Jsme Vám k dispozici na 608 006 116
Objednejte se

ŠTÍHLÉ A PEVNÉ BŘÍŠKO

Zhubnutí a zpevnění v oblasti pasu

Nedaří se Vám zhubnout v oblasti pasu? Navíc už Vaše břišní partie nejsou tak pevné jako byly? Vyřešte svůj problém jednoduše s akční nabídkou bezbolestné liposukce spolu se zpevněním rázovou vlnou. Kombinací bezbolestné liposukce celého břicha a zpevňující rázové vlny dosáhnete během měsíce výborných výsledků. Připravte se na léto!

CENA BALÍČKU 4× BEZBOLESTNÉ LIPOSUKCE CELÉHO BŘÍŠKA JE 13.500 Kč.

TEĎ MÁTE NAVÍC ZDARMA 4× RÁZOVOU VLNU BŘICHA ZA 8.000 Kč!

Neváhejte a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

*Akční cena 13.500 Kč platí pouze při zaplacení celé částky do konce března 2017. Služby je ovšem možno vyčerpat i později. Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami.

Objednat

BEZBOLESTNÁ LIPOSUKCE BŘICHA ZA AKČNÍ CENU

Snadné zhubnutí v oblasti pasu

Nedaří se Vám zhubnout v oblasti pasu? Vyřešte svůj problém jednoduše s akční nabídkou bezbolestné liposukce. Kombinací bezbolestné liposukce celého břicha a liposukce bočních špíčků nad kalhotami dosáhnete jednoznačně nejlepších možných výsledků za velmi krátkou dobu! Bezbolestná liposukce je lékařsky ověřená a účinná metoda.

CENA BALÍČKU 4× BEZBOLESTNÉ LIPOSUKCE CELÉHO BŘÍŠKA JE 13.500 Kč.
TEĎ MÁTE NAVÍC ZDARMA 2× LIPOSUKCI BOČNÍCH ŠPÍČKŮ V HODNOTĚ 6.000 Kč!

Neváhejte a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

*Akční cena 13.500 Kč platí pouze při zaplacení celé částky do konce března 2017. Služby je ovšem možno vyčerpat i později. Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami.

Objednat

LIPOSUKCE ZMRAŽENÍM

Akční cena kryolipolýzy

Nedaří se Vám zhubnout v oblasti břicha, stehen, nebo Vás trápí „madla lásky“? Vyřešte svůj problém jednoduše s akční nabídkou kryolipolýzy. Kryolipolýza je moderní, lékařsky ověřená metoda, kterou dosáhnete v problematických partiích výrazný a trvalý úbytek tuku.

AKČNÍ BALÍČEK 4× KRYOLIPOLÝZA JE NYNÍ ZA CENU 15.000 Kč

ZAKOUPENÍM AKČNÍHO BALÍČKU NYNÍ UŠETŘÍTE 12.600 KČ!!!

Neváhejte a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

*Akční cena 15.000 Kč platí pouze při zaplacení celé částky do konce března 2017. Služby je ovšem možno vyčerpat i později.Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami.

Objednat

LIPOSUKCE STEHEN ZA AKČNÍ CENU

Bezbolestná liposukce stehen

Trápí Vás silná stehna? Navíc se přidala i celulitida? Máte hrůzu z plavkové sezóny? Vyřešte svůj problém jednoduše s akční nabídkou bezbolestné liposukce stehen. Kombinací bezbolestné liposukce vnitřních a vnějších stehen dosáhnete jednoznačně nejlepších možných výsledků za velmi krátkou dobu!

CENA BALÍČKU 4× BEZBOLESTNÉ LIPOSUKCE VNITŘNÍCH STEHEN JE 9.000 Kč
CENA BALÍČKU 4× BEZBOLESTNÉ LIPOSUKCE VNĚJŠÍCH STEHEN JE 9.000 Kč.
PRÁVĚ TEĎ ZÍSKÁTE OBĚ LIPOSUKCE ZA AKČNÍ CENU 12.000 Kč!!!
TÍM UŠETŘÍTE 6.000 Kč!!!

Neváhejte a objednejte se na bezplatnou konzultaci.

*Akční cena 12.000 Kč platí pouze při zaplacení celé částky do konce března 2017. Služby je ovšem možno vyčerpat i později. Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami.

Objednat

BALÍČEK „SLUŽBY VIP”

Mimořádná nabídka.

Životní změna? Nebo jen nastal čas na celkovou údržbu? Plánujete řešit více věcí na svém těle? Možná se objevily první vrásky a je čas na facelifting…..Možná pár centimetrů navíc a hodila by se bezbolestná liposukce? Pak právě pro Vás zde máme mimořádnou nabídku „SLUŽBY VIP”. Vložte si k nám 50.000 Kč a můžete čerpat služby v hodnotě 100.000 Kč! Balíček můžou čerpat zároveň 2 osoby (například manželé, partneři). Neváhejte se k nám objednat na bezplatnou konzultaci.

Balíček „SLUŽBY VIP” můžete čerpat na následující procedury a ošetření:

Odstranění celulitity a strií rázovou vlnou, bezbolestná liposukce, kryolipolýza, facelifting

* Částku je možno zaplatit ve 2 měsíčních splátkách. Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami a vztahuje se k běžným cenám služeb, nikoliv k cenám balíčků služeb. Nevztahuje se na nákup zboží. Služby je nutno vyčerpat v průběhu jednoho roku.

Objednat

AKČNÍ CENY IPL EPILACE

Hladké tělo bez chloupků

Kdo z nás by nechtěl mít hladké tělo bez chloupků! Nebo alespoň některé tělesné partie, že? Žiletky, vosk a epilační pásky klidně zahoďte. Zapomeňte na zarůstající chloupky a podrážděnou pokožku a pospěšte na Kliniku krásy Anděl! Máme pro Vás akční ceny balíčků permanentní epilace IPL! Epilace je vhodná pro ženy i pro muže.

Třísla balíček 5 IPL ošetření nyní jen 4.000 Kč!
Podpaží balíček 5 IPL ošetření nyní jen 4.000 Kč!
Celý intim muži i ženy balíček 5 ošetření nyní jen 6.000 Kč!

*Akční ceny platí pouze při zaplacení celé částky do konce března 2017. Služby je ovšem možno vyčerpat i později. Tuto akci není možno kombinovat s žádnými jinými akcemi či slevami.

Objednat

VIP VOUCHER

Pravidla pro uplatnění VIP voucheru

Obdrželi jste od nás nebo od některého z našich partnerů VIP voucher? Gratulujeme! Pro konkrétní informace čerpání služby nás prosím kontaktujte. Jedna osoba může uplatnit maximálně jeden voucher. Při každé další návštěvě již není možno žádný jiný voucher uplatnit. Voucher je možno uplatnit na jedno z níže uvedených ošetření:

Kosmetický lifting * Pedikúra * Fotorejuvenace * Rázová vlna zadních stehen * Rázová vlna hýždí * Rázová vlna břicha * Přístrojová lymfatická masáž *

Těšíme se na Vaši návštěvu.

*Neočíslované vouchery již nejsou od 1.1.2016 v platnosti. Platné jsou pouze vouchery s číslem.

Back to Top

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Rozumím