telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Odstranění strií

odstranění strií

Nejprve si povíme, co to strie jsou a jak vznikají. Strie jsou drobné prasklinky v kůži a objevují se u žen i u mužů, a to zejména při váhových výkyvech směrem nahoru i dolů. Lidská kůže se skládá z několika vrstev a je pružná, nicméně při extrémní zátěži pokožku můžou vzniknout nevzhledné pajizévky – strie. Nejčastějším obdobím kdy strie vznikají, je období puberty, kdy za vznikem strií stojí zrychlený růst a zvýšené nároky na elasticitu pokožky. Striemi jsou ve zvýšené míře postiženy ženy, a to zejména v období těhotenství, kdy se váha ženy rychle zvyšuje v krátkém časovém období a v kritických částech těla se pokožka enormně napíná. Mnohdy se strie objeví až po porodu, kdy se pokožka znovu stáhne zpět. Strie se mohou objevit na břiše a na prsou, na hýždích a bocích, na stehnech ale i na pažích. Často se s problémem strií potýkají i muži, kteří začali nabírat svalovou hmotu, ti mají často strie na pažích, ale i v oblasti prsou a na zádech. Také tím jak naše pokožka stárne, snižuje se její elasticita a objevují se nové strie.

Co dělat když už se strie objeví?

Určitě je lepší se snažit striím předcházet než pak s nimi bojovat. Jako dobrá prevence, se například v období těhotenství osvědčily různé masážní oleje. Dá se říct, že je asi jedno, jakým přípravkem mažete, hlavně když mažete. Důležitější než samotný masážní prostředek je zde lehká masáž, která zvyšuje mikrocirkulaci ve tkáních a zvyšuje tak jejich prokrvení. Když už se strie objeví, platí zde zlaté pravidlo: čím dříve, tím lépe. Se striemi, které nás zdobí již dlouhou řádku let, se jen obtížně něco udělá. Metodou, která se velmi osvědčila v odstraňování strií, je moderní metoda rázové vlny, která si dovede poradit nejen s čerstvými striemi, ale také se staršími striemi, či jizvami.

Jak funguje odstranění strií pomocí rázové vlny?

Jedná se o moderní metodu, která výrazně zpevní pokožku a podkoží. Během ošetření jsou efektivně kombinovány akustické rázové pulzy s pulzy elektrickými. Tato kombinace pulzů podporuje produkci fibroblastů a tento proces vede k významné tvorbě nových zesílených vláken kolagenu a elastinu. Růst nových kapilár a zároveň zlepšení mikrocirkulace krve vede ke zvýšenému přísunu kyslíků do tkání a ke zrychlení metabolismu v ošetřované oblasti. Na Klinice krásy Anděl pracujeme se špičkovou rázovou vlnou X-Wave BTL.

Pro jaké partie je odstranění strií rázovou vlnou vhodné?

Tato metoda se nejčastěji používá pro odstranění strií a zpevnění pokožky na břiše. Dále můžeme touto metodou odstranit strie na hýždích, stehnech, bocích a na pažích.

Kolikrát je nutné odstranění strií podstoupit?

Pro dobrý efekt doporučujeme minimálně 6 až 10 opakování 2x týdně. Vždy však záleží na konkrétním stavu pokožky a také na stáří a velikosti strií.

Je pro mě ošetření vhodné?

Odstranění strií metodou W-Wave se neprovádí v období těhotenství a kojení a dále například při poruchách srážlivosti krve. Objednejte se na bezplatnou konzultaci.

Prohlédněte si reálné výsledky po aplikaci rázové vlny:

Před

Po

Ceník
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím