telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

LUXUSNÍ TĚLOVÉ PROCEDURY – EXKLUZIVNÍ FRANCOUZSKÁ PÉČE ERICSON LABORATOIRE

Tento speciální beauty koncept je určen všem, kdo hledají unikátní metody péče o tělo s viditelnými výsledky bez nutnosti invazivních zákroků. Ericson Laboratoire nabízí komplexní a profesionální systém péče cílený na konkrétní potřeby pro každého klienta. V nabídce kosmetických řad naleznete i potřebné produkty pro cílenou domácí péči, čímž se účinek profesionálních ošetření výrazně umocní. Historie této lékařské kosmetiky sahá až do roku 1962.

Hubnoucí zábal Slim & Lift

Prostřednictvím ošetření SLIM & LIFT Vám nabízíme zcela nové řešení zhubnutí a zpevnění zároveň!

Pokud je náš přísun tuků příliš velký na to, aby se dokázal všechen uložit v našich 20ti miliardách tukových buněk, jsou nuceny se dělit a jejich počet roste. Lze vůbec tomuto procesu zabránit a zvrátit ho v náš prospěch? Lékařská kosmetika ERICSON LABORATOIRE dokazuje, že ano! Toto speciální ošetření dokáže, že nově vzniklé tukové buňky se již nesytí tukem. Cílem ošetření SLIM & LIFT není pouze tuk odstranit, ale zároveň zabránit tvorbě tuku nového a docílit tak výrazného zpevnění pokožky. Díky nejnovějším vědeckým výzkumům máme nyní k dispozici novou aktivní složku, která nejenže dokáže blokovat produkování tuku, ale zároveň aktivně stimuluje tolik potřebnou novotvorbu kolagenu! Produkování nových kolagenových vláken je zcela nezbytné pro správnou tvorbu našich tkání. Zároveň vhodně zvolená kombinace účinných látek potlačuje i tvorbu celulitidy a do značné míry ji dokáže redukovat.

Účinné látky v tomto ošetření:

Prosvetlyl: Tato vysoce aktivní látka blokuje hromadění tuků, potlačuje lokální zadržování vody ve tkáních a zároveň aktivuje štěpení tuků. Coralline: Jedná se o aktivní látku získanou z červené mořské řasy Corallina Officinalis, která je bohatá na minerální a stopové prvky. Díky ní se ukládá méně tuku a zároveň dochází k produkci kolagenu a celkového zlepšení stavu celulitidy. Pokožka je navíc výrazně pevnější. Dermochlorella: Jedná se o jeden z nejstarších živých organismů na planetě. Chlorella vulgaris produkuje širokou škálu vitamínů a minerálních látek a solí. Významně redukuje zbarvení strií a zároveň viditelně zmírňuje začervenání vaskulárních lézí – žilek.

Jak probíhá ošetření SLIM & LIFT?

Ošetření je vysoce relaxační, probíhá vleže na lehátku a je ošetřeno celé tělo. Kromě účinných produktů obsažených v tomto unikátním ošetření je také zapotřebí vyzdvihnout účinnost částečné lymfatické masáže a kombinaci speciálních masážních technik. Nejprve provedeme peeling celého těla speciálním Cellulite Body Scrub, následně aplikujeme speciální séra Adipo-Slim a Adipo-Lift, provedeme masáž celého těla přípravkem Slim Wax, dále následuje enzymatický peeling Adip´enzym se zábalem do speciální termofólie. Na závěr ještě masáž přípravkem Slimming Cream.

Doporučujeme 8 jednotlivých ošetření. Četnost ošetření jedenkrát nebo dvakrát týdně.

Délka jednoho ošetření je 90 minut.

Ceník
Objednat

Hubnoucí zábal Insulinol

Představujeme revoluční novinku v oblasti péče o pokožku s celulitidou!

Francouzská společnost ERICSON LABORATOIRE vyvinula speciální modelující ošetření nové generace INSULINOL. Toto ošetření je velmi vhodné pro pokožku zasaženou celulitidou. Další indikací pro toto ošetření je nadměrné zadržování vody v těle a tvorba strií. Celulitida je vlastně řetězová reakce těla při nadměrném ukládání lokálního tuku. Tukové buňky se shlukují a jsou obklopeny hustou sítí kolagenových vláken. Tak dojde k vytvoření oněch nevzhledným dolíčků, které nazýváme celulitida. Utlačením těchto sítí je následně zadržována voda a vzniká otok kůže. Celulitida tak může vyvolat otok, který je bolestivý na dotek.

Vybrané účinné látky v tomto ošetření:

Myriceline: ovlivňuje metabolismus tukových buněk a je schopen tukové buňky štěpit. Lanachrys: pomáhá aktivně štěpit tuky, dále má účinky detoxikační a odvodňovací. Kofein: podporuje spalování tuků Redulite: pomáhá efektivně redukovat zadržování vody a pečuje o lymfatický a žilní systémem.

Jak probíhá ošetření INSULINOL?

Ošetření je relaxační, probíhá vleže na lehátku a je ošetřena spodní polovina těla včetně břicha až pod prsa. Kromě účinných produktů obsažených v tomto unikátním ošetření je také zapotřebí vyzdvihnout účinnost částečné lymfatické masáže a kombinaci speciálních masážních technik. Nejprve provedeme peeling celého těla speciálním De-Stock Exfoliant, následně aplikujeme speciální sérum Insulinol, ošetříme strie a kapiláry, provedeme masáž stehen a břicha pomocí dvou nástrojů Lipo-Sculptor, dále za pomocí 3-Phase Draining Oil provedeme masáž celých nohou a břicha. Na cílové oblasti aplikujeme Lipo Lifting a následně hřejivou masku Thermal Body Mask. Na závěr na ošetřované oblasti naneseme Lipo-Activ Fluid.

Doporučujeme 6 až 8 jednotlivých ošetření. Četnost ošetření optimálně dvakrát týdně.

Délka jednoho ošetření je 90 minut.

Ceník
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím