telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Kosmetický salon

Náš kosmetický salon nabízí celou řadu kosmetických služeb pro Vaši pleť. V nabídce naleznete širokou paletu profesionálních procedur, které jsou prováděny pomocí kosmetických přípravků nejvyšší kvality. Nezáleží na tom, zda chcete dodat své pleti opět mladistvou svěžest nebo odstranit různé estetické nedostatky. Kosmetický salon je tu k dispozici pro řešení rozmanitých požadavků a k nejvyšší spokojenosti Vás klientek nebo klientů.

Pro ošetření používáme výhradně kosmetické přípravky exkluzivní francouzské značky Ericson Laboratoire. Tato prestižní značka vyniká svou inovativností a četnými oceněními, která získala. Zároveň jsme celou řadu před uvedením do kosmetického salonu dlouhodobě a osobně testovali. A díky dosahovaným výsledkům a širokému záběru kosmetickým ošetření ji přinášíme Vám. Dopřejte si opravdovou péči o pleť, kdy v krátkém čase uvidíte skutečné výsledky. Udržte nebo obnovte svůj mladistvý vzhled bez chirurgických zákroků s prestižní kosmetikou Ericson Laboratoire v našem salonu krásy.

Aby byla zajištěna nejvyšší kvalita poskytovaných služeb, jsou všechny procedury kosmetického salonu prováděny odborně proškoleným personálem s dlouhodobou praxí. Při první návštěvě vám kosmetička provede diagnostiku pleti a společně sestavíte nejvhodnější plán péče, aby bylo dosaženo nejlepšího možného výsledku.

Kosmetický salon naleznete v samém centru Prahy, aby byla zajištěna snadná dostupnost pro všechny způsoby dopravy. Komfort ze všech stran uzavírá samotné prostředí kosmetického salonu, které je vytvořeno tak, aby se zde všichni návštěvníci cítili opravdu dobře. Navštivte náš kosmetický salon a přesvědčte se na vlastí kůži o kvalitě poskytovaných služeb. Dopřejte své pleti dokonalou péči a nechte o sebe pečovat od profesionálů v krásném prostředí salonu.

Ukončením procedury vše nekončí. Aby jste odcházeli připraveni do společnosti, v rámci ošetření Vás zdarma nalíčíme.

Protivrásková péče – SKINJEXION

kosmetický salon - protivrásková péče

Omlazení s dlouhotrvajícím efektem. Alternativa injekčních zákroků: botox, kyselina hyaluronová a mezoterapie. Ošetření je vhodné pro ženy i muže od 25 let. Odstraňte vrásky pomocí efektivní metody, která je účinnou alternativou injekčních zákroků. Tato inovativní metoda přináší možnost komfortního odstranění vrásek neinvazivní technikou. Kombinací pokrokových látek působících navzájem na pleť je dosahováno okamžitého a přetrvávajícího efektu. Účinná kombinace látek zajišťuje a zpomaluje tvorbu vrásek, svalovou relaxací vedoucí k odstranění hlubokých vrásek a vyplnění vrásek spolu s efektivní hydratací pokožky.

Řešte své vrásky bez injekcí, jako je botulotoxin nebo jiné invazivní metody pro jejich odstranění. Pomocí moderní metody jejich odstranění dosáhnete překvapujícího výsledku. Chcete-li se dozvědět více o této proceduře, kterou v kosmetickém salonu poskytujeme, přejděte na stránku protivrásková péče.

Protivrásková péče - SKINJEXION
2690 Kč
Objednat

Citlivá pleť – FRESH CAVIAR

kosmetický salon - citlivá pleť

Bojuje proti předčasnému stárnutí pleti. Intenzivní zpevnění, hydratace a výživa. Ošetření je vhodné pro ženy i muže od 25 let. Citlivá pleť reaguje na celou řadu vlivů a potřebuje speciální péči, kterou ji můžete dopřát luxusním a přírodním ošetřením. Toto ošetření s extraktem z pravého jeseteřího kaviáru, bez přidaných konzervačních látek, bude mít pro Vaši pleť celou řadu pozitivních efektů, jako je její hydratace, výživa, zpevnění a samozřejmě také vyčištění. Tato procedura vyniká svou snášenlivostí a tím je určena i pro vysoce citlivou pokožku.

Chcete-li pro svoji citlivou pleť ošetření nejvyšší kvality, kosmetický salon s precizní péčí a ošetření pro citlivou pleť je tu připraveno právě pro Vás. Podrobnější informace naleznete na stránce citlivá pleť.

Citlivá pleť - FRESH CAVIAR
2690 Kč
Objednat

Omlazení pleti – GENxSKIN

kosmetický salon - omlazení pleti

Aktivace genů s viditelným účinkem proti stárnutí pleti do 14 dnů. Ošetření je vhodné pouze pro ženy. Doporučený věk je od 30 let. Navraťte své pokožce mladistvý vzhled za pomoci inovativního řešení využívajícího cílené stimulace genů. Aktivita genů pleti se s navyšujícím věkem snižuje. Pomocí procedury pro omlazení pleti, která obsahuje přírodní aktivní látku, jí můžete dodat mladistvý vzhled samotnou stimulací genů. Stimulací je reaktivováno 14 genů, které jsou zapojeny do procesu stárnutí. Působením ošetření dochází kromě odstranění vrásek k celkovému zlepšení stavu pleti, jejímu barevnému sjednocení, neutralizaci volných radikálů a tím k její detoxikaci.

Objevte nové možnosti výzkumů moderních biotechnologií, které náš kosmetický salon přináší až k Vám, aby jste své pleti dodali mladistvou svěžest. Více informací naleznete na stránce omlazení pleti.

Omlazení pleti - GENxSKIN
2690 Kč
Objednat

Hydratace pleti – HYDRA CLINIC

kosmetický salon - hydratace pleti

Intenzivní hydratační ošetření s okamžitým efektem, které využívá nejnovějších lékařských výzkumů. Ošetření je vhodné pro ženy i muže bez omezení věku. Špatná hydratace pleti způsobuje její poškození v podobě tvorby vrásek a celkové ztráty pružnosti. Působením vnějších vlivů také dochází k narušení přirozeného mechanismu hydratace. Aby jste minimalizovaly dopady špatné hydratace a opět ji obnovili, máme tu pro Vás moderní řešení v oblasti kosmetické péče. Toto řešení obsahuje inovativní aktivní látky a další vzácné rostlinné extrakty pro intenzivní hydrataci a regeneraci pokožky.

Hydratujte svou pleť moderním způsobem a dopřejte si vysoce odbornou péči, který Vám náš kosmetický salon nabízí. Více informací naleznete na stránce hydratace pleti.

Hydratace pleti - HYDRA CLINIC
2290 Kč
Objednat

Chemický peeling – ENZYMACID

kosmetický salon - chemický peeling

Nová generace chemického peelingu s vícenásobným účinkem na pleť. Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií. Nabízíme inovativní řešení pro chemický peeling, poskytující svým složením vícenásobné řešení, pro zlepšení celkové kvality pokožky. Účinně působí na redukci pigmentace, jizev a celkově obnoví svěžest pokožky. Toto peelingové ošetření vyniká svým působením bez podráždění pokožky nebo jejího zarudnutí. Inovativní řešení chemického peelingu rozzáří Vaší pleť a zajistí dlouhotrvající a hloubkovou regeneraci.

Přesvědčte se o kvalitách nabízeného chemického peelingu na vlastní pleť. Výrazným obnovením stavu pleti budete překvapeni. Již nemusíte hledat alternativy, náš kosmetický salon nabízí moderní a vysoce účinné řešení. Více informací naleznete na stránce chemický peeling.

Chemický peeling - ENZYMACID
2290 Kč
Objednat

Lifting obličeje – SLIM FACE LIFT

kosmetický salon - lifting

Naprostá novinka v dermo-kosmetice. Nechirurgický lifting obličeje. Liftingové vyplnění vrásek a zároveň redukce tuku v oblasti podbradku a krku. Ošetření je vhodné pro ženy i muže od 30 let. Vraťte své pleti mladistvý vzhled pomocí kosmetického liftingu. Inovativním ošetřením s vícenásobným efektem je dosahováno bezkonkurenčních výsledků při celkovém omlazení pokožky a navrácení její pružnosti. Působením aktivních látek dochází k vyplnění vrásek, zvýšení pevnosti pleti a zlepšení její struktury. A to není vše. Kombinací vysoce efektivních složek je dosahováno redukce uloženého tuku v oblasti podbradku a krku. Tím je dosaženo žádaného zvýraznění kontur obličeje a znovu navrácení mladistvého vzhledu.

Vyzkoušejte ohromující efekt Slim Face Lift, který náš kosmetický salon nabízí, a znovu objevte krásu své tváře. Neinvazivní a nechirurgický lifting je pro Vaši pleť skvělou volbou, pro obnovu kontur obličeje. Více informací naleznete na stránce lifting obličeje.

Lifting obličeje - SLIM FACE LIFT
2690 Kč
Objednat

Mezoterapie – MESO-VIT

kosmetický salon - regenerace pleti

Plnohodnotná alternativa mezoterapie, bez použití injekcí. Zklidňující a hojivé účinky. Efekt vitamínové bomby. Ošetření je vhodné pro ženy i muže od 25 let. Regenerace je důležitou součástí života, která probíhá neustále a umožňuje obnovovat opotřebované nebo odumřelé buňky. Vaše pleť není výjimkou a právě pro ni naleznete v našem kosmetickém salonu proceduru zaměřenou právě na regeneraci pleti. Svým účinkem se jedná o účinnou a neinvazivní alternativu k mezoterapii využívající jehel. Díky komplexnímu složení využívajícího nejmodernější vědecké objevy je působení tohoto ošetření opravdu komplexní.

Zregenerujte svou pleť neinvazivní metodou bez použití jehel a využitím metody plné vitaminů a antioxidantů. Za celý kosmetický salon se těšíme na Vámi nově nabytý pocit svěžesti po regeneraci pleti. Více informací naleznete na stránce mezoterapie.

Mezoterapie - MESO-VIT
2290 Kč
Objednat

Odstranění vrásek – SUPREME DHE.AGE

kosmetický salon - odstranění vrásek

Prestižní péče před, v průběhu a po menopauze určená ženám nad 40 let. Řeší všechny problémy související s věkem, jako jsou vrásky, pigmentové skvrny a celkové horší kvalita pokožky. Odstraňte vrásky pomocí ošetření, které zároveň zajišťuje preventivní a léčebnou péči o pleť. Jednoduše vyřešíte všechny problémy pokožky související s věkem, jako jsou vrásky, pigmentové skvrnky, nedostatečné hojení a celkově zlepšíte její stav. Neinvazivně a bezbolestně odstraníte vrásky pomocí pokrokové kosmetické péče, využívající celou řadu přírodních látek.

Dejte vráskám sbohem s využitím moderního a efektivního ošetření. Pokud se nechcete smířit s projevy stárnutí Vaší pokožky, dopřejte jí péči nejvyšší kvality, jak s ohledem na použité přípravky, tak i na provedení ošetření. Více informací naleznete na stránce odstranění vrásek.

Odstranění vrásek - SUPREME DHE.AGE
2990 Kč
Objednat

Hormonální rovnováha – FEMINITY

kosmetický salon - hormonální rovnováha

Hormonální pleťový program pro mladistvý vzhled a ženskost. Ošetření je vhodné pouze pro ženy. Doporučený věk je od 25 roků až do menopauzy. Obnovení hormonální rovnováhy pleti je důležité pro udržení mladistvého vzhledu. Kosmetický salon Vám nyní přináší ošetření navracející pleti hormonální rovnováhu a zároveň chránící kmenové buňky. Tato preventivní péče také zajišťuje hydrataci a obnovu přirozené regenerační schopnosti pleti. Kombinací účinků aktivních složek je vyrovnána estrogenní aktivita pokožky a zajištěno pozdržení projevů stárnutí.

Udržte si mladistvý vzhled pomocí pokrokové kosmetické péče s vyrovnáním hormonální rovnováhy a ochranou kmenových buněk. Více informací naleznete na stránce hormonální rovnováha.

Hormonální rovnováha - FEMINITY
2290 Kč
Objednat

Odstranění pigmentových skvrn – PERFECTION

kosmetický salon - odstranění pigmentových skvrn

Odstranění pigmentových skvrn. Profesionální ošetření pro zesvětlení pigmentací. Ošetření je vhodné pro ženy i muže od 25 let. Odstraňte nedostatky pleti v podobě pigmentových skvrn pomocí inovativního ošetření, které působí nejen na vrchní vrstvu pokožky. Komplexním působením v jednotlivých vrstvách je zajištěno odstranění již viditelných pigmentových skvrn a zároveň jsou potlačeny skvrny, které nejsou dosud viditelné. Kosmetické ošetření Perfection zajistí celkové zesvětlení a sjednocení barvy pokožky a tím je maximalizován dosažený výsledek.

Jak z výše uvedeného vyplývá, je ošetření vhodné nejen k odstranění viditelných pigmentových skvrn, ale také vhodné jako prevence proti jejich vzniku. Další informace o pigmentových skvrnách a dalších souvisejících službách, které jako kosmetický salon nabízíme, naleznete na stránce odstranění pigmentových skvrn.

Odstranění pigmentových skvrn - PERFECTION
2290 Kč
Objednat

Čištění pleti – BIOPURE

kosmetický salon - čištění pleti

Kyslíková terapie pleti. Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií. Pro zachování zdravé pleti je nutné zajistit dostatečný transport kyslíku mezi jednotlivými buňkami. V našem kosmetickém salonu poskytujeme kosmetické ošetření, které zajistí nejen vyčištění pokožky, ale i ochranu před škodlivými látkami vyskytujícími se v ovzduší. Vzhledem k působení, které obnovuje transport kyslíku by se dalo ošetření označit jako léčba kyslíkem. Všechny buňky v těle potřebují ke svému fungování kyslík a není tomu ani jinak v případě Vaší pleti.

Dopřejte své pleti moderní ošetření v kosmetickém salonu, které ji bude chránit proti znečištění, stárnutí a obnoví přirozený buněčný metabolismus. Více informací naleznete na stránce čištění pleti.

Čištění pleti - BIOPURE
1990 Kč
Objednat

Akné – ACTI-BIOTIC

kosmetický salon - akné

Ošetření pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť se sklonem k akné. Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií. Akné není pouze estetický problém, ale odráží celkové fungování pleti. Náš kosmetický salon Vám přináší vysoce efektivní řešení pro celkové zlepšení procesů probíhajících v pleti a zaměřené hlavně na boj s akné a mastnou pletí. Ošetření stimuluje produkci přirozených antibiotik, která bojují proti infekcím kůže. Silné aktivní složky zajišťují korekci činnosti mazových žláz a zároveň pleť čistí, detoxikují a matují.

Vychutnejte si odbornou péči při boji s akné nebo mastnou pletí. Nabízíme nejvyšší možný standard, v péči o naše klienty, pro všechna nabízená ošetření. Více informací naleznete na stránce akné.

Akné - ACTI-BIOTIC
1790 Kč
Akné - ACTI-BIOTIC - záda 60 minut
1790 Kč
Objednat

Problematická a citlivá pleť – SENSITIVE PRO

kosmetický salon - problematická a citlivá pleť

Inovativní kosmetické řešení pro citlivou pleť a pro pleť s kuperozou neboli rosaceou. Ošetření je vhodné pro ženy i muže bez omezení věku. Pro problematickou a citlivou pleť naleznete v našem kosmetickém salonu inovativní řešení, vhodné pro oba zmíněné problémy. Skvělých výsledků je dosahováno díky kombinaci neurokosmetiky a kosmetiky genetické. Přímým účinkem na geny je předcházeno zánětlivým procesům a zkombinováním z neurokosmetickými účinky je pleť zklidněna u uvolněna. Touto kombinací je pleti navrácen kvalitní stav bez zánětlivých ložisek bez podráždění.

Zamezte zánětlivým reakcím pleti a citlivým reakcím na vnější vlivy. Kosmetický salon je tu pro Vás připraven řešit rozličné kožní problémy, které jsou zaměřeny i na problematickou a citlivou pleť. Více informací naleznete na stránce problematická a citlivá pleť.

Problematická a citlivá pleť - SENSITIVE PRO
2290 Kč
Objednat

Péče o oční okolí – BIOPTIC

kosmetický salon - péče o oční okolí

Ošetření jemné pokožky očního okolí. Účinek na vrásky, váčky a tmavé kruhy. Ošetření je vhodné pro ženy i muže bez omezení věku. Oční okolí je jedním z indikátorů na kterém se projevuje únava nebo stres. Všichni to známe, když se po probdělé noci probudíme s kruhy pod očima. Oblast očí reaguje citlivě na různé vlivy a je to částečně způsobeno tím, že je kůže v této oblasti slabší a tím jsou projevy viditelnější. Pro důkladnou péči této oblasti Vám přinášíme kosmetické řešení, které působí na vrásky v okolí očí, unavená a nateklá víčka nebo tmavé kruhy pod očima.

Navraťte svým konturám opět svěží vzhled pomocí profesionálního ošetření v kosmetickém salonu. Nenechte na sobě znát vlivy stresu nebo únavy s kvalitní péčí o oční okolí. Více informací naleznete na stránce péče o oční okolí.

Péče o oční okolí - BIOPTIC - samostatné ošetření
1290 Kč
Péče o oční okolí - BIOPTIC - jako součást jiného ošetření
500 Kč
Objednat

Kosmetický lifting

kosmetický salon - kosmetický lifting

Ošetření pro viditelně lepší stav pokožky, které zajišťuje nejen její omlazení, ale také celkovou detoxikaci. Kosmetický lifting je vhodný pro ženy i muže. Jedná se o komplexní ošetření, kterým je dodán mladistvý vzhled nejen v obličeji, ale také v oblasti krku a dekoltu. Omlazujícího efektu je docíleno zvýšením mikrocikrkulace krve v podkoží, které zajistí její lepší prokrvení a tím okysličení. Také dochází ke stimulaci kolagenových vláken, která udržují pleť pružnou a pevnou. Kosmetický lifting je svým detoxikačním efektem vhodný také na zlepšení stavu pleti s akné, kde opakovanými aplikacemi dochází k jeho redukci.

Omládněte nejen v obličeji za pomoci moderních postupů a komplexní péče o pleť, který náš kosmetický salon nabízí. Ideální volba pro všechny, kteří chtějí nejen omládnout, ale také svou pleť detoxikovat. Více informací naleznete na stránce kosmetický lifting.

Kosmetický lifting
1290 Kč
Objednat

Základní kosmetické ošetření


Jak už jsou všichni naši zákazníci zvyklí, nabízí náš kosmetický salon komplexní péči, kterou se snažíme přizpůsobit individuálním požadavkům. A právě takové je i základní kosmetické ošetření, které přizpůsobujeme aktuálnímu stavu pleti a tím je zajištěna maximalizace efektu poskytnuté péče. Jedná se o ideální řešení, pokud nepotřebujete nebo nechcete využívat cílená ošetření, která jsou určena pro řešení konkrétních kosmetických nedostatků. Takto získáte profesionální péči s využitím prestižní kosmetiky, která je zvolena na základě aktuálních potřeb Vaší pleti.

Nenechte se zmást názvem, u nás se i pod slovem základní skrývá vysoký standard a profesionální péče. Využijte jediné kosmetické ošetření nabízející nepřeberné množství kombinací přístupů k pleti a možností ošetření pomocí rozličných kosmetických přípravků luxusní značky Ericson Laboratoire. Vše přizpůsobeno Vašim potřebám a stavu pleti. Více informací naleznete na stránce základní kosmetické ošetření

Základní kosmetické ošetření
1590 Kč
Objednat

Doplňkové služby

kosmetický salon - doplňkové služby

Aby byly služby našeho kosmetického salonu kompletní, nabízíme také pestrý sortiment doplňkových služeb jako je barvení obočí a řas, trvalá na řasy a několik druhů epilace: IPL, vosk, cukrová pasta. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat.

Ceník
Objednat

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím