Jsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se

BEZBOLESTNÁ LIPOSUKCE BŘICHA ZA AKČNÍ CENU

Snadné zhubnutí v oblasti pasu

Nedaří se Vám zhubnout v oblasti pasu? Vyřešte svůj problém jednoduše s akční nabídkou bezbolestné liposukce. Kombinací bezbolestné liposukce celého břicha a liposukce bočních špíčků nad kalhotami dosáhnete jednoznačně nejlepších možných výsledků za velmi krátkou dobu! Bezbolestná liposukce je lékařsky ověřená a účinná metoda.

CENA BALÍČKU 4× BEZBOLESTNÉ LIPOSUKCE CELÉHO BŘÍŠKA JE 13.500 Kč.
TEĎ MÁTE NAVÍC ZDARMA 2× LIPOSUKCI BOČNÍCH ŠPÍČKŮ V HODNOTĚ 6.000 Kč!

Neváhejte a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

*Akční cena 13.500 Kč platí pouze při zaplacení celé částky do konce prosince 2016. Služby je ovšem možno vyčerpat i později. Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami.

Objednat

LIPOSUKCE ZMRAŽENÍM

Akční cena kryolipolýzy

Nedaří se Vám zhubnout v oblasti pasu? Vyřešte svůj problém jednoduše s akční nabídkou bezbolestné liposukce. Kombinací bezbolestné liposukce celého břicha a liposukce bočních špíčků nad kalhotami dosáhnete jednoznačně nejlepších možných výsledků za velmi krátkou dobu!

CENA 1 KRYOLIPOLÝZY JE 6.900 KČ

AKČNÍ BALÍČEK 4× KRYOLIPOLÝZA JE NYNÍ ZA CENU 15.000 Kč

ZAKOUPENÍM AKČNÍHO BALÍČKU NYNÍ UŠETŘÍTE 12.600 KČ!!!

Neváhejte a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

*Akční cena 15.000 Kč platí pouze při zaplacení celé částky do konce prosince 2016. Služby je ovšem možno vyčerpat i později.Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami.

Objednat

LIPOSUKCE STEHEN ZA AKČNÍ CENU

Bezbolestná liposukce stehen

Trápí Vás silná stehna? Navíc se přidala i celulitida? Nejste spokojeni s fotkami z dovolené? Vyřešte svůj problém jednoduše s akční nabídkou bezbolestné liposukce stehen. Kombinací bezbolestné liposukce vnitřních a vnějších stehen dosáhnete jednoznačně nejlepších možných výsledků za velmi krátkou dobu!

CENA BALÍČKU 4× BEZBOLESTNÉ LIPOSUKCE VNITŘNÍCH STEHEN JE 9.000 Kč
CENA BALÍČKU 4× BEZBOLESTNÉ LIPOSUKCE VNĚJŠÍCH STEHEN JE 9.000 Kč.
PRÁVĚ TEĎ ZÍSKÁTE OBĚ LIPOSUKCE ZA AKČNÍ CENU 12.000 Kč!!!
TÍM UŠETŘÍTE 6.000 Kč!!!

Neváhejte a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

*Akční cena 12.000 Kč platí pouze při zaplacení celé částky do konce prosince 2016. Služby je ovšem možno vyčerpat i později. Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami.

Objednat

BALÍČEK „SLUŽBY VIP”

Mimořádná nabídka.

Životní změna? Nebo jen nastal čas na celkovou údržbu? Plánujete řešit více věcí na svém těle? Možná se objevily první vrásky a je čas na facelifting…..Možná pár centimetrů navíc a hodila by se bezbolestná liposukce? Pak právě pro Vás zde máme mimořádnou nabídku „SLUŽBY VIP”. Vložte si k nám 50.000 Kč a můžete čerpat služby v hodnotě 100.000 Kč! Balíček můžou čerpat zároveň 2 osoby (například manželé, partneři). Neváhejte se k nám objednat na bezplatnou konzultaci.

Balíček „SLUŽBY VIP” můžete čerpat na následující procedury a ošetření:

Odstranění celulitity a strií rázovou vlnou, bezbolestná liposukce, kryolipolýza, facelifting

* Částku je možno zaplatit ve 2 měsíčních splátkách. Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami a vztahuje se k běžným cenám služeb, nikoliv k cenám balíčků služeb. Nevztahuje se na nákup zboží. Služby je nutno vyčerpat v průběhu jednoho roku.

Objednat

AKČNÍ CENY IPL EPILACE

Hladké tělo bez chloupků

Kdo z nás by nechtěl mít hladké tělo bez chloupků! Nebo alespoň některé tělesné partie, že? Žiletky, holítka a epilační pásky klidně zahoďte. Zapomeňte na zarůstající chloupky a podrážděnou pokožku a pospěšte na Kliniku krásy Anděl! Máme pro Vás akční ceny balíčků permanentní epilace IPL!

Třísla balíček 5 IPL ošetření nyní jen 4.000 Kč!
Podpaží balíček 5 IPL ošetření nyní jen 4.000 Kč!
Celý intim muži i ženy balíček 5 ošetření nyní jen 6.000 Kč!

*Akční ceny platí pouze při zaplacení celé částky do konce prosince 2016. Služby je ovšem možno vyčerpat i později. Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami.

Objednat

RADIKÁLNÍ OMLAZENÍ PLETI

4x Facelifting + 4x Fotorejuvenace zcela zdarma!

Chcete výrazně omládnout? Využijte této mimořádné akce. Metodou neinvazivního faceliftingu dosáhnete výrazné redukce vrásek, vypnutí povadlých kontur pleti a celkově lepšího stavu pleti. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření a efekt je dlouhodobý. Navíc jako bonus pro Vás metoda omlazení obličeje Fotorejuvenací, která výrazně redukuje nežádoucí pigmentace v obličeji a opět přispívá k mladistvému stavu Vaší pleti.

4× FACELIFTING OBLIČEJE = 10.500 Kč

4× FOTOREJUVENACE OBLIČEJE = 6.000 Kč

NYNÍ CENA CELKEM JEN 10.500 Kč. UŠETŘÍTE TAK 6.000 Kč.

*Akce platí pouze do konce prosince. Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami.

Objednat

AKCEPTUJEME TYTO ZAMĚSTNANECKÉ POUKAZY

Využijte zaměstnanecké benefity

Benefit Managment: karta Benefit plus
Sodexo: Flexi pass, Relax pass, Bonus pass, Fokus pass, Dárkový pass, Cafeteria/ePASS
Edenred: Ticket compliments dárkový, Ticket multi, Ticket Sport & Culture
Groupe Chequedejeuner: Unišek, Unišek+, Cadhoc, Gallery Beta

*Poukazy nelze uplatnit na nákup zboží.

SPHERE CARD

Využijte svoji slevu 10 až 15 %

Vážení klienti, nově také akceptujeme věrnostní program Spere Card. Poskytovaná sleva držitelům tohoto programu je 10 % na klasickou kartu a 15 % na VIP kartu.

Slevu lze uplatnit na běžnou ceny služby či běžnou cenu balíčku služeb. Slevu nelze uplatnit na žádné další slevy, akce či mimořádné nabídky. Sleva se nevztahuje na nákup zboží.

VIP VOUCHER

Pravidla pro uplatnění VIP voucheru

Obdrželi jste od nás nebo od některého z našich partnerů VIP voucher? Gratulujeme! Pro konkrétní informace čerpání služby nás prosím kontaktujte. Jedna osoba může uplatnit maximálně jeden voucher. Při každé další návštěvě již není možno žádný jiný voucher uplatnit. Voucher je možno uplatnit na jedno z níže uvedených ošetření:

Kosmetický lifting * Pedikúra * Fotorejuvenace * Rázová vlna zadních stehen * Rázová vlna hýždí * Rázová vlna břicha * Přístrojová lymfatická masáž *

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Back to Top