telefonJsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se
Koupit
dárkový poukaz

Nejlepší akční ceny na hubnutí a omlazení

Abychom Vám vyšli vstříc ve všech ohledech, připravujeme pro Vás pravidelné akce. Všichni naši klienti, stávající i budoucí, mohou využít níže uvedených mimořádných akčních nabídek, aby si dopřáli profesionální péči pro své tělo. Akční nabídky připravujeme tak, aby pro Vás byly co možná nejvýhodnější, a zároveň tak vybíráme procedury, které jsou v daném období nejžádanější. Speciální nabídky jsou vždy sestaveny tak, aby řešily co nejvíce konkrétní problém v určité tělesné partii. Vychutnejte si dvojitou radost a navštivte naši Kliniku krásy Anděl, kde se na Váš těší celý tým zkušených a odborně proškolených pracovníků.

BALÍČEK LIPOSUKCE BŘICHA S KRYOLIPOLÝZOU
ZA AKČNÍ CENU 15.000 Kč!

Balíček obsahuje 4× bezbolestnou liposukci celého břicha + 2 nasátí kryolipolýzy
Balíček 4× bezbolestná liposukce celého břicha stojí 13.500 Kč
Kryolipolýza 2× nasátí stojí 11.980 Kč
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 10.480!

Tento balíček doporučujeme všem, které trápí nadměrné ukládání tuku v oblasti břicha. Na základě zkušeností našich a hlavně našich klientů, jsme Vám sestavili ten nejlepší balíček pro redukci tuku v této problematické oblasti. Metodou bezbolestné liposukce dosáhneme za velmi krátkou dobu skvělých výsledků v ošetřované oblasti. Bezbolestná liposukce je lékařsky uznávaná a vědecky doložená metoda. Na rozdíl od operační liposukce je to však metoda komfortní a nebolestivá, při které nedochází k žádnému poškození lymfatického systému ani ke vzniku nerovností. Napřed provedeme v oblasti celého břicha bezbolestnou liposukci, takže dojde ke zmenšení a vyprázdnění tukových buněk v této problematické oblasti. Poté provedeme kryolipolýzu, takže navíc dojde i k úbytku tukových buněk a výsledný efekt bude o to lepší. Kombinací bezbolestné liposukce a kryolipolýzy dosáhneme jednoznačně nejlepších možných výsledků za velmi krátkou dobu! Pokud je tedy právě břicho Vaší problematickou partií, neváhejte a využijte tuto akční nabídku. Metoda je vhodná pro muže i ženy.

Využijte této mimořádné akce a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

* Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami. Celková částka musí být uhrazena nejpozději do konce měsíce března. Služby však mohou být vyčerpány během následujících 12 měsíců.

akce liposukce břicha

Objednat

BALÍČEK LIPOSUKCE BOKŮ S KRYOLIPOLÝZOU
ZA AKČNÍ CENU 15.000 Kč!

Balíček obsahuje: 4× bezbolestnou liposukci boků + 2 nasátí kryolipolýzy
Balíček 4× bezbolestná liposukce boků stojí 9.000 Kč
Kryolipolýza 2× nasátí stojí 11.980 Kč
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 5.980!

Tento speciálně sestavený balíček doporučujeme všem, které trápí nadměrné ukládání tuku v oblasti boků nad kalhotami, nebo v případě dam v oblasti podprsenkových partií. Na základě zkušeností našich a hlavně našich klientů, jsme Vám sestavili ten nejlepší balíček pro redukci tuku v této problematické oblasti. Metodou bezbolestné liposukce dosáhneme za velmi krátkou dobu skvělých výsledků v ošetřované oblasti. Bezbolestná liposukce je lékařsky uznávaná a vědecky doložená metoda. Na rozdíl od operační liposukce je to však metoda komfortní a nebolestivá, při které nedochází k žádnému poškození lymfatického systému ani ke vzniku nerovností. Napřed provedeme v oblasti boků bezbolestnou liposukci, takže dojde ke zmenšení a vyprázdnění tukových buněk v této problematické oblasti. Poté provedeme kryolipolýzu, takže navíc dojde i k úbytku tukových buněk a výsledný efekt bude o to lepší. Kombinací bezbolestné liposukce a kryolipolýzy dosáhneme jednoznačně nejlepších možných výsledků za velmi krátkou dobu! Pokud jsou tedy právě boční špíčky Vaší problematickou partií, neváhejte a využijte tuto akční nabídku. Metoda je vhodná pro muže i ženy.

Využijte této mimořádné akce a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

* Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami. Celková částka musí být uhrazena nejpozději do konce měsíce března. Služby však mohou být vyčerpány během následujících 12 měsíců.

akce madla lásky

Objednat

BALÍČEK LIPOSUKCE STEHEN S KRYOLIPOLÝZOU
ZA AKČNÍ CENU 15.000 Kč

Balíček obsahuje: 4× bezbolestnou liposukci vnitřních nebo vnějších stehen + 2 nasátí kryolipolýzy
Balíček 4× bezbolestná liposukce vnitřních nebo vnějších stehen stojí 9.000 Kč
Kryolipolýza 2× nasátí stojí 11.980 Kč
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 5.980!

Tento balíček doporučujeme zejména ženám, které nejsou spokojeny se svými stehny. Na základě zkušeností našich a hlavně našich klientek, jsme Vám sestavili ten nejlepší balíček pro redukci tuku v oblasti stehen. Napřed provedeme v oblasti stehen bezbolestnou liposukci, takže dojde ke zmenšení a vyprázdnění tukových buněk v této problematické oblasti a tím také ke zlepšení vzhledu celulitidy. Poté provedeme v oblasti stehen kryolipolýzu, takže navíc dojde i k úbytku tukových buněk a výsledný efekt bude o to lepší. Kombinací bezbolestné liposukce a kryolipolýzy vnějších nebo vnitřních stehen dosáhneme jednoznačně nejlepších možných výsledků za velmi krátkou dobu! Navíc se můžete sami rozhodnout, zda tento mimořádný balíček použijete na vnitřní nebo vnější stehna.

Využijte této mimořádné akce a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

* Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami. Celková částka musí být uhrazena nejpozději do měsíce března. Služby však mohou být vyčerpány během následujících 12 měsíců.

akce liposukce stehen

Objednat

BALÍČEK ODSTRANĚNÍ CELULITIDY STEHNA + HÝŽDĚ
ZA 16.800 KČ!

Balíček obsahuje: 6 rázovou vlnu na odstranění celulitidy stehna + hýždě + lymfodrenáž zdarma
Rázová vlna na odstranění celulitidy stehna + hýždě 6 jednotlivých ošetření stojí 25.200 Kč
Přístrojová lymfodrenáž 6 x 30 minut je po tomto ošetření zdarma
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 8.400!

Celulitida je častým problémem, který trápí především ženy bez ohledu na věk. Na základě našich zkušeností jsme pro Vás vybrali tento nejoblíbenější balíček našich klientek, který obsahuje 6 terapií revoluční metody rázové vlny v oblasti celých stehen a hýždí. Během terapie rázovou vlnou působíme cíleně v oblastech postižených celulitidou tak, aby došlo k výraznému zlepšení stavu pokožky. Ošetření nepůsobí cíleně jen na celulitidu, ale také dochází k výraznému zpevnění problematických partií a v neposlední řadě také k úbytku centimetrů v ošetřované oblasti a celkově lepšímu vzhledu Vašich stehen a hýždí. Odstranění celulitidy rázovou vlnou je v současné době nejmodernější metoda odstraňování celulitidy. Pokud Vás tedy trápí celulitida na stehnech a hýždích neváhejte využít této speciální nabídky.

Využijte této mimořádné akce a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

*Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami. Celková částka musí být uhrazena nejpozději do měsíce března. Služby však mohou být vyčerpány během následujících 12 měsíců.

odstraněnní celulitidy

Objednat

BALÍČEK KRYOLIPOLÝZY ZA AKČNÍ CENU 15.000 Kč!

Balíček obsahuje: 4 × nasátí kryolipolýzou v libovolné partii
Kryolipolýza 1× nasátí stojí 5.990 Kč
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 8.960!

Nedaří se Vám zhubnout v oblasti břicha nebo stehen? Nebo Vás snad trápí boční špíčky nad kalhotami? Vyřešte svůj problém jednoduše s akční nabídkou balíčku kryolipolýzy. Kryolipolýza je moderní, lékařsky ověřená metoda, kterou dosáhnete v problematických partiích výrazný úbytek tuku až 25%. Navíc s akčním balíčkem si můžete sami nakombinovat, které partie chcete kryolipolýzou ošetřit. Nejčastěji ošetřované partie jsou břicho, boky a stehna. Kryolipolýzu doporučujeme především lidem s lokálním ukládáním tuku. Tukové buňky odstraněné kryoliplýzou již nemohou dále ukládat tuk. Metoda je vhodná pro muže i ženy. Pokud řešíte nějakou problematickou partii, neváhejte a využijte tohoto akčního balíčku kryolipolýzy a objednejte se na bezplatnou konzultaci, zda je pro Vás kryolipolýza vhodná.

Neváhejte a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

*Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami. Celková částka musí být uhrazena nejpozději do konce měsíce března. Služby však mohou být vyčerpány během následujících 12 měsíců.

akce kryolipolýza

Objednat

BALÍČEK ŠTÍHLÉ A PEVNÉ BŘÍŠKO LIPOSUKCE + RÁZOVÁ VLNA
ZA 15.000 KČ

Balíček obsahuje: 4 x bezbolestnou liposukci celého břicha + 4 x rázovou vlna břicha na zpevnění
Balíček 4× bezbolestná liposukce celého břicha stojí 13.500 Kč
Rázová vlna břicha 4 ošetření stojí 10.000 Kč
Tímto výhodným balíčkem ušetříte 8.500!

Nedaří se Vám zhubnout v oblasti pasu? Navíc už Vaše břišní partie nejsou tak pevné jako byly? Vyřešte svůj problém jednoduše s akční nabídkou bezbolestné liposukce spolu se zpevněním rázovou vlnou. Kombinací bezbolestné liposukce celého břicha a zpevňující rázové vlny dosáhnete během měsíce výborných výsledků. Na základě zkušeností našich a hlavně našich klientů, jsme Vám sestavili ten nejlepší balíček pro redukci tuku a zpevnění v této problematické oblasti. Metodou bezbolestné liposukce dosáhneme za velmi krátkou dobu skvělých výsledků v ošetřované oblasti. Bezbolestná liposukce je lékařsky uznávaná a vědecky doložená metoda. Na rozdíl od operační liposukce je to však metoda komfortní a nebolestivá, při které nedochází k žádnému poškození lymfatického systému ani ke vzniku nerovností. Napřed provedeme v oblasti boků bezbolestnou liposukci, takže dojde ke zmenšení a vyprázdnění tukových buněk v této problematické oblasti a poté provedeme ošetření rázovou vlnou pro zpevnění problematických partií. Pokud je povolené a silnější bříško Váš problém neváhejte využít této mimořádně výhodné nabídky. Metoda je vhodná pro muže i ženy.

Využijte této mimořádné akce a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

*Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami. Celková částka musí být uhrazena nejpozději do konce měsíce března. Služby však mohou být vyčerpány během následujících 12 měsíců.

akce štíhlé a pevné bříško width=

Objednat

BALÍČEK „SLUŽBY VIP” ZHUBNĚTE A OMLÁDNĚTE
ZA 50.000 Kč!

Kombinace nejatraktivnějších služeb pro omlazení, zhubnutí a zpevnění těla.

Životní změna? Nebo se jen potřebujete o sebe trošku víc starat? Plánujete řešit více věcí na svém těle? Možná se objevily první vrásky a je čas na facelifting…..Možná pár centimetrů navíc a hodila by se bezbolestná liposukce nebo zpevnění těla? Pak právě pro Vás zde máme mimořádnou nabídku „SLUŽBY VIP”. Vložte si k nám 50.000 Kč a můžete čerpat služby v hodnotě 100.000 Kč! Tímto balíčkem ušetříte 50% z běžné ceny jednotlivých procedur. Navíc balíček můžou čerpat zároveň 2 osoby (například manželé, partneři). Neváhejte se k nám objednat na bezplatnou konzultaci.

Balíček „SLUŽBY VIP” můžete čerpat na následující procedury a ošetření:

Bezbolestná liposukce, kryolipolýza, facelifting, odstranění celulitity a strií rázovou vlnou.

* Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami a vztahuje se k běžným cenám služeb za 1 ošetření, nikoliv k cenám balíčků služeb. Nevztahuje se na nákup zboží. Celková částka musí být uhrazena nejpozději do konce tohoto měsíce. Služby však mohou být vyčerpány během následujících 12 měsíců.

balíček VIP

Objednat

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím