telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Odstranění strií

odstranění strií

Co jsou to strie?

Strie jsou drobné prasklinky v kůži a objevují se u žen i u mužů, a to zejména při váhových výkyvech směrem nahoru i dolů. Častý problém je to u žen v těhotenství, kdy dochází k rozpínání a natahování kůže. Strie můžou mít červenofialovou, později bílou barvu. Pro spoustu lidí představují významný estetický problém.

Trápí Vás strie? Chcete vylepšit vzhled svojí pokožky?

Pak Vám rozhodně můžeme doporučit rázovou vlnu. Je to metoda, která výrazně zpevní pokožku a podkoží. Dojde k podstatnému vylepšení vzhledu strií. Tato metoda je jednoznačně efektivní již po první aplikaci a to díky unikátní technologii, která kombinuje extrémně účinné akustické rázové pulsy s pulsy elektrickými.

Co dokáže rázová vlna?

Akustické pulzy podporují produkci fibroblastů a tento proces vede k významné tvorbě nových zesílených vláken kolagenu a elastinu. Růst nových kapilár a zároveň zlepšení mikrocurkulace krve vede ke zvýšenému přísunu kyslíku a ke zvýšenému metabolismu v ošetřované oblasti.

Pro jaké partie je ošetření rázovou vlnou vhodné?

Můžeme ošetřit stehna, hýždě, břicho, boky a horní paže.

Kolik ošetření rázovou vlnou je nutno podstoupit?

Pro maximální efekt doporučujeme 6 až 10 opakování 2x týdně. Záleží na stavu pokožky. Výsledek ale rozhodně pocítíte již po jednou ošetření. Objednejte se na bezplatnou konzultaci.

Prohlédněte si reálné výsledky po aplikaci rázové vlny.

Před

Po

Ceník
Objednat

Kuperóza – červenání pleti

kuperóza - červenání pleti

Co je to kuperóza?

Kuperóza se častěji vyskytuje u lidí se světlou pokožkou fototypu I a II a více u žen než u mužů. V podstatě se jedná o trvale rozšířené drobné kožní cévky – kapiláry. Nejčastější výskyt takovýchto cévek je v obličeji, dále pak na krku a v dekoltu. Mohou se ale objevit kdekoliv na těle. Červenání pokožky je stále častější a začíná se objevovat již ve věku kolem 20 let. Pokud není červenající kůže vhodně ošetřována a léčena, stav se dále zhoršuje a stává se závažným. Pokud máte pocit, že se Vás toto týká, rozhodně kuperózu nepodceňujte. Kuperóza se totiž může vyvinout v esteticky velmi závažné onemocnění zvané acne rosacea, neboli růžovka. Růžovka je velmi časté onemocnění, kterým trpí přibližně 10 % populace a je rovněž příčinou psychických a estetických handicapů. Poslední stádium rosacey je často spojováno s alkoholismem.

4 stupně rosacea:

  • Erytróza: toto stádium je typické červenáním v obličeji, které se projevuje zejména po požití horkých nápojů, při stresu, nebo pití alkoholu, při vaření, po sprchování atd.
  • Kuperóza: přetrvávající zarudnutí s trvale rozšířenými povrchovými cévkami
  • Papulopustulární rosacea: stádium odpovídá stádiu 2, a navíc jej provází již zánětlivé projevy na pokožce, jako jsou pupínky a drobné hnisavé puchýřky.
  • Rhinophyma: toto poslední stádium se obvykle vyskytuje u mužů a charakteristickým rysem je velký brunátný nos.
    Jak bojovat s kuperózou?

Časná stádia kuperózy dokážeme velmi efektivně potlačit pomocí intenzivního pulzního světla. Ošetření IPL pomocí přístroje EXILITE II. GENERACE umožňuje účinné a rychlé řešení kožních projevů, jako je například kuperóza, a to pomocí přeměny světelného záření na teplo. Drobné rozšířené žilky v obličeji, které po ošetření intenzivním pulzním světlem získávají pružnost, díky které se mohou znovu stáhnout.

Jak ošetření IPL probíhá?

Ošetření je velmi komfortní. Oči jsou chráněny speciálními neprůhlednými brýlemi. Pleť je ošetřena vrstvou chladivého gelu. Samotná aplikace je bezbolestná, můžete cítit pouze lehké štípnutí. Po ošetření (dle rozsahu trvá 15 až 40 minut) není pleť podrážděná, zarudnutí vzniká jen velmi výjimečně. Po aplikaci se můžete bez obav nalíčit a fungovat zcela běžně. Vedlejším přínosným efektem ošetření je také vyhlazení jizev a skvrn po akné. Po ošetření doporučujeme pokožku chránit krémem s vyšším faktorem.

Jak často je ošetření IPL potřeba podstoupit?

Ošetření kuperózy provádíme cca po 4 týdnech, a to v počtu 2 – 4 opakování.

Máte pocit, že kuperóza by se mohla týkat i Vás? Objednejte se na nezávaznou konzultaci zdarma. Poradíme Vám jak o kuperózní pokožku správně pečovat. Disponujeme speciální řadou kosmetiky na citlivou pleť.

Ceník
Objednat

Odstranění červených žilek

odstranění červených žilek

Trápí Vás červené žilky? Zejména v obličeji to může být estetický problém. Vyzrajte na ně jednou provždy. Pomocí intenzivního pulsního světla se zbavíte nevzhledného zbarvení pokožky, Vaše pleť bude působit svěžeji a mladě.

Díky působení IPL dochází v pokožce k přeměně světelného záření na teplo, které je vázáno melaninem, kožním barvivem. Tato tepelná reakce způsobuje rozpad červené žilky a její pozvolné vymizení. Již po několika dnech můžete pozorovat zlepšení stavu pokožky. Ošetření je nebolestivé a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.

Ceník
Objednat

Odstranění pigmentových skvrn

concept skincare. Skin of woman with magnifier

Trápí Vás pigmentové skvrny? Ať už je způsobilo nadměrné slunění, hormonální změny, užívání léčiv či stárnutí pokožky, vyzrajte na ně jednou provždy. Pomocí intenzivního pulsního světla se zbavíte nevzhledného zbarvení pokožky, Vaše pleť bude působit svěžeji a mladě.

Díky působení IPL dochází v pokožce k přeměně světelného záření na teplo, které je vázáno melaninem, kožním barvivem. Tato tepelná reakce způsobuje rozpad pigmentové skvrny a její pozvolné vyblednutí. Již po několika dnech můžete pozorovat zesvětlení a postupné mizení zbarveného místa. Zákrok je nebolestivý a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.

Doporučujeme 2-4 ošetření v intervalu 4 týdnů.

Ceník
Objednat

Léčba akné

Ošetření IPL pomocí přístroje EXILITE II. GENERACE umožňuje účinné a rychlé řešení akné i dalších kožních projevů, a to pomocí přeměny světelného záření na teplo, které v pokožce upravuje produkci kožního mazu, a navíc účinkuje i proti samotným bakteriím, jejichž množení akné podporuje. Ošetření je vhodné pro všechny formy akné.

Aplikace je bezbolestná, můžete cítit pouze lehké štípnutí. Po ošetření (dle rozsahu trvá 15 až 40 minut) není pleť podrážděná, zarudnutí vzniká jen velmi výjimečně. Po aplikaci se můžete bez obav nalíčit a fungovat zcela běžně. Vedlejším přínosným efektem ošetření je také vyhlazení jizev a skvrn po akné.

Doporučení před a po IPL

Před a po IPL je nutné se alespoň 14 dnů vyhnout přímému slunci a případně chránit pokožku vysokým faktorem.

Jak probíhá samotné ošetření?

Ošetření je pro klienta pohodlné, probíhá vleže na lehátku. Oči jsou chráněny speciálními brýlemi. Pokožka se napřed očistí, a pak se přistoupí k IPL. Samotné jednotlivé pulzy můžou být vnímány jako lehké štípnutí. U citlivějších osob,může dojít k lehkému začervenání pokožky. Doporučujeme, se ten den vyhnout některým aktivitám jako je saunování či plavání.

Počet opakování a výsledek

Ošetření akné provádíme cca po 14 dnech, a to v počtu 4-6 opakování.

Pro koho ošetření není vhodné?

Jako každé přístrojové ošetření, i IPL má své kontraidikace, jako je například těhotenství, epilepsie, kardiostimulátor, oční onemocnění, užívání antibiotik či kortikoidů a další. Rádi Vám poradíme, zda je pro Vás IPL vhodné. Kontaktujte a domluvte si bezplatnou konzultaci.

Před

Po

Ceník
Objednat
Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím