají inspirovat přímo estetickou medicínou, ale zachovávají si tak stále svoji neinvazivnost. Tato neinvazivní omlazující dermo ošetření jako je chemický peeling, jsou tak stále oblíbenější.

Ericson Laboratoire jsou vždy na špici v oblasti inovací a nabízejí nyní tuto moderní metodu peelingu využívající pět dermokosmetických inovací:

  • Mechanické působení na pokožku s okamžitým odstraněním odumřelých vrstev pokožky
  • Okamžité chemické působení vedoucí k vyhlazení pleti
  • Revitalizující účinek na kožní buňky a produkce nových vláken kolagenu a elastinu
  • Rozjasňující účinek na pleť s omezením pigmentových skvrn a prevencí před tvorbou nových

Chemický peeling Enzymacid zaručuje maximální výsledky bez nežádoucích účinků podráždění, bolesti a začervenání. Zlepšuje kvalitu kožních tkání a řeší různé typy kožních problémů, jako je: mdlá a unavená pleť, kuřácká pleť, pigmentové skvrny, zesílená pokožka, jizvy po akné a povrchové vrásky.

Při pravidelném používání, vedou tato kosmetická ošetření k radikální a viditelné obnově stavu pleti. Doporučujeme také jako startovací ošetření Ericson Laboratoire.

Délka procedury chemický peeling je 90 minut.

Chemický peeling – ENZYMACID
1990 Kč
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím