telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Dárkový Voucher

Vážení klienti, máte možnost zakoupit si dárkové vouchery pro Vaše blízké, a to v hodnotách uvedených v ceníku od 1.000 Kč. Obdarovaní si tak z naší pestré nabídky procedur mohou sami vybrat co se jim líbí. Vouchery  mohou obdarovaní uplatnit na tyto procedury: Veškerá kosmetická ošetření, masážní procedury Insulinol a Slim & Lift, odstranění celulitidy a strií rázovou vlnou, bezbolestná liposukce, kryolipolýza, facelifting, fotorejuvenace, epilace IPL, lymfatická přístrojová masáž, pedikúra.

Vouchery si můžete zakoupit přímo zde on-line prostřednictvím e-shopu, nebo osobně u nás na Klinice krásy Anděl.

*Vouchery zakoupené ve vánoční akci 1+1 lze uplatnit na tato jednotlivá ošetření: veškerá kosmetická ošetření, masážní procedury Insulinol a Slim & Lift, odstranění celulitidy a strií rázovou vlnou, bezbolestná liposukce, kryolipolýza, facelifting, fotorejuvenace, epilace IPL, lymfatická přístrojová masáž, pedikúra. Vouchery nelze uplatnit na veškeré akce, zvýhodněné balíčky a zboží. Platnost vánočních voucherů je do 31.8.2017.

Ceník

Zakoupit dárkový voucher

Zástupný symbol

Dárkové poukazy

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím